Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji vám příjemný zbytek večera a budu se těšit zase někdy u tenisu na počtenou.
2:1
6:2
3:6
6:3
Bravo! Barbora Strýcová postupuje do finále turnaje WTA v Dubaji. Zápas by se dal rozdělit do dvou polovin. V první vládla na kurtu jednoznačně Barbora Strýcová, který došla pohodlně pro první set. V druhém už vedla 2:0 a vše nasvědčovalo tomu, že i druhý set bude jednoznačnou záležitostí. Garciová se ale zvedla a čtyřmi gemy v řadě obrátila skóre druhého setu a i s přispěním chyb Barbory získala druhý set. Ve třetím setu si na úvod obě hráčky vzaly podání, poté však už byl boj hodně vyrovnaný a rozhodly malé chyby, kterých ale udělala více Francouzka a po neproměněných brejkbolech prohrává.

Barbora Strýcová se utká ve finále s 22. hráčkou světa Italkou Sarou Erraniovou.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek pátečního večera.