Freiburg – Heidenheim 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Union Berlín 3:2 (kon.) | Mönchengladbach – Frankfurt 1:1 (kon.)
Lipsko – Brémy 1:1 (kon.) | Mainz – Dortmund 3:0 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (1:1)
1.FC Heidenheim 1846
cz Sobota 11.05.2024, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Nemecká Bundesliga • 33. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:27:40)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 16:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:11.

Dnešní utkání mezi Freiburgem a Heidenheimem je u konce! Oba týmy ve druhém poločase sehrály celkem vyrovnané utkání, které došlo až k zasloužené remíze 1:1.

90+6

Dnešní utkání sleduje 34 700 diváků.

90+5
    Faulovaný byl na půlící čáře jeden z hostů.

90+5
    Freiburg volí v posledních minutách dlouhé nákopy dopředu a snaží se o vítězství, zatím to ale nevypadá.

90+4
    Rozehraný přímý kop nebyl vůbec špatný, Grifo svou střelou ale cca o metr netrefil levou tyč hostující branky.

90+3
    Po nedovoleném zákroku mají domácí k dispozici nebezpečnou standardní situaci za pokutovým územím.

90+2
    Faulem se u postranní čáry provinil Thomalla. Na míči zůstanou pořád domácí.

90+1
    Na útočné polovině kombinují domácí, nepřesná přihrávka ale pustí k míči hosty.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Míč na vlastní polovině vybojovali domácí fotbalisté a míří kupředu.

89
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Maximilian Philipp.

Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846:
    ze hřiště odchází Jan-Niklas Beste, přichází Adrian Beck.

88
    Ke střele se v pokutovém území dostal jeden z domácích hráčů, jenž branku netrefil. I tak se ale píská ofsajd.

87
    Ten byl rozehrán centrem přímo do pokutového území, ale míč odrazila domácí obrana do bezpečí.

86
    Málem jsem to zakrikl, ale přihrávku od Thomalla odkopl Makengo na rohový kop.

85
    Míč mají v držení opět domácí fotbalisté, ale utkání se blíží ke svému konci a zatím to vypadá na plichtu.

84
    Do útoku se dostávali i hosté, akorát nedokázali zakončit a branku nepřidali.

83
    Po standardní situaci se míč odrazil ke Keitelovi, jenž nedokázal propálit míč přes obránce do sítě.

82
    Domácí vybojovali přímý kop z nebezpečné pozice a mají šanci na únik do vedení.

81
    Do útoku se tlačili domácí hráči, ale do šance se nakonec nedostali.

80
    Před námi je poslední desetiminutovka tohoto utkání. Míč drží Freiburg.

79
    Řada vzdušných soubojů vzešla lépe pro domácí, ti se ale z obranné poloviny nedostali a na míči jsou hráči Heidenheimu.

78
    ze hřiště odchází Christian Günter, přichází Noah Weißhaupt.

77
    ze hřiště odchází Michael Gregoritsch, přichází Lucas Höler.

76
    Gregoritsch si naběhl s míčem za půlkruh pokutového území a odhodlal se ke střele, jenže branku o několik metrů vůbec netrefil.

75
    Máme před sebou posledních patnáct minut v základní hrací době a v posledních minutách byli aktivnější domácí fotbalisté.

74
    Po střídání dává rozhodčí opět čas na občerstvení.

74
    ze hřiště odchází Marvin Pieringer, přichází Denis Thomalla.

73
    ze hřiště odchází Kevin Sessa, přichází Florian Pick.

72
    Míč mají v držení domácí fotbalisté, kteří ho mají v posledních minutách dost často a chtějí toto utkání dovézt do vítězného konce.

71
    Centr z levé strany skončil až za brankovou čarou a rozehrávat od branky bude Heidenheim.

70
    Hosté ztratili míč na útočné polovině a dopředu už míří Freiburg.

69
    Grifo se natlačil sám před Atubolua a snažil se mu udělat kličku, hostující brankář byl připravený a parádně mu míč vypíchl.

68
    Míč drží na svých kopačkách fotbalisté Freiburgu a snaží se o další útočnou akci.

67
    Z pravé strany pokutového území se snažil odcentrovat jeden z hostujících hráčů, centr byl ale zablokovaný.

66
    Nepovedený centr z pravé strany skončil pouze v rukavicích brankáře Müllera.

65
    ze hřiště odchází Jonas Föhrenbach, přichází Lennard Maloney,
    ze hřiště odchází Eren Dinkçi, přichází Nikola Dovedan.

64
    Vincenzo Grifo po odpískaném nedovoleném zákroku hodně hlasitě vynadal rozhodčímu Siebertovi a vidí za nesportovní chování žlutou kartu.

63
    Dalším faulem se provinili hosté u levé postranní čáry.

62
    U postranní čáry došlo k nebezpečnému zákroku, rozehrávat budou domácí.
    Grifo trefil pouze břevno!

61
    Vincenzo Grifo se za pokutovým územím odhodlal k nenápadné střele, která nebyla vůbec špatná a pro jeho smůlu orazítkovala pouze břevno Müllerovy branky!

60
    Domácí hráči hecují fanoušky Freiburgu a hosté budou u vlastní branky vhazovat.

59
    Jeden z hostujících hráčů teď při snaze o útok zakopl o míč a lehce ho ztratil. Do útoku míří domácí.

58
    Míč se nakonec dostal až k hostujícímu brankáři, jenž rozehrává na své spoluhráče.

57
    ze hřiště odchází Manuel Gulde, přichází Jordy Makengo.

56
    Po faulu budou na míči pokračovat domácí.
    Domácí mohli jít znovu do vedení!

54
    Obrovská šance Freiburgu! Domácí se dostali natřikrát do zakončení, nejprve po rohovém kopu protečoval jeden z domácích míč do tyče, následná dorážka skončila skvělým zákrokem Müllera a poté se míč dostal vedle branky!

53
    Z tlaku před hostující brankou se do velkého protiútoku řítili hosté v situaci čtyř proti dvěma, ale přihrávka na levou stranu byla zablokovaná jedním z bránících hráčů a dopředu už míří znovu Freiburg.

52
    Do zakončení se tlačil z levé strany Gregoritsch, jeho uspěchaná rána ale skončila pouze vedle hostující branky.

51
    Rohový kop vybojovali hosté, centr letící do vápna byl odražen za něj a následný centr skončil v rukavicích Atubolua.

50
    Další útočné snažení domácích je ukončené bez zakončení a do útoku míří po pravé straně hosté.

49
    Zakončovat se akrobaticky snažil jeden z domácích hráčů, míč na Müllera ale neprošel.

48
    Do reklamních banerů byl tvrdě strčen Dōan a domácí mají k dispozici další standardní situaci.

47
    Dinkçiho hledal spoluhráč na pravé postranní čáře, záložník Heidenheimu ale nezpracoval míč dobře a vhazovat budou domácí.

46
    Druhý poločas utkání rozehráli fotbalisté Heidenheimu. Míč momentálně drží brankář Müller.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:34.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 5:2.

První poločas utkání třicátého třetího kola Bundesligy mezi Freiburgem a Heidenheimem je za námi! Lépe do utkání vstoupili domácí, kteří ve dvacáté deváté minutě zásluhou hlavičky Ricu Dōana otevřeli skóre. Následně se hra vyrovnala a lepším týmem byli poté hosté, kteří vyrovnali zásluhou Kevina Sessy. Uvidíme, co přinese druhý poločas.

45+3

45+2
    Do zakončení se dostal v pokutovém území domácí útočník, byl sražen k zemi, ale hlavní rozhodčí faul neodpískal. Míč má brankář Müller.

45+1
    Ke střele se z levé strany probojoval jeden z domácích hráčů, jenže jeho ránu zablokoval jeden z hostujících obránců.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

45
    Na hrotu se následně ocitl Gimber, jehož rána skončila na levé boční síti.

45
    Po pravé straně se snaží zaútočit opět hostující hráči, domácí obrana se ale snaží zakrýt prostor, aby se hosté k ničemu nedostali.

44
    Na míči jsou po nákopu brankáře Atubolua znovu hostující hráči, kteří jsou v posledních minutách lepším týmem.

43
    Z rohového kopu se Heidenheim do zakončení nedostal, míč se ale z pravé strany dostal znovu do vápna, kde si ho našel Dinkçi, ale akrobaticky netrefil domácí branku.

42
    Rychle vhozený aut vybojoval pro hostující celek rohový kop.

41
    Ke střele se dostal jeden z hostujících hráčů, míč letěl vedle a rozehrávat od branky bude Atubolu.

40
    Přihrávku na pravou stranu dostal jeden z hostujících hráčů, následně míč ale ztratil.

39
    Po vyrovnávající brance jsou na míči domácí fotbalisté a snaží se překlopit utkání opět na svou stranu.
    38. Kevin SESSA - 1:1

38
    Heidenheim právě vstřelil branku!
    Hosté srovnávají krok a skóre dnešního utkání nějakých deset minut před pauzou! Přihrávku u levé postranní čáry obdržel Eren Dinkçi, následně našel průnikovou přihrávkou za pokutové území KEVINA SESSU, ten se nikým nehlídaný dostal s míčem až před brankáře Atubolua a nekompromisně zakončil k levé tyči – 1:1! Asistence: Eren Dinkçi.

37
    Po pravé straně zkouší založit protiútok hostující fotbalisté, zatím se jim to nedaří.

36
    Rozehrávku od branky obstará opět brankář Atubolu.

35
    Tu dokázal zakončit jeden z hostujících hráčů, ale přestřelil domácí branku.

34
    Domácí faulovali na obranné polovině a hosté mají k dispozici standardní situaci.

33
    Hra je hodně uklidněná a na hrací ploše se momentálně nic neděje.

32
    Do žádného zakončení se Freiburg ale nedostal a na míči můžou pokračovat hráči Heidenheimu.

31
    Na míči jsou momentálně domácí fotbalisté.

30
    Na útočné polovině upadl jeden z hostujících hráčů, hlavní rozhodčí Siebert ale faul neodpískal.
    29. Ricu DŌAN - 1:0

29
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Domácí jdou zaslouženě po necelé půlhodině hry do vedení! Christian Günter dostal přihrávku na levou stranu hřiště a odcentroval na malé vápno, kde si míč našel hlavou RICU DŌAN a poslal míč k pravé tyči Müllerovy branky nechytatelně pro hostujícího brankáře – 1:0! Asistence: Christian Günter.

28
    Domácí obléhají pokutové území Heidenheimu.

27
    Po minutové pauze opět pokračujeme a na míči budou domácí fotbalisté, protože rozehrávat od branky bude právě Freiburg.

26
    Po střele Besteho, která pozdravila pouze diváky v hledišti nařizuje hlavní rozhodčí Siebert přestávku na pití.

25
    Hosté se snaží založit útočnou akci po pravé straně, ale zatím se do větší šance nedostali.

24
    Gregoritsch se dostal na levé straně pokutového území ke střele, obstřelil svého protihráče, ale Müller byl připravený.

23
    Grifo se parádně vykličkoval až před hostující pokutové území, následně upadl, ale hlavní rozhodčí rozpažuje a nedovolený zákrok neodpískal.

22
    Přihrávka na levou stranu našla jednoho z domácích hráčů, který chtěl míč předat na Grifa, jenž se k němu bohužel nedostal.

21
    Útočné snažení domácích bylo po chvíli zastaveno a do útoku můžou mířit opět fotbalisté Heidenheimu.

20
    Do zakončení se po centru z pravé strany nakonec dostal z voleje Benedikt Gimber, jehož lehká střela skončila v náruči Atubolua.

19
    Faulu se u postranní čáry z střídaček dopustil také Keitel a s míčem můžou pokračovat hráči Heidenheimu.

18
    Jeden z domácích fotbalistů se dostal přes dva hráče Heidenheimu a běžel v nebezpečném protiútoku dopředu, jeho snažení bylo zastaveno chytrým faulem Kevina Sessy, který je oceněn žlutou kartou.

17
    K míči se tedy dostali fotbalisté Heidenheimu, kteří kombinují mezi obránci na obranné polovině.

16
    Gregoritsch dostal přihrávku na hranici šestnáctky, zpracoval si kulatý nesmysl a poté nebezpečně vypálil. Pro jeho smůlu se jeho rána odrazila pouze od zadních banerů za brankou.

15
    Míč mají na své vlastní obranné polovině znovu fotbalisté v červenobílých dresech.

14
    Sallai dostal na hranici pokutového území balon, ale ke střele se neodhodlal. Následně se ale k centru domácí dostali, jenže míč proletěl až za brankovou čáru. Rozehrávat od branky bude znovu Müller.

13
    K míči se někde v prostoru na penaltě dostal do hlavičky Yannik Keitel, jehož pokus skončil vedle Müllerovy branky.

12
    Na pravé straně poblíž postranní čáry fauloval jeden z hostujících hráčů a Freiburg má k dispozici standardní situaci.

11
    Míč mají na půlící čáře znovu domácí fotbalisté a snaží se kombinovat.

10
    Do zakončení se natlačil na přední tyči jeden z domácích fotbalistů, míč ale končí vysoko nad a rozehrávat od branky bude Müller.

9
    Domácí také vybojovali rohový kop, který poletí rovnou do vápna.

8
    Rychlý protiútok domácího týmu je zastavený a Gimber odkopl míč do autu.

7
    Centr do pokutového území byl nakonec zakončený, ale míč přeletěl domácí branku.

6
    Domácí odehráli míč pouze na rohový kop, který bude rozehrávat Beste .

5
    Míč mají po delší době na svých kopačkách také hráči Heidenheimu.

4
    Dlouhý centr do pokutového území z pravé strany od půlící čáry našel pouze rukavice brankáře Müllera.

3
    Freiburg vybojoval na útočné polovině autové vhazování, které poletí dlouhé nejspíše až do vápna Heidenheimu.

2
    Míč mají na svých kopačkách momentálně domácí fotbalisté, kteří se snaží rozpohybovat útočníky a tvořit si útočnou akci.

1
    První poločas tohoto utkání rozehráli hostující fotbalisté, kteří mají na sobě černou sadu dresů, domácí Freiburg má na sobě červenobílou kombinaci.

1

SC Freiburg: Atubolu – Kübler, Keitel, Gulde – Dōan (C), Eggestein, Höfler, Günter – Sallai, Grifo – Gregoritsch.
    Náhradníci: F. Müller – Adamu, Höler, Makengo, Muslija, M. Philipp, Szalai, Weißhaupt.
    Trenér: Christian Streich

1.FC Heidenheim 1846: K. Müller – Traoré, Mainka (C), Gimber, Föhrenbach – Schöppner, Theuerkauf – Dinkçi, Sessa, Beste – Pieringer.
    Náhradníci: Eicher – Beck, Dovedan, Kühlwetter, Maloney, Pick, Schimmer, Siersleben, Thomalla.
    Trenér: Frank Schmidt

Rozhodčí: Siebert – Seidel, Foltyn.

Heidenheim se nachází pouze tři body za svým dnešním soupeřem a obsahuje desáté místo Bundesligy. Fotbalisté z Heidenheimu z posledních pěti zápasů dokázali vyhrát dvě, s Bayernem 3:2 a s Darmstadtem 0:1. Naposledy svěřenci trenéra Schmitda remizovali na svém hřišti s Mohučí 1:1. Za domácí se trefil Tim Kleindienst. Dokáže Heidenheim na hřišti Freiburgu znovu zabodovat?

SC Freiburg

Fotbalisté Freiburgu se nachází v tabulce na sedmé příčce první německé ligy a v tuto chvíli by postupovali do kvalifikace o konferenční ligu. Freiburg neprožívá zázračné období, protože z posledních pěti zápasů uhráli svěřenci trenéra Streicha vyhráli pouze 1:0 s Darmstadtem. Naposledy černobílí remizovali na hřišti Kolína nad Rýnem bezbrankově 0:0. Podaří se jim prolomit špatnou sérii prolomit?

Krásné sobotní odpoledne všem fotbalovým fanynkám a fanouškům. Vítám vás u třicátého třetího kola Bundesligy a společně budeme sledovat utkání mezi týmy SC Freiburg a 1.FC Heidenheim 1846. Prostřednictvím textového on-line přenosu Vás provedu soubojem sousedy v tabulce a utkání začne v 15:30.