Slavia B – Příbram 1:2 (kon.) | Michalovce – Košice 0:1 (kon.) | Prostějov – Zlínsko 4:0 (kon.)
Dunajská Streda – Vyškov sk 1:4 (kon.) | War. Poznaň – Ostrava B 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Zlaté Moravce 1:1 (kon.)
Spiš. N. Ves – L. Mikuláš 0:1 (kon.) | Kisvárda FC – Prešov 1:1 (kon.) | KFC Komárno – Pohronie 4:0 (kon.)
Hr. Králové – Sparta B 2:0 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 0:2 (kon.) | Ljubljana – Slovácko 3:1 (kon.)
Petržalka – Olomouc B sk 1:3 (kon.) | Sigma Olomouc – Žilina sk 2:0 (kon.) | Vlašim – Táborsko 2:3 (kon.)
Líšeň – Skalica sk 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 2:1 (kon.) | Podbeskidzie – Zlín 2:4 (kon.)
Podbrezová – Brno sk 5:2 (kon.) | Widzew – Ostrava 2:1 (kon.) | Jablonec – Wacker 7:0 (kon.)
Opava – Śląsk 0:2 (kon.) | Fürth – Pardubice 2:1 (kon.) | Rapid Viedeň – Slavia 0:3 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
5:2 (1:2)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 06.07.2024, 11:00 • Zelpo Aréna, Podbrezová • Prípravný zápas

Podbrezová predviedla skvelý druhý polčas, v ktorom dominovala herne a hlavne gólovo, keďže sa presadila až štyrikrát. Nakoniec je z toho jej výhra 5:2. (12:48:32)

90+0
    86. Juritka (POD) - 5:2

86
    Podbrezová dala gól!
    PETER JURITKA dostal prihrávku do pokutového územia, razom bol sám pred gólmanom a nepomýlil sa, čím podľa všetkého korunuje víťazstvo domácich.

84
    Grešák centroval po rozohrávke rohu na krátko, našiel iba futbalistov súpera, no protiútok z toho nebol.

83
    Veľmi pekná kombinácia Podbrezovej na pravom krídle priniesla center do pokutového územia, ten bol zablokovaný.

80
    Zdá sa, že je všetko v poriadku. Momentálne sa Kambi snažil získať loptu na útočnej polovici, ale zastavil ho faul.
    77. Depetris (POD) - 4:2

77
    DAVID DEPETRIS strieľa svoj druhý gól v zápase, keďže dostal prihrávku za obranu a išiel sám na kasu. V zakončení si počínal rutinérsky.

75
    V závere stretnutia nás obmedzujú menšie technické problémy. Verme, že to bude čoskoro v poriadku.

70
    Dvadsať minút do konca riadneho hracieho času v tomto zápase. Uvidíme ešte nejaký gól?
    69. Depetris (POD) - 3:2

69
    K pokutovému kopu sa postavil DAVID DEPETRIS a strelou do stredu brány otvoril skóre.

68
    Žltá karta pre tím FC Zbrojovka Brno (Hamza).

67
    Po ruke Hamzu získala Podbrezová pokutový kop.

66
    V druhom polčase hra nemá až také tempo a nasadenie ako v tom prvom, preto sledujeme opticky slabší futbal.

64
    Švancara sa dostal k strele z mierneho uhlu, ktorú smeroval k bližšej tyči. Tam však bol pripravený Danko.

63
    Kambi vyhral hlavičkový súboj v strede poľa, následne prišla snaha Oravca poslať dlhý pas za obranu, čo nevyšlo.

62
    Hostia sa dostali do pokutového územia a prišiel aj zaujímavý center na zadnú tyč, ale všetko veľmi dobre prečítal Kambi.

Matej Kubove

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.

Góly: 1. Yirajang, 51. Chyla, 69. Depetris (pen.), 77. Depetris, 86. Juritka – 10. Potočný, 21. Potočný

Karty:   55. Grešák (POD) – 37. Sváček (BNO), 68. Hamza (BNO)

FK Železiarne Podbrezová: Danko – Mielke, Mrva, Galčík, Koštrna, Smékal, Paraj, Yirajang, Faško, Sanusi, Masaryk
    Náhradníci: Bajza – Oravec, Chyla, Grešák, Talakov, Depetris, Bajtoš, Kambi, Juritka

Tréner: Roman Skuhravý

FC Zbrojovka Brno: Sváček – Šural, Štepánek, Nový, Pernica, Janetzký, Smejkal, Kubr, Potočný, Matekovič, Kronus
    Náhradníci: Hložánek, Mucha – Endl, Polák, Večeřa, Foster, Jambor, Hamza, Švancara, Granečný, Toman, Mičuda, Alijagič, Text, Řezníček

Tréner: Jaroslav Hynek

Rozhodca: Erik Gemzický