Po setoch 7:6 a 6:2 tak Andrej Martin postupuje do druhého kola.
ATP Tokio (Tvrdý povrch)
0:2
2:6
1:6
Jen necelých 63 minut strávil na kurtu Radek Štěpánek, který z něj doslova smetl o rok a půl mladšího a žebříčkově o 53 míst výše postaveného Francouze Roberta. Svému soupeři totiž povolil za celý zápas jen tři gemy. Štěpánek se tak může těšit na osmifinále, v němž narazí na vítěze duelu Kyrgios – Harrison.
2:1
3:6
6:0
6:4
Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji vám hezký den a budu se těšit opět někdy u tenisu na počtenou.
WTA Peking (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:1
To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů se brzy těším na počtenou!
1:2
2:6
7:5
2:6
Dominika Cibulková prehrala s Alizé Cornetovou po 146 minútach 2:6, 7:5, 2:6.
Do zápasu lepšie vstúpila Cornetová, ktorá sa ujala vedenia 2:0. Slovenská tenistka však zvládla nasledujúce dve hry a stav v prvom sete bol vyrovnaný. V ďalšom priebehu si gemy pripisovala už len rodáčka z Nice, ktorá napokon vyhrala prvý set 6:2. V druhom sete sa hral iba priemerný zápas s množstvom chýb na oboch stranách. Cibulková síce stratila až 4 krát svoj servis, no súperke ho rovnako úspešne dokázala aj zobrať. Za stavu 6:5 pre Cibulkovú nezvládla francúzska tenistka gem na podaní a išlo sa tak do rozhodujúceho tretieho setu. Cibulková sa na podaní veľmi trápila a aj v tomto dejstve stratila až 3 krát svoj servis. A keďže na returne už nebola tak úspešná ako v druhom sete, na turnají končí už pri svojom úvodnom zápase.