Spiš. N. Ves – Trebišov 3:0 (kon.) | KFC Komárno – Šamorín 2:0 (kon.) | Humenné – Petržalka 0:2 (kon.)
L. Mikuláš – Púchov 1:3 (kon.) | Prešov – Považská Bystrica 4:1 (kon.) | Malženice – Dolný Kubín 3:0 (kon.)
FK Humenné
0:2 (0:1)
FC Petržalka
Sobota 20.04.2024, 16:30MONACObet liga • 25. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:30.

V 25. kole MONACObet ligy hostí Humenné mužstvo Petržalky. Stretnutie sa začína o 16:30.

Humenné sa nachádza na 5. mieste, na konte má 42 bodov. Po troch výhrach v minulom kole iba remizovalo s Trebišovom 1:1.

Petržalke patrí 3. priečka so ziskom 48 bodov. Na druhý Prešov strácajú Petržalčania päť bodov. Ťahajú štvorzápasovú víťaznú šnúru, v minulom kole zdolali Dolný Kubín 4:0.

FK Humenné: Knurovský – Zlacký, Kranthove, Horváth Komjatý, Dzurík, Balica, Streňo (C), Harvila, Ahl, Franko
    Náhradníci: Bastl, Avetisian, Vasiľ, Maťaš, Šuľák, Baláž

FC Petržalka: Halouska – Jakubko, Begala, Harba, Danek, Nagy, Kelembet, Oduko, Oršula (C), Konan, Šurnovský
    Náhradníci: Sokol, Riznič, Špehar, Hečko, Liener, Halo, Gašparovič

Rozhodca: Kolofík – Kuba, Železňák.

1

21
    Priamy kop Humenného, center končí v bočnej sieti.

22
    Po zákroku na jedného z domácich vznikla na trávniku roztržka.

23
    Žltá karta pre tím FC Petržalka (Kelembet).

25
    Súboje v strede poľa, lopta je napokon prisúdená Petržalke.

26
    Streňo postupoval s loptou na os ihriska, fauloval ho Begala. Priamy kop pre Humenné.

28
    Streňov pokus z priameho kopu nemal potrebnú razanciu, lopta po zemi končí u Halousku.

29
    Žltá karta pre tím FC Petržalka (Jakubko).

29
    Streňo to poriadne schytal od Jakubka, potrebuje ošetrenie.

33
    Streňo si zasekol brániaceho hráč a z uhla strieľal, Oršula blokuje na rohový kop.

34
    Streňo odcentroval od rohovej zástavky, Kranthove loptu tesne netrafil.

36
    Dzúrikov zrazený pokus chytá Halouska do rukavíc.

37
    Streňo s nedovoleným zákrokom na Oduka, priamy kop pre Petržalku od pravej postrannej čiary.

38
    Petržalka dala gól!
    Priamo zo štandardky hostia neskórovali, ale z následnej situácie už áno. Center z ľavej strany hlavičkoval jeden z hostí do Knurovského, z dorážky sa následne dokázal zblízka presadiť ARNAUD KONAN.

39
    Žltá karta pre tím FK Humenné (Streňo).

41
    Dosť nervózny zápas, ďalšia roztržka na ihrisku po zákroku na Konana.

42
    Žltá karta pre tím FK Humenné (Franko).

Žltá karta pre tím FC Petržalka (Oršula).

43
    Striedanie v tíme FK Humenné:
    z ihriska odchádza Balica, prichádza Maťaš.

44
    Frankov pokus o center blokuje Jakubko.

45+2
    Humenné sa ešte tlačí do zakončenia, lopta padá v šestnástke, Petržalka to ubránila.

45+4

Po prvom polčase vyhráva Petržalka nad Humenným 1:0. V 38. minúte skóroval Konan.
    Druhý polčas sa začne o 17:35.

46

46
    Striedanie v tíme FC Petržalka:
    z ihriska odchádza Harba, prichádza Gašparovič.

53
    Od 53. minúty je to už 2:0 pre Petržalku! Gašparovič vysunul kolmicou PATRIKA DANEKA, ktorý sa v koncovke nemýlil. Po zemi poslal loptu popri Knurovskom k vzdialenejšej ľavej žrdi.

56
    Propagačný pokus Humenného spoza šestnástky, lopta išla asi dva-tri metre vedľa pravej žrde.

57
    Streňo prihrával pod seba na Ahla, jeho strela zvnútra šestnástky bola zblokovaná.

58
    Humenné sa tlačí do útoku, Petržalka ale odoláva a dobre bráni. Prihrávku Kranthoveho zastavil Jakubko.

60
    Zaútočila aj Petržalka, Gašparovič strieľal takmer z bránkovej čiary, nebol úspešný.