Štafeta mužov 4x7,5 km, Soldier Hollow | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Šprint žien 7,5 km, Soldier Hollow | Vítěz: J. Braisazová-Bouchetová (FRA) (kon.) |
Kvalifikácia HS134, Oslo | Vítěz: D. Huber (AUT) (kon.) |
NHL - Posledný prestupový deň | (kon.) |
koniec udalosti
SP - Štafeta mužov 4x7,5 km, Soldier Hollow
Vítěz: Norsko
Komentáre nie sú k dispozíci.
...
- 1. Norsko (S. Lægreid, T. Bø, J. Bø, V. Christiansen) 1:13:12,3 (3+5)
- 2. Itálie (P. Braunhofer, T. Giacomel, D. Bionaz, L. Hofer) +26,5 (0+8)
- 3. Německo (J. Strelow, J. Kühn, B. Doll, P. Nawrath) +27,3 (0+8)
- 4. USA (V. Bonacci, S. Doherty, C. Wright, J. Brown) +1:30,0 (1+9)
- 5. Švédsko (V. Brandt, J. Nelin, S. Samuelsson, M. Ponsiluoma) +1:46,5 (1+9)
- 6. Rakousko (D. Unterweger, S. Eder, D. Komatz, P. Jakob) +3:12,1 (0+8)
- 7. Finsko (J. Ranta, T. Seppälä, H. Laitinen, O. Invenius) +3:34,7 (1+9)
- 8. Francie (F. Claude, E. Jacquelin, E. Perrot, A. Guigonnat) +3:34,9 (4+13)
- 9. Ukrajina (A. Pryma, D. Pidručnyj, V. Mandzyn, A. Dudčenko) +3:57,4 (1+7)
- 10. Lotyšsko (R. Birkentals, E. Mise, A. Patrijuks, A. Rastorgujevs) +4:19,9 (1+11)
- 11. Česká rep. (M. Krčmář, J. Mareček, J. Štvrtecký, V. Hornig) +4:23,5 (1+11)
- 12. Estonsko (J. Kulbin, R. Zahkna, K. Siimer, R. Ränkel) +4:26,0 (1+15)
- 13. Slovinsko (M. Dovžan, A. Vidmar, J. Fak, L. Planko) +4:38,3 (3+11)
- 14. Polsko (K. Badacz, J. Guńka, K. Guńka, M. Zawól) +5:15,4 (0+11)
- 15. Litva (T. Kaukenas, V. Strolia, M. Fomin, J. Mackine) +5:34,3 (0+12)
- 16. Bulharsko (B. Todev, V. Iliev, A. Sinapov, V. Zašev) +6:00,0 (1+10)
- 17. Rumunsko (G. Buta, G. Coltea, D. Šamajev, C. Puchianu) +6:05,0 (2+7)
- 18. Kazachstán (A. Muchin, V. Kirejev, A. Djussenov, N. Akimov) +6:05,3 (1+13)
- 19. Kanada (C. Gow, A. Runnalls, L. Pletz, Z. Connelly) +8:00,7 (0+6)
- 20. Belgie (F. Claude, M. Mackels, T. Langer, C. Beauvais) (LPD)
- 21. Švýcarsko (J. Burkhalter, S. Stalder, J. Finello, N. Hartweg) (LPD)
...
- 1. Norsko (S. Lægreid, T. Bø, J. Bø, V. Christiansen)
- 2. Německo (J. Strelow, J. Kühn, B. Doll, P. Nawrath)
- 3. Francie (F. Claude, E. Jacquelin, E. Perrot, A. Guigonnat)
- 4. Itálie (P. Braunhofer, T. Giacomel, D. Bionaz, L. Hofer)
- 5. Švédsko (V. Brandt, J. Nelin, S. Samuelsson, M. Ponsiluoma)
- 6. Rakousko (D. Unterweger, S. Eder, D. Komatz, P. Jakob)
- 7. Švýcarsko (J. Burkhalter, S. Stalder, J. Finello, N. Hartweg)
- 8. Slovinsko (M. Dovžan, A. Vidmar, J. Fak, L. Planko)
- 9. Česká rep. (M. Krčmář, J. Mareček, J. Štvrtecký, V. Hornig)
- 10. Finsko (J. Ranta, T. Seppälä, H. Laitinen, O. Invenius)
- 11. Ukrajina (A. Pryma, D. Pidručnyj, V. Mandzyn, A. Dudčenko)
- 12. Kazachstán (A. Muchin, V. Kirejev, A. Djussenov, N. Akimov)
- 13. Rumunsko (G. Buta, G. Coltea, D. Šamajev, C. Puchianu)
- 14. USA (V. Bonacci, S. Doherty, C. Wright, J. Brown)
- 15. Lotyšsko (R. Birkentals, E. Mise, A. Patrijuks, A. Rastorgujevs)
- 16. Litva (T. Kaukenas, V. Strolia, M. Fomin, J. Mackine)
- 17. Polsko (K. Badacz, J. Guńka, K. Guńka, M. Zawól)
- 18. Bulharsko (B. Todev, V. Iliev, A. Sinapov, V. Zašev)
- 19. Belgie (F. Claude, M. Mackels, T. Langer, C. Beauvais)
- 20. Estonsko (J. Kulbin, R. Zahkna, K. Siimer, R. Ränkel)
- 21. Kanada (C. Gow, A. Runnalls, L. Pletz, Z. Connelly)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka