Z mé strany je to pro dnešek již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších tenisových přenosů.
2:1
6:3
2:6
6:3
Do dohrávky tohoto zápasu vstupovala Petra za stavu 1:2 a v tomto vedení soupeřky byl schován i jeden brejk. Jenže Kvitová zápas rychle otočila, vedla 4:2 a přestože ztratila jeden svůj servis, vše poté napravila a zvítězila ve třetím setu 6:3.

Ve 4. kole ženské dvouhry na Petru Kvitovou čeká Španělka Carla Suarez Navarrová.

Z mé strany je to k tomuto utkání již vše, děkuji Vám za pozornost a už za několik málo minut se přihlásím u zápasu Tomáše Berdycha s Kevinem Andersonem.
2:1
7:63
0:6
6:4
Já Vám děkuji za pozornost, ale vy můžete na onlajnech i nadále zůstat a sledovat v akci Tomáše Berdycha a Evu Birnerovou, jejichž zápasy právě probíhají a moji kolegové dění z nich samozřejmě živě přenášejí. Na shledanou!
2:0
6:1
6:4
Roberta Vinciová dokázala po Janke Čepelovej vyradiť aj Dominiku Cibulkovú. Z Wimbledonu tak vypadla aj naša posledná zástupkyňa vo dvojhre. My Vám Ďakujeme za pozornosť počas celého turnaja a tešíme sa niekedy nabudúce. Pekný zvyšok dňa.
2:1
4:6
6:3
6:4
To je z tohoto duelu vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy opět na počtenou.
1:2
6:4
0:6
6:8
Klára Zakopalová je sice poražena v tomto utkání, ale za svou bojovnost je odměněna alespoň potleskem od fanoušků. Li Na udolala svou soupeřku po 2 hodinách a 1 minutě, po sadách 4:6, 6:0 a 8:6, a ve čtvrtém kole ji čeká Italka Roberta Vinčiová, která přešla přes Slovenku Dominiku Cibulkovou 2:0. Česká hráčka se nemusí se po tomto utkání nemusí zač stydět, ale bohužel ji v All England Clubu nic nečeká, a proto musí balit kufry a odjet na další turnaj. Já se s Vámi pro dnešek loučím a u dalšího přenosu na shledanou.