6 3 6
Caroline Garcíaová
1
2 6 3
cz Piatok 19.02.2016, 16:47WTA Dubaj - Dubai Duty Free Tennis Championships (tvrdý povrch) • Semifinále

Bravo! Barbora Strýcová postupuje do finále turnaje WTA v Dubaji. Zápas by se dal rozdělit do dvou polovin. V první vládla na kurtu jednoznačně Barbora Strýcová, který došla pohodlně pro první set. V druhém už vedla 2:0 a vše nasvědčovalo tomu, že i druhý set bude jednoznačnou záležitostí. Garciová se ale zvedla a čtyřmi gemy v řadě obrátila skóre druhého setu a i s přispěním chyb Barbory získala druhý set. Ve třetím setu si na úvod obě hráčky vzaly podání, poté však už byl boj hodně vyrovnaný a rozhodly malé chyby, kterých ale udělala více Francouzka a po neproměněných brejkbolech prohrává.

Barbora Strýcová se utká ve finále s 22. hráčkou světa Italkou Sarou Erraniovou.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek pátečního večera. (19:08:12)
    Barbora Strýcová se raduje z postupu do finále.

Konec zápasu

6:3
    A esem také zakončuje Strýcová celý zápas. Garciová se marně natahovala za podáním ven z kurtu a česká tenistka tak postupuje do finále.

A-40
    Po esu Strýcové je tu mečbol! Dokonalý obrat v tomto gemu.

40-40
    Strýcová se zachraňuje v tomto gemu povedeným podáním na střed kurtu. Shoda.

30-40
    První odvrací sama Garciová, když její úder končí daleko mimo hrací plochu.

15-40
    Strýcová musela přes druhý servis. Toho využila Garciová a donutila soupeřku k chybě. Dva brejkboly pro Francouzku.

15-30
    Garciová retunovala pod nohy a poté šla na síť. Strýcová se pokusila o prohoz, ten však končí až v autu.

15-15
    Nyní si však pomáhá přímým bodem z podání a srovnává v tomto gemu.

0-15
    Velmi důležitý gem začíná Strýcová vyhozeným úderem mimo kurt.

5:3
    Strýcová zariskovala a poslala velmi tvrdý úder na polovinu soupeřky. Ta se jen bránila a nakonec posílá úder do sítě. Nyní půjde Bára podávat na ukončení zápasu.

A-40
    Velmi dlouhou výměnu ukončuje až perfektní náběh české hráčky na síť, kde předvádí povedený úder k lajně. Třetí brejkbol v tomto gemu.

40-40
    Strýcová si skvěle rozběhala soupeřku a úderem od sítě získává fiftýn. Shoda.

40-A
    Nyní ještě posílá return jen do sítě a Garciová může srovnat.

40-40
    Garciová musela přes druhý servis. To jí však vůbec nevadí, když česká hráčka posílá úder ven z kurt a přichází tak o oba brejkboly.

40-30
    První odvrací Garciová povedeným servisem do středu kurtu. Strýcová se jen ohlédla.

40-15
    Garciová také chybuje a jsou z toho dva brejkboly pro českou hráčku.

30-15
    Strýcová returnovala přímo na lajnu, ale z velké šance na brejkboly nic není, když rozhodující úder končí v síti.