Kroměříž – Chrudim 1:1 (kon.) | Líšeň – Brno 1:1 (kon.) | Příbram – Jihlava 1:1 (kon.)
FK Příbram
1:1 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Sobota 11.05.2024, 17:00 • Na Litavce, Příbram • Chance Národní Liga (CZ) • 28. kolo

Zápas mezi Příbramí a Vysočinou je u konce. Gólů se fanoušci dočkali až ve druhém poločase. Jako první se do vedení dostala Jihlava po skvěle zahraném rohovém kopu ve 48. minutě. Příbram dokázala snížit zásluhou Josefa Hušbauera z penalty v 71. minutě. Pro Příbram velice cenný bod do tabulky v boji o záchranu, Jihlava má, dá se říct, jistý střed tabulky.

Děkuji vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště! (18:55:21)

90+3

90+2
    Soukup dlouhým výkopem našel Arauja, který to zkusil sám a dostal se až ke střele. Melichar vytáhl fantastický zákrok!

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc. Příbram se ujímá zahrání dalšího rohového kopu.

89
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
    ze hřiště odchází Dominik Farka, přichází Miroslav Tureček.

86
    Rozehrávku hráči zvolili na kraj šestnáctky, kde se do toho ihned opřel Nečas. Balón zamířil vysoko nad bránu.

85
    Utkání se pomalu blíží ke svému konci, Příbram se chystá na další rohový kop z pravé strany.

83
    Ogiomade si šikovně kopl míč okolo hráče a byl faulován. Tento zákrok se obejde bez karty, Soukup si již staví míč na dlouhý nákop.

81
    Střídání v týmu FK Příbram:
    ze hřiště odchází Ngagne Fall, přichází Felix Čejka.

80
    Fall měl na kopačce navyšující gól, balon s však na poslední chvíli kopl až moc. Soukup mu pohotovým zákrokem skočil pod nohy a svírá míč v rukavicích.

79
    Selnar to zkusil po vlastní ose z pravé strany, byl však zastaven Antwim u rohového praporku.

78
    Příbram bude zahrávat rohový kop z pravé strany.

76
    ze hřiště odchází Matúš Lacko, přichází Fares Shudeiwa.

75
    Žlutá karta pro tým FC Vysočina Jihlava (Milan Piško).

73
    Ogiomade byl zastaven u levé postranní čáry Coňkem skvělým skluzem.

71
    Příbram právě vstřelila branku!
    A je opět srovnáno, po nedovoleném zákroku byl nařízen pokutový kop, ke kterém se postavil JOSEF HUŠBAUER a zavěsil míč přesně k levé tyči – 1:1!

70
    Rozhodčí ukazuje na puntík, Příbram bude zahrávat pokutový kop!

69
    Příbram rychle kombinuje poblíž středu hřiště, přihrávky na jeden dva doteky, radost pohledět.

68
    Araujo se snažil probít dopředu ze středu pole, byl však zastaven nedovoleně. Vysočina bude zahrávat volný kop poblíž půlící čáry.

66
    Nebezpečná situace v pokutovém území Vysočiny je opět skvěle vyřešena a chycena Soukupem.

65
    ze hřiště odchází Jan Brabec, přichází Vinny Loic Nkwinga.

62
    Příbram se snaží nyní hrozit ze střel zpoza vápna.

60
    ze hřiště odchází Filip Šancl, přichází Jakub Selnar,
    ze hřiště odchází Tomáš Franěk, přichází Tomáš Svoboda,
    ze hřiště odchází Adam Pešek, přichází Amadin Marvis Ogiomade.

58
    Po vstřeleném gólu se hra více otevřela, Příbram zkrátka musí dnes bodovat, pokud se chce vyhnout sestupu z druhé nejvyšší soutěže.

56
    Po volném kopu se Příbram ujme také zahrání rohového kopu.

56
    Matoušek je faulovaný těsně u postranní čáry, Příbram zahrozí z volného kopu.

55
    Příbram to zkouší výpadem po pravé straně hřiště.

53
    Po faulu se rozehrávky ujme Soukup, můžeme čekat další dlouhý míč do pole.

51
    Nepřesný míč do šestnáctky si našel ve vzduchu jako první Soukup a svírá ho v rukavicích.

51
    Také Příbram se ujme zahrání rohového kopu.

48
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Rohový kop z pravé strany byl sice přetažený, nicméně si ho v pokutovém území dobře zpracoval jeden z hráčů Vysočiny, předložil ho na puntík na TOMÁŠE FRAŇKA, který nad ničím nepřemýšlel a napálil míč směr brána – 1:0!

48
    Na řadě je další rohový kop pro Vysočinu v dnešním utkání.

47
    Araujo to zkusil po levé straně, míč si ale v poslední fázi předkopl až moc a k finálnímu zakončení se nedostal.

46
    Výkop druhého poločasu obstarali hráči Příbrami. Dlouhý míč ihned směřoval směrem dopředu po pravé straně, skončil ale pouze za postranní čarou.

46

Hráči již nastupují na hřiště, druhá půle začne během chvíle.

45
    První poločas skončil. Rozhodčí nenastavil ani minutu navíc, hráči jdou po 45 minutách do šaten.

Kromě jedné větší a nebezpečné akce Falla z počátku utkání se ani jeden z celků k vážnému ohrožení branky soupeře nedostal, oba trenéři dnes vsadili na zajištěnou defenzívu. Hru také doprovázely značné nepřesnosti v rozehrávce uprostřed hřiště.

Druhý poločas začne krátce po 18. hodině.

44
    Střelecký pokus zpoza vápna, tentokrát nikoliv hlavou, mířil vedle levé tyče Soukupovy brány. Na řadě je odkop.

43
    Po delší době se k nějaké větší kombinaci dostává také Jihlava uprostřed hřiště.

41
    Fall to zkoušel po centru z pravé strany opět hlavou, opět však nepřesně a vysoko nad bránu.

40
    Lacko zůstal po jednom ze soubojů ležet na hřišti, míč se zakopává za čáru.

38
    Centrovaný balón byl opět směřován na nabíhajícího Falla. Ten si ho ve vzduchu dokázal najít, hlavička však nebyla ani přesná, natož razantní, aby dokázala ohrozit bránu Jihlavy.

37
    Další dlouhý výkop Soukupa na pravou stranu.

35
    S dlouhým nakopnutým míčem neměl Soukup žádné starosti, balón sám doputoval až za čáru. Gólman Jihlavy bude nejspíše opět dlouhým výkopem hledat nabíhající spoluhráče na lajnách.

32
    Kromě nebezpečné situace, kterou řešil ve třetí minutě Soukup, se zatím hráči ani jednoho celku do nějaké další ne a ne dostat. Vypadá to na dobře sestavený defenzivní plán obou mužstev.

29
    Chytrý hledal z pravé strany centrem Arauja ve vápně, centr ale nebyl přesný a Příbram odvrací nebezpečí.

28
    Očekávaný centr skončil pouze u Soukupových pěstí, které vyráží míč za postranní čáru.

27
    Volný kop pro hráče Příbrami z dobré pozice pro centr.

26
    Opět dlouhý výkop Soukupa, který míří na pravou stranu hřiště z jeho pohledu.

24
    Araujo se vydal do samostatného úniku, neměl však potřebnou rychlosti pro překonání posledního hráče. Jihlava stále zůstává u míče.

24
    Příbram se chystá na zahrání rohového kopu z pravé strany.

22
    Hráči Jihlavy se budou nyní pokoušet o další založení útoku po autovém vhazování z levé strany.

21
    Hru prozatím provází nepřesnosti na obou stranách, stále více jsou vidět ztráty míče poblíž půlící čáry.

18
    Centrovaný balón z pravé strany si jako první našel Křehlík a otáčí hru směrem ke kleci Melichara.

16
    Jihlavští přečíslení 4 na 3 prováhali a po nepřesném finálním passu se míče opět ujímají obránci Viagemu.

13
    Po volném kopu přijde na řadu také první rohový kop Jihlavy.

12
    Jihlava se pokouší o ohrožení branky z volného kopu ze středu pole.

12
    Fišl kombinuje s Jahićem před vlastní šestnáctkou.

10
    Zatím má více práce mezi třemi tyčemi gólman Jihlavy. Vysoký balón opět svírá v rukavicích.

9
    První faul je pískán v deváté minutě hry. Příbram zůstane u balonu na levé straně hřiště.

8
    Příbram stále kombinuje na své polovině hřiště.

6
    Lacko se ze středu pole pokoušel vysunout Fraňka na levé straně, centrovaný míč byl ale přetažený a sbírají ho beci Příbrami.

5
    Dlouhý a nepřesný míč sbírá v šestnáctce Melichar.

3
    Nebezpečná situace, kterou vyřešil Soukup. Centrovaný balón si našel přesně hlavu Falla, který mířil k tyči, ale Soukup famózním zákrokem odvrací na roh!

3
    První útočný výpad Příbrami je veden po pravé straně hřiště.

2
    Soukup se snažil dlouhým výkopem najít Arauja, balón ale zaputoval pouze za čáru poblíž střídaček.

1
    Nepřesná rozehrávka Jihlavy ve středu hřiště a do prvního kontaktu se míčem se dostávají také hráči Příbrami.

1
    Vysočina první kontakty s balónem realizuje na své polovině.

1
    Hráči Vysočiny se ujali zahajovacího výkopu.

1

FK Příbram: Melichar – Coňk, Fišl, Jahić – Hušbauer, Švestka, Nečas, Fall, Antwi – F. Matoušek, Brabec.
    Náhradníci: Babka – Čejka, Dudl, Elshaal, Hošek, Hudec, Nkwinga.
    Trenér: Jiří Kohout

FC Vysočina Jihlava: Soukup – Chytrý, Piško, Vedral, Farka – A. Pešek, Lacko, Křehlík, Šancl, T. Franěk – Araujo-Wilson.
    Náhradníci: Mastný – Ogiomade, Sagna, Selnar, Shudeiwa, T. Svoboda, Tureček.
    Trenér: David Oulehla

Rozhodčí: Ondřej Pechanec – Jakub Šimáček, Alexandr Černoevič.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Stanislav Hromada

Góly: 71. Hušbauer (pen.) – 48. T. Franěk

Karty:   75. Piško (JIH)

FK Příbram: Melichar – Brabec (65. Nkwinga), Jahić, Fišl, Antwi – Coňk, Švestka – F. Matoušek, Hušbauer, Nečas – Fall (81. Čejka).
    Náhradníci: Babka – Dudl, Elshaal, Hošek, Hudec.

Tréner: Jiří Kohout

FC Vysočina Jihlava: Soukup – Farka (89. Tureček), Piško, Vedral, Chytrý, Křehlík – T. Franěk (60. T. Svoboda), Lacko (76. Shudeiwa), A. Pešek (60. Ogiomade) – Araujo-Wilson, Šancl (60. Selnar).
    Náhradníci: Mastný – Sagna.

Tréner: David Oulehla

Rozhodca: Ondřej Pechanec – Jakub Šimáček, Alexandr Černoevič