Boston – Toronto 4:1 (kon.) | Carolina – Montreal 4:1 (kon.) | Columbus – Edmonton 4:2 (kon.)
Florida – Philadelphia 1:2 (kon.) | NJ Devils – St. Louis 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Washington 0:6 (kon.)
Tampa Bay – Calgary 3:6 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:2 (kon.) | Arizona – Minnesota 2:5 (kon.)
Vegas – Vancouver 1:3 (kon.) | LA Kings – Ottawa 4:3 (po pr.) | San Jose – NY Islanders 2:7 (kon.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Hosté dávají gól 21,3 sekundy před koncem třetí třetiny! Marc Staal vypálil od modré čáry. Puk propadl za Bobrovského vedle branky. Od brankové čáry si ho vytáhl GARNET HATHAWAY a zasunul do svatyně Panterů – 1:2. Asistence: Marc Staal a Noah Cates.
    27:12 Gustav FORSLING - 1:1

27:12
    Florida právě vstřelila branku!
    Další rána GUSTAVA FORSLINGA už zapadla na místo určení! Švédský obránce na modré opět naznačil střelu z nápřahu. Pak vypálil švihem v momentě, kdy Ersson neměl ideální výhled a puk prolétl nad jeho levým betonem k tyčce – 1:1. Asistence: Aaron Ekblad a Anton Lundell.
    20:10 Ryan POEHLING - 0:1

20:10
    Hosté skórují po 10 sekundách druhé třetiny! Na levém křídle se dostal k puku RYAN POEHLING. Ten se natlačil až před Bobrovského a zvedl kotouč do jeho bližšího horního růžku. Asistence: Cameron York a Travis Sanheim.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 28. Forsling (Ekblad, Lundell) – 21. Poehling (York, Sanheim), 60. Hathaway (M. Staal, N. Cates)

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Ekblad (A), Forsling, Montour, Mikkola, Kulikov, Ekman-Larsson – Reinhart, Barkov (C), Tarasenko – M. Tkachuk (A), Bennett, Verhaeghe – Rodrigues, Lundell, Luostarinen – Lomberg, Stenlund, Cousins.
    Tréner: Paul Maurice

Philadelphia Flyers: Ersson (Sandström) – Sanheim, York, M. Staal, Zamula, Attard, Ginning – Konecny (A), Laughton (A), Farabee – Atkinson, Frost, Tippett – Foerster, Poehling, N. Cates – Hathaway, Couturier (C), Deslauriers.
    Tréner: John Tortorella

Rozhodca: Hebert, Schrader – Tobias, Kelly

Diváci: 18 817