Chodov – Tatran 5:7 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
5:7 (3:3, 0:1, 2:3)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
cz Utorok 20.02.2024, 19:30 • SH Jižní Město • Livesport Superliga (CZ) • 22. kolo

Viděli jsme parádní utkání dvou TOP týmů české superligy, které vyhrál hostující Tatran Střešovice 7:5. Domácí Chodov bojoval a předvedl také velmi dobrý výkon. Po celý zápas se museli diváci florbalem bavit, za zmínku stojí dlouhá přesilovka domácích na začátku třetí třetiny. Tu ale Chodov využil jen jednou, navíc v ní i inkasoval. Za hosty je vyhlášen nejlepším hráčem Tomáš Hanák, za domácí pak Tom Ondrušek. To je z utkání vše, děkujeme za pozornost a přejeme pěkný zbytek dne.

FAT PIPE Florbal Chodov – ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice 5:7
    Branky a nahrávky: 1. Vošta (M. Šmíd), 7. Votava, 16. Tichý (TS), 44. Ondrušek (Sýkora), 60. Ondrušek (Komárek) – 5. Šindelář, 20. Kolísko (Šindelář), 20. Šimek (A. Kučera), 21. T. Hanák (Havlas), 44. Kreysa (Tlapák), 49. Mare. Beneš (T. Hanák), 56. T. Hanák (J. Boček). Rozhodčí: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Po třetinách: 3:3, 0:1, 2:3. (21:29:27)

59:48
    Hosté posílají míček na půlku, to už pro ně vypadá dobře.

59:27
    Hraje se kolem branky Jurca. Hosté se snaží vyhodit.

59:12
    Domácí jdou rovnou na buly v šesti bez brankáře!

59:12
    Oddechový čas pro tým FAT PIPE Florbal Chodov.
    59:12 Tom ONDRUŠEK - 5:7

59:12
    Chodov právě vstřelil branku!
    Domácí tým ještě sportovně žije! TOM ONDRUŠEK u tyče udělal rychlou kličku a bekhendem o tyč a brankáře snižuje! Asistence: Mikuláš Komárek.

59:02
    Začala poslední minuta třetí třetiny a pravděpodobně i celého zápasu.

58:37
    Ondrušek se proti přesile neprosadil. Chodov má ale stále míček.

58:12
    Chodov stále obléhá hostující branku. Hosté ale dobře blokují střely.

57:52
    A opět se hraje bez brankáře v domácí kleci! Chodov má velký tlak.

57:41
    Beneš se dostal ke střele z levé strany, Hodík byl úspěšnější.

57:24
    Po nepřesné rozehře mají míček hosté, Hodík spěchá zpět do branky.

56:33
    A Hodík je znovu na střídačce! To je dramatický závěr!

56:26
    Po teči bude hrát na míčku Tatran, Hodík tak musí zpět do branky.

56:10
    O míček se nyní bojuje v rohu za hostující brankou.

55:56
    Chodov hraje opět v šesti!
    55:36 Tomáš HANÁK - 4:7

Michal Heřman

Góly a asistencie: 1. Vošta (M. Šmíd), 7. Votava, 16. Tichý (t.s.), 44. Ondrušek (Sýkora), 60. Ondrušek (Komárek) – 5. Šindelář, 20. Kolísko (Šindelář), 20. Šimek (A. Kučera), 21. T. Hanák (Havlas), 44. Kreysa (Tlapák), 49. Mare. Beneš (T. Hanák), 56. T. Hanák (J. Boček)

Karty:   40. Havlas (STR)

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Dittrich) – M. Šmíd, J. Bauer, Horký, Sýkora, Matoušek, Tichý, Slunečko – V. Klápa, Vošta, Vávra, Ondrušek (C), Komárek, V. Petráň, Votava, Skřivánek, J. Dufek, Eremiáš, Kafka.
    Tréner: David Podhráský

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Jurco (Körber) – Kisugite, Meliš, F. Eliáš, Tlapák, M. Mühlfait, Sládeček – T. Hanák, Havlas, Mare. Beneš (C), A. Kučera, Šimek, Kolísko, Sádlo, Kreysa, J. Boček, Šindelář, Vavroušek, Čelakovský.
    Tréner: Martin Pánek

Rozhodca: Tomáš Kostinek a Martin Reichelt