Dunajská Streda – ETO Györ sk 2:1 (kon.) | Liberec – Puskás Akadémia 1:1 (kon.) | Plzeň – Kodaň sk 3:3 (kon.)
Śląsk – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Pardubice – Chrudim 0:0 (kon.) | L. Mikuláš – Prešov 1:1 (kon.)
FAC Vídeň – Líšeň 1:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:1 (0:0)
Puskás Akadémia FC
cz Piatok 12.07.2024, 11:00 • Hellmonsödt • Prípravný zápas

To je pro tento zápas vše. Přeji hezký zbytek pátku a já se budu těšit u dalších textových přenosů. (12:51:25)

Přípravné střetnutí mezi Libercem a Puskásem je u svého konce. Ne příliš atraktivní bitva končí zaslouženou remízou. Až v druhé půli přišly klíčové okamžiky, když v 69. minutě otevřel skóre Soisalo. Slovan od té doby zvýšil aktivitu a přišlo v 82. minutě vyrovnání z kopačky Frýdka. Zbytek duelu se spíše dohrával, a tak konečný výsledek je 1:1.

90+2

90+1
    Celý nákop do vápna nedopadl dle představ. Odkopávat bude Bačkovský a to je zřejmě poslední, co se dnes stalo.

90
    Jednu z posledních možností bude mít Puskás. Rozehrávat bude od poloviny hrací plochy.

89
    Dovednosti musel prokazovat Hugo Jan Bčkovský. Včas dokázal tělem zablokovat nebezpečný centr do kapsy.

88
    Dlouhou přihrávku nedokázal zachytit Letenay, a tak Puskás odkopává od své svatyně.

87
    Následný roh nepřinesl Liberci žádné ovoce. Frýdkovo centr není úplně ideální.

86
    Po průniku posílal centr na přední tyč Patrik Dulay. Našel pro jeho smůlu pouze bránící hráče.

85
    Slovan po rozehrávce přímého kopu posouvá balón do ofenzivy. Zde zatím pomalu kombinuje.

84
    Další žlutá karta, za ostrý skluz ji vidí útočník maďarského celku Jonathan Levi.

83
    Nebezpečnou akci musel za cenu žluté karty zastavit liberecký Adam Ševínský.
    82. FRÝDEK - 1:1

82
    Liberec právě vstřelil branku!
    Po zvýšené aktivitě Slovan vyrovnává! Napadání rozehrávky soupeře se vyplatilo, a tak hrací předmět byl vyslán za hranici velkého vápna. Zde ho převzal CHRISTIÁN FRÝDEK a přesnou přízemní střelou k tyči nedal šanci brankáři Puskáse. – 1:1.

81
    Po vzruchu ve vápně měl dobrou střelu na kopačce Denis Halinský. Velký blok obrany nedokázal prostřelit.

80
    Liberec bude po dobré aktivitě rozehrávat rohový kop. To by mohla být šance na vyrovnání.

79
    Po kratším ošetření se z hrací plochy zvedl Ševínský. Hned přes něj jde rozehrávka od branky.

78
    Další přerušení v tomto duelu. Ošetření si po rohu vyžádal jeden z libereckých borců.