Buffalo – Philadelphia 4:2 (kon.) | Carolina – Washington 4:2 (kon.) | Detroit – NY Rangers 3:4 (kon.)
Edmonton – Colorado 6:2 (kon.) | Anaheim – Seattle 1:3 (kon.) | Arizona – Vegas 7:4 (kon.)
Pittsburgh – Tampa Bay 5:4 (kon.) | Boston – Florida 3:2 (po pr.) | Chicago – Dallas 3:2 (kon.)
Minnesota – Winnipeg 2:4 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
Dallas Stars
cz Sobota 06.04.2024, 21:30 • United Center, Chicago • NHL

57:28
    Colin Blackwell (CHI) dostává dvě minuty za hákování, ale dvě minuty za nafilmovaný pád obdržel Mason Marchment (DAL).

56:10
    Stars navíc budou hrát přesilovou hru, protože na dvě minuty za podrážení je vyloučen Jason Dickinson (CHI).

48:54
    Střídačka Dallasu tedy dostává dvě minuty za zdržování hry. Trest odsedí Logan Stankoven (DAL).

31:33
    Chicago jde na 55 vteřin do tří! Tinordi (CHI) v rohu kluziště poslal Marchmenta krosčekem do mantinelu a za svůj zákrok dostává dvě minuty.

30:28
    Dallas bude hrát svou první přesilovou hru, protože na trestnou lavici míří Jaycob Megna (CHI), jenž si odsedí dvě minuty za podrážení.

23:42
    Matt Duchene (DAL) se stává prvním vyloučeným hráčem tohoto zápasu, když dostává dvě minuty za sekání. Bedard tento zákrok i trochu prodal svým zatřepáním rukou, aby si faulu hostujícího hráče rozhodčí všimli.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 25. Bedard (Kurashev, N. Foligno), 26. Athanasiou (Reichel, Kaiser), 29. S. Jones (Donato, Entwistle) – 36. Hintz (Heiskanen, Pavelski), 56. Benn (Heiskanen, C. Tanev)

Chicago Blackhawks: Mrázek (Söderblom) – A. Vlasic, S. Jones, Korchinski, Megna, Tinordi, Kaiser – Bedard, Dickinson, Kurashev – N. Foligno, T. Johnson, Joe. Anderson – Reichel, Athanasiou, Blackwell – Slaggert, Entwistle, Donato.
    Tréner: Luke Richardson

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Heiskanen, Harley, Lindell, C. Tanev, R. Suter, Lundkvist – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Marchment, W. Johnston, Duchene – Benn, Bourque, Stankoven – Faksa, Steel, Dellandrea.
    Tréner: Peter DeBoer

Rozhodca: Rank, McPhee – Deschamps, Brisebois

Diváci: 19 294