Sevilla – Vigo 1:2 (kon.) | Las Palmas – Almería 0:1 (kon.) | Villarreal – Valencia 1:0 (kon.)
Rayo Vallecano – Real Betis 2:0 (kon.) | Atlético Madrid – Barcelona 0:3 (kon.)
FC Sevilla
1:2 (1:0)
Celta Vigo
cz Nedeľa 17.03.2024, 14:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španielska LaLiga • 29. kolo

Skončil nám dramatický zápas 29. kola LaLigy mezi domácí Sevillou a hostující Celtou Vigo. Domácím se první poločas nepovedl, přesto paradoxně vedli 1:0. Když pak ve druhé půli svou hru zlepšili, vypadalo to, že dokráčejí k zisku tří bodů. Jenže pak z ničeho nic hosté z Viga dvakrát skórovali a nakonec vyhráli 2:1. (16:06:29)

90+9

90+9
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě o minutku více, ale domácí se ne a ne dostat k balonu.

90+8
    Érik Lamela poslal balon na přední tyč, hlavičkující Joan Jordán ale zamířil dost mimo.

90+8
    Tak tady bude ještě jeden rohový kop pro domácí celek.

90+7
    Jailson skvěle držel balon a následně se nechal faulovat. Míč mají znovu hosté, kteří jsou něco málo přes minutku od cenného vítězství.

90+6
    Hosté závěr zápasu zvládají s míčem na kopačkách na polovině Sevilly. Domácí to budou mít již velmi složité.

90+4
    Aspas se samozřejmě nechává dlouze ošetřovat.

90+3
    Boubakary Soumaré fauloval Iaga Aspase a za svůj zákrok dostává žlutou kartu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o osm minut.

90
    Již nám běží poslední minuta normální hrací doby. Je jasné, že se bude hodně nastavovat.

89
    Střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází Marcos Acuña, přichází Érik Lamela.

89
    Konec zápasu se rychle blíží, ale tlak domácího celku stále nijak nepřichází.

88
    Strand Larsen je zpět na hřišti. Hned byl faulovaný Kike Salasem a hosté samozřejmě nebudou nikam spěchat.

87
    Jørgen Strand Larsen má problémy se stehenním svalem a musí být ošetřovaný.

86
    Hráči Sevilly utahují ofenzivní šrouby. Hosté ale zatím drží své vedení, která si vybojovali dvěma slepenými góly.

85
    Domácí již opět získali balon a tlačí se na polovinu soupeře k jeho vápnu.

83
    Hlavní rozhodčí Maeso po shlédnutí videozáznamu pokutový kop ruší. Penalta se minimálně teď kopat nebude.