Lazio – Bologna 1:2 (kon.) | Empoli – Fiorentina 1:1 (kon.) | Udinese – Cagliari 1:1 (kon.)
Frosinone – AS Rím 0:3 (kon.) | Monza – AC Miláno 4:2 (kon.)
Lazio Rím
1:2 (1:1)
Bologna FC
cz Nedeľa 18.02.2024, 12:30 • Stadio Olimpico, Řím • Talianska Seria A • 25. kolo
    78. Joshua ZIRKZEE - 1:2

78
    Bologna právě vstřelila branku!
    Bologna otáčí vývoj střetnutí a nyní má velmi blízko k zisku tří bodů! Victor Kristiansen dostal přihrávku na levé křídlo, z tohoto prostoru poslal balón do šestnáctky. Tam se uvolnil útočník JOSHUA ZIRKZEE, jenž zatloukl hrací předmět k tyči. Gólman byl bez šance. 1:2. Asistence: Victor Kristiansen.
    39. Usáma EL-AZÚZÍ - 1:1

39
    Na konci prvního poločasu hosté srovnávají po obrovské chybě gólmana Provedela. Ten špatně rozehrál a na šestnáctku namazal Giovannimu Fabbianovi, jenž ještě vybídl USÁMU EL-AZÚZÍHO, který měl snadnou práci. Rozhodčí ještě přezkoumávali, zda se nejednalo o ofsajd. 1:1. Asistence: Giovanni Fabbian.
    18. Gustav ISAKSEN - 1:0

18
    Lazio právě vstřelilo branku!
    V 18. minutě se Lazio dostává do vedení! Po další chybě v rozehrávce se zmocnil míče GUSTAV ISAKSEN, jenž si narazil balón s Cirem Immobilem a poté ukázkovou placírkou jej poslal do sítě. 1:0. Asistence: Ciro Immobile.

Daniel Fekets

Góly: 18. Isaksen (Immobile) – 39. el-Azúzí (Fabbian), 78. Zirkzee (Kristiansen)

Karty:   35. Cataldi (LAZ), 79. Marušić (LAZ) – 25. Fabbian (BLG), 46. el-Azúzí (BLG), 90+3. Aebischer (BLG)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 1:5. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 5:11.
    Lazio Rím: Provedel – Lazzari (77. Lu. Pellegrini), Patric (11. Casale), Gila, Marušić – Guendouzi, Cataldi, Luis Alberto (77. Kamada) – Isaksen (65. P. Rodríguez), Immobile (C) (65. Castellanos), F. Anderson.
    Náhradníci: Mandas, Sepe – Hysaj, A. Anderson, Napolitano, Fernandes.

Tréner: Maurizio Sarri

Bologna FC: Skorupski – Posch, Beukema, Lucumi, Kristiansen (85. Calafiori) – el-Azúzí (73. Aebischer) – Orsolini (85. Lykogiannis), Ferguson (C), Fabbian (73. Urbański), Saelemaekers (73. Ndoye) – Zirkzee.
    Náhradníci: Bagnolini, Ravaglia – M. Ilić, Corazza, De Silvestri, Moro, Karlsson, Odgaard.