Columbus – Colorado 4:1 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 3:4 (po pr.)
Tampa Bay – Detroit 2:4 (kon.) | Toronto – Florida 6:4 (kon.) | St. Louis – Edmonton 3:2 (po pr.)
Winnipeg – LA Kings 4:3 (kon.) | San Jose – Seattle 2:4 (kon.)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč do branky dokázal po rychlé akci dostat BRANDON SAAD.

62:00
    Sledujeme dramatický hokej v prodloužení.

61:06
    Jordan Binnington podržel kotouč, následně rozehrál, ale obrana Oilers si poradila s rychlou akcí.

60:45
    Domácí mají kotouč, oba kluby střídají.

60:01

60:00

59:23
    Connor McDavid se nedokázal dostat od zakončení, nakonec je z toho icing.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:20
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlou pasáž hry.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, stav je aktuálně vyrovnaný. Pravděpodobně uvidíme prodloužení.

56:33
    Stuart Skinner kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

55:49
    Oilers vybojovali buly v útočném pásmu, do šance se ale nedostali.

55:30
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek hraje hodně pasivně.
    54:35 Leon DRAISAITL - 2:2

54:35
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno, po rychlé kombinaci v útočném pásmu se dokázal prosadit zcela obsazený a obranou nekrytý LEON DRAISAITL. Asistence: Connor McDavid a Mattias Ekholm.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 29. B. Schenn (Faulk, Hayes), 42. B. Schenn (Kapanen, Hayes), 63. Saad – 8. Ekholm (C. Brown, Carrick), 55. Draisaitl (McDavid, Ekholm)

St. Louis Blues: Binnington (Hofer) – Leddy, Parayko, Krug, Faulk, Scandella, Tucker – Saad, Thomas, Neighbours – Toropčenko, Bučnevič, Kyrou – Hayes, B. Schenn, Kapanen – N. Walker, Dean, Blais.
    Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Ekholm, Bouchard, Nurse, Ceci, Kulak, Desharnais – Nugent-Hopkins, McDavid, Hyman – Henrique, Draisaitl, Perry – E. Kane, R. McLeod, Foegele – Janmark, Carrick, C. Brown.

Rozhodca: South, StLaurent – Tobias, Marquis

Diváci: 18 096