Královské Vinohrady – Česká Lípa 5:4 (kon.) | Bohemians – Mladá Boleslav 6:5 (po pr.) | Vítkovice – Tatran 11:6 (kon.)
Karlovy Vary – Pardubice 8:2 (kon.)
FbŠ Bohemians
6:5 (1:1, 2:1, 2:3 - 1:0)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 18.02.2024, 17:00Livesport Superliga (CZ) • 24. kolo

Florbalisté Bohemians si dnes překvapivě vyšlápli na vedoucí Mladou Boleslav a slaví zisk důležitých dvou bodů. Zápas nabídl fantastickou podívanou plnou parádních gólů i zákroků. Nechybělo mnoho, aby dospěl do samostatných nájezdů, jenomže v posledních vteřinách prodloužení rozhodl o vítězi Matyáš Krebner. (19:23:15)

FbŠ Bohemians – Předvýběr.CZ Florbal MB 6:5
    Branky a nahrávky: 15. Řehoř (P. Šebek), 30. J. Petrák (Kvasnica), 36. Malič (Krebner), 51. Buršík (Virga), 58. J. Petrák (Buršík), 65. Krebner – 2. Vařecha (Delong), 23. Gašparík (Suchánek), 41. Zoufalý (TS), 42. Delong (Tomašík), 54. Tokoš (Besta). Rozhodčí: Přemysl Bališ, Peter Varga. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:1. Zásahy brankářů: 14:9. Po třetinách: 1:1, 2:1, 2:3 – 1:0.

Nejlepší hráči utkání:

Předvýběr.CZ Florbal MB – Lukáš Bauer
    FbŠ Bohemians – Daniel Mück

64:47 Matyáš KREBNER - 6:5

64:47
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Přihrávku hostujícího hráče vystihl MATYÁŠ KREBNER a rychlý kontr přetavil ve vítězství v dnešním zápase! Bez asistence.

63:33
    Po poměrně klidných úvodních minutách se hra pořádně rozjela. Brankáři mají co dělat, aby udrželi své týmy ve hře o cenný bod.

63:07
    Patrik Šebek se obtočil kolem Milana Tomašíka a z bekhendu střílel. Pokus se nevměstnal mezi tři tyče.

61:55
    Šebek si vyměnil míček s Buršíkem a promáchl. Škoda pro Bohemians, tohle byla velmi slibná pozice.

60:30
    První větší šance prodloužení. Sládek posílal míč na Gašparíka, který ovšem přihrávku nestíhal, a tak zakončil alespoň jednou rukou. Mück nemusel zasahovat.

60:07
    Buly míří na stranu Mladé Boleslavi, která nikam nespěchá a drží míček.

60:01

Bauer v posledních vteřinách naprosto čaroval! A to znamená, že nás čeká prodloužení.

60:00

59:35
    Matúš Gajdoš byl zcela osamocen před Bauerem, obrovskou šanci ale spálil!

59:11
    Oddechový čas pro tým Předvýběr.CZ Florbal MB.

59:10
    Hraje se ze strany na stranu, vidíme jednu šanci za druhou! Skvělý závěr dnešního utkání.

57:57
    Oddechový čas pro tým FbŠ Bohemians.

Michal Hladký

Góly a asistencie: 15. Řehoř (P. Šebek), 30. J. Petrák (Kvasnica), 36. Malič (Krebner), 51. Buršík (Virga), 58. J. Petrák (Buršík), 65. Krebner – 2. Vařecha (Delong), 23. Gašparík (Suchánek), 41. Zoufalý (t.s.), 42. Delong (Tomašík), 54. Tokoš (Besta)

Využitie: 1:1. Zásahy brankárov: 14:9.
    FbŠ Bohemians: Mück (Hyršl) – Malič, Kawulok, Zezulka, Borek – J. Petrák, Kvasnica, P. Šebek (C), Řehoř, Gajdoš, Krebner, Buršík, Virga, T. Trnka, Batkovič, Bílek, Dobisík, Grézl.
    Tréner: Michal Jedlička

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Hanuš) – Suchánek, Zakonov, Besta, Punčochář, Gruber, Zoufalý, J. Eliáš, Feigl – Tomašík (C), D. Šebek, Tokoš, D. Beneš, Vařecha, Delong, Gašparík, J. Bína, Sládek, Bergman.
    Tréner: Joonas Naava

Rozhodca: Přemysl Bališ, Peter Varga