BUTCHIS – Sparta 5:8 (kon.) | Liberec – Vítkovice 5:6 (po pr.) | Black Angels – Česká Lípa 9:4 (kon.)
Karlovy Vary – Chodov 4:14 (kon.) | Tatran – Pardubice 10:1 (kon.)
FBC Liberec
5:6 (2:1, 2:1, 1:3 - 0:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Nedeľa 11.02.2024, 15:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga (CZ) • 23. kolo

FBC Liberec – 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:6
    Branky a nahrávky: 3. Mádlo (Šoltys), 18. Kopecký (Janeček), 27. Pařízek (Korych), 39. Faksa (Fišera), 57. Ferdan (Dolejš) – 7. A. Šmíd (Šindler), 24. Šindler, 41. Kaleta (Fukala), 41. Matejčík (Fukala), 55. Matejčík, 63. Kaleta. Rozhodčí: Böcker, Lybacken. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Diváci: 262. Zásahy brankářů: 16:15. Po třetinách: 2:1, 2:1, 1:3 – 0:1. (16:53:42)

Nejlepší hráči:
    Liberec: Jakub Faksa
    Vítkovice: Marek Matejčík

Drama je u konce, bonusový bod berou po ráně Kalety hosté.
    Pro dnešek je to vše, děkuji Vám za pozornost a někdy zase napočtenou.

62:01 Štěpán KALETA - 5:6

62:01
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice dále držely balónek. ŠTĚPÁN KALETA naznačil přihrávku, ve skutečnosti ovšem vypálil z poměrně úctyhodné vzdálenosti a Chlad na jeho pumelici nestihl zareagovat – 5:6!

61:20
    Už jsem klikal na gól! Matějčík měl před sebou otevřenou bránu, z úhlu trefil jen boční síť.

61:01
    Míček stále na libereckých florbalkách, obě trojky střídají. Po střele Faksy hrají hosté.

60:11
    Důležité buly pro domácí, uvidíme, zda dnešní drama rozhodne nastavený čas.

60:01

V Liberci jsme měli možnost vidět pořádné drama, Vítkovice ve třetí periodě zabraly a otočily vývoj utkání. Liberec ale dokázal vyrovnat a jde se tedy do prodloužení.

60:00

59:29
    Kopecký sám před Jasiokem! Měl to ale na bekhend a nepřekonal vítkovického gólmana.

59:01
    Martin Gattnar a tyč! Štěstí pro Liberec.

58:40
    Hra nyní velmi nepřesná, jakoby už týmy začaly vyhlížet případné prodloužení. Po faulu hrají hosté.

57:32
    Hrají hosté, ti by také určitě rádi urvali tři body.

57:00
    Fukala uvolnil Matějčíka, ten trefil boční konstrukci, šance to ale byla veliká.

56:27
    Oddechový čas pro tým FBC Liberec.
    56:27 Prokop FERDAN - 5:5

Jan Koudelka

Góly a asistencie: 3. Mádlo (Šoltys), 18. Kopecký (Janeček), 27. Pařízek (Korych), 39. Faksa (Fišera), 57. Ferdan (Dolejš) – 7. A. Šmíd (Šindler), 24. Šindler, 41. Kaleta (Fukala), 41. Matejčík (Fukala), 55. Matejčík, 63. Kaleta

Využitie: 0:0. Zásahy brankárov: 16:15.
    FBC Liberec: Chlad (V. Dufek) – Ferdan, Dolejš, Pařízek, Janeček, Kárník, Šoltys, Bitman, Fišera – Wiener (C), Velc, Faksa, Kopecký, Smutný, Korych, Macháč, Mádlo, Rozkovec, F. Kučera.
    Tréner: Kološ

1. SC TEMPISH Vítkovice: Jasiok (Souček) – Kaleta, Hubálek, Šebesta (C), Jankovský – Sidunov, Galia, Šindler, R. Gattnar, A. Šmíd, Fukala, M. Gattnar, Matejčík, Palčinský, Zubek, L. Hájek.
    Tréner: Folta

Rozhodca: Böcker, Lybacken