Buffalo – Washington 6:2 (kon.) | Montreal – Florida 5:3 (kon.) | NJ Devils – Pittsburgh 3:6 (kon.)
NY Islanders – Chicago 2:1 (kon.) | Minnesota – Ottawa 3:2 (kon.) | Nashville – Boston 0:3 (kon.)
Calgary – Anaheim 3:5 (kon.) | Vegas – Vancouver 6:3 (kon.)

59:46
    Alex Nedeljkovic kryje kotouč, buly před jeho brankou. Jedna z posledních akcí v zápase.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:17
    V poklidném tempu se dohrává tento zápas.
    57:07 Sidney CROSBY - 3:6

57:07
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Hostující celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky i díky laxní hře soupeře dokázal poslat SIDNEY CROSBY.

57:00
    Domácí hrají bez brankáře.

57:00
    Probíhají poslední tři minty hry ve třetí třetině.
    56:38 Jevgenij MALKIN - 3:5

56:38
    Hostující celek navyšuje své vedení, po rychlé akci v útočném pásmu se dokázal střelou do odkryté části branky prosadit JEVGENIJ MALKIN. Asistence: Michael Bunting a Kris Letang.
    56:16 Rickard RAKELL - 3:4

56:16
    Hosté otáčejí zápas a dostávají se do vedení, šikovnou tečí před brankou překonal brankáře soupeře RICKARD RAKELL. Asistence: Marcus Pettersson.

56:00
    Hraje se ve středním pásmu, mnoho šancí nyní k vidění není.

54:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav je vyrovnaný.

53:23

53:00
    Penguins vyhazují přes všechny čáry.

52:35
    Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale má problémy s přesností střelby.

52:04
    Lars Eller se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář, hra pokračuje dál.

51:41
    Přesilovku hraje domácí celek, který se usadil v útočném pásmu.

51:23
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins:
    Jevgenij Malkin – 2 min., vražení na hrazení.

51:23
    Šimon Nemec je hodně otřesený po souboji se soupeřem.

50:41
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Stav je vyrovnaný. Komerční přestávka.
    47:55 Jevgenij MALKIN - 3:3

47:55
    Je vyrovnáno, šikovnou tečí střely od modré čáry se nyní dokázal prosadit JEVGENIJ MALKIN. Asistence: John St. Ivany a Michael Bunting.
    46:48 Sidney CROSBY - 3:2

46:48
    Je sníženo na rozdíl jediné branky, přesilovku dokázal po rychlé kombinaci využít do prázdné branky zakončující SIDNEY CROSBY. Asistence: Jevgenij Malkin a Bryan Rust.

46:22
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils:
    Jesper Bratt – 2 min., sekání.

46:13
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.

44:25
    Michael Bunting se propracoval ke střele, se kterou si snadno poradil brankář.

43:22
    Kevin Bahl se sice dostal do útočného pásma, ale zakončit nedokázal.

43:00
    Tři minuty hry jsou ze třetí třetiny pryč a hosté zjistili, že to dnes nebudou mít snadné.

42:39
    Hraje se převážně ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže nyní stabilněji dostat před branku soupeře.

41:23
    Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek má duel velmi dobře rozehraný.

40:01

40:00

39:39
    Domácí brankář kryje kotouč, uvidíme ještě jedno vhazování.

39:30
    Už se pravděpodobně nic nestane v této třetině.

39:00
    Poslední minuta hry ve třetině.
    37:47 Jesper BRATT - 3:1

37:47
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení, z brejku se nyní dokázal prosadit poměrně snadno JESPER BRATT. Počkal si na pohyb brankáře, a pak zakončoval. Asistence: Nico Hischier a John Marino.

37:30
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Více ze hry mají domácí hokejisté.

36:46
    Jake Allen kryje kotouč poté, co zakončoval Marcus Pettersson. Bude se vhazovat.

35:12

35:02
    Dawson Mercer mohl navýšit náskok, ale brankář ho vychytal.

34:57

34:23
    Mnoho šancí si hráči Devils nemohou v přesilovce vypracovat, dobře hraje obrana Penguins.

33:57
    Jack Hughes si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale trefil jen brankáře soupeře.

32:57
    Reilly Smith – 2 min., nedovolené bránění.

32:17
    Domácí mají ponechanou výhodu.

31:36
    Kris Letang pálil od modré čáry nepřesně, Devils následně vyhodili kotouč.

31:21
    Michael Bunting dostal puk do útočného pásma, kde kombinuje se spoluhráči.

31:00
    Přesilovku hraje hostující celek, který se sice dostal do útočného pásma, ale má problémy s přesností střelby.

30:11
    Timo Meier – 2 min., nedovolené bránění.
    29:42 Curtis LAZAR - 2:1

29:42
    Z ničeho nic se dostává domácí celek do vedení, po rychlé akci a přihrávce před branku přišpendlil kotouč pod horní tyčku CURTIS LAZAR. Asistence: Tomáš Nosek a John Marino.

29:16
    Sledujeme už hru pět na pět, zbytečně se nepřerušuje.

29:00
    Devět minut hry ze druhé třetiny je pryč, na nějakou výraznější šanci nyní čekáme.

28:37
    Erik Haula měl obrovskou šanci, zůstal volný před brankou, ale trefil jen brankáře soupeře.

27:30
    Domácí rozehrávají od své branky, Luke Hughes vedl zajímavou akci. Dostal se do útočného pásma.

Přesilovku hrají Devils, ale nemohou se stabilněji usadit před brankou soupeře, mnoho šancí si zatím v přesilovce nevypracovali.

26:44
    Pierre-Olivier Joseph – 2 min., sekání.

26:17
    Jack Hughes vypálil z pravé strany, jeho ránu kryje brankář, následná dorážka nebyla povedená.

26:00
    Jack Hughes mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku. Mnoho šancí k vidění není.

25:35
    Jesper Bratt se pokoušel dostat se do brejku, ale obrana Penguins si dokázala poradit.

23:17
    Kevin Bahl pálil od modré čáry, s jeho projektilem si dokázal snadno poradit brankář Penguins.

22:40
    Více ze hry mají nyní domácí hokejisté, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.

21:32
    Hosté se usadili v útočném pásmu, rána od modré čáry míří vedle.

21:00
    Jesse Puljujärvi to vzal na sebe, jeho akci chyběla přesnější střela.

20:35
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do střeleckých pozic.

20:01

20:00
    19:43 Timo MEIER - 1:1

19:43
    Autorem branky je TIMO MEIER. Asistence: Luke Hughes a Nico Hischier.

19:21
    Reilly Smith – 2 min., držení.

19:00
    Začala poslední minuta hry v první třetině.

18:31
    V poklidném tempu se dohrává první třetina, domácí celek stále prohrává o jednu branku. Šimon Nemec rozehrává od své branky.

18:00
    Komerční přestávka.

17:36
    Drew O'Connor to zkoušel individuálně, ale nedokázal přejít přes obranu soupeře do zakončení.

17:17
    Jack Hughes si vypracoval zajímavou šanci v útočném pásmu, ale puk míří vedle branky.

15:14

15:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, domácí pokračují v dobré hře, ale nyní Jesper Bratt minul branku.

14:17
    Alex Nedeljkovic přerušil hru, nechtěl rozehrávat, buly před jeho brankou.

13:40
    Domácí celek vybojoval buly v útočném pásmu, John Marino se dostal ke střele, ale puk nedokázal trefit podle představ.

12:38
    6:3, tak vypadá statistika střel na branku, více ze hry mají v tomto ohledu domácí.

11:44
    Sidney Crosby si vypracoval šanci, ale minul branku, následně netrefil puk ani Bryan Rust.

11:05
    Na nějakou výraznější střeleckou příležitost nyní čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry.

10:30
    Dostáváme se do druhé poloviny hry, Penguins se sice usadili v útočném pásmu, ale puk sebrala obrana.
    07:54 Erik KARLSSON - 0:1

07:54
    Hostující celek se dostává do vedení, střelou od modré čáry se prosazuje ERIK KARLSSON. Jeho pokus si do své branky srazil nešikovně jeden z domácích hráčů.

07:41
    Alexander Holtz se nedokázal dostat v útočném pásmu do šance, přišel o puk.

07:16
    Jack Hughes trefil jen brankáře, komerční přestávka

05:57
    Ofsajd zastavil nebezpečně vypadající akci hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

04:59
    Timo Meier nedokázal z ostré pozice prostřelit brankáře Penguins. Sledujeme rychlou pasáž hry.

04:46
    Erik Karlsson pálil od modré čáry, s jeho projektilem si snadno dokázal poradit brankář Devils.

04:10
    Jevgenij Malkin hledal spoluhráče před brankou, následně si obrana dokázala poradit s jeho akcí.

04:09
    Drew O'Connor zkoušel něco vymyslet před brankou, ale obrana Devils byla nyní pozorná.

03:13
    Tři dobré střelecké pozice měli domácí hráči, ale prosadit se nyní nedokázal ani jeden z hráčů Devils.

00:24
    Alex Nedeljkovic musel zasahovat proti střele domácího hráče. Brankář si dokázal poradit.

00:06
    Zápas začal, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu utkání.

00:01

New Jersey Devils: Allen (Kähkönen) – L. Hughes, B. Smith, Bahl, Marino, Siegenthaler, Nemec – Meier, Hischier, Bratt – J. Hughes, Haula, Holtz – Palát, Nosek, Mercer – Willman, Tierney, Lazar.

Pittsburgh Penguins: Nedeljkovic (Blomqvist) – P. Joseph, Letang, M. Pettersson, E. Karlsson, Shea, St. Ivany – R. Smith, Crosby, Rust – Bunting, Malkin, Rakell – D. O'Connor, Eller, Puustinen – Puljujärvi, Carter, Bemström.

Zápas brzy začne.

Nastupují proti sobě dvou sousedé v tabulce Východní konference. Lepší výchozí pozici o jeden bod mají hokejisté Penguins. Ze 74 zápasů získali 77 bodů, Devils mají ze stejného počtu utkání o bod méně. Penguins bodovali ve všech posledních pěti zápasech, domácí naposledy nestačili na Buffalo 2:5.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí New Jersey Devils a Pittsburgh Penguins.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 20. Meier (L. Hughes, Hischier), 30. Lazar (Nosek, Marino), 38. Bratt (Hischier, Marino) – 8. E. Karlsson, 47. Crosby (Malkin, Rust), 48. Malkin (St. Ivany, Bunting), 57. Rakell (M. Pettersson), 57. Malkin (Bunting, Letang), 58. Crosby