Slalom mužov, 1. kolo, Bansko | Závod zrušen (zruš.) | | | Slalom žien, 1. kolo, Soldeu | Anna Swenn Larssonová (SWE) (kon.) |
Slalom mužov, 2. kolo, Bansko | (zruš.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Swenn Larssonová (SWE) (kon.) |
Preteky dvojíc HS128, Lake Placid | Vítěz: Rakousko (kon.) | | | Muži HS128, Lake Placid | Vítěz: S. Kraft (Aut) (kon.) |
Stíhačka žien 10 km, Nové Město na Morave | Vítěz: J. Simonová (FRA) (kon.) | | | Stíhačka mužov 12,5 km, Nové Město na Morave | Vítěz: J. Bø (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Stíhačka mužov 12,5 km, Nové Město na Morave
Vítěz: J. Bø (NOR)
Komentáre nie sú k dispozíci.
...
- 1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 32:36,9 (3)
- 2. Sturla Holm Lægreid (NOR) +28,7 (2)
- 3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +38,5 (3)
- 4. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) +54,0 (3)
- 5. Tarjei Bø (NOR) +1:20,9 (4)
- 6. Sebastian Samuelsson (SWE) +1:28,3 (3)
- 7. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:36,8 (4)
- 8. Endre Strømsheim (NOR) +1:42,4 (1)
- 9. Lukas Hofer (ITA) +1:47,9 (0)
- 10. Fabien Claude (FRA) +1:55,0 (0)
- 11. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:11,4 (6)
- 12. Campbell Wright (USA) +2:21,5 (2)
- 13. Emilien Jacquelin (FRA) +2:33,9 (6)
- 14. Eric Perrot (FRA) +3:02,5 (6)
- 15. Johannes Kühn (GER) +3:08,6 (4)
- 16. Benedikt Doll (GER) +3:15,8 (4)
- 17. Philipp Horn (GER) +3:19,4 (3)
- 18. Michal Krčmář (CZE) +3:20,9 (3)
- 19. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:22,2 (6)
- 20. Tommaso Giacomel (ITA) +3:27,0 (6)
- 21. Philipp Nawrath (GER) +3:32,4 (5)
- 22. Niklas Hartweg (SUI) +3:48,7 (2)
- 23. Dmytro Pidručnyj (UKR) +4:02,1 (3)
- 24. Jakov Fak (SLO) +4:04,4 (3)
- 25. Anton Dudčenko (UKR) +4:09,7 (0)
- 26. Sean Doherty (USA) +4:21,3 (1)
- 27. Tomáš Mikyska (CZE) +4:26,6 (3)
- 28. Alexandr Muchin (KAZ) +4:26,8 (2)
- 29. Florent Claude (BEL) +4:27,4 (4)
- 30. David Komatz (AUT) +4:29,5 (3)
- 31. Konrad Badacz (POL) +4:37,4 (2)
- 32. Didier Bionaz (ITA) +4:43,5 (6)
- 33. Viktor Brandt (SWE) +4:47,7 (4)
- 34. Otto Invenius (FIN) +4:50,1 (2)
- 35. Timofej Lapšin (KOR) +4:55,6 (5)
- 36. Pavel Magazejev (MDA) +4:56,1 (2)
- 37. Jake Brown (USA) +5:16,7 (4)
- 38. Lovro Planko (SLO) +5:36,2 (3)
- 39. Felix Leitner (AUT) +5:56,0 (2)
- 40. Rene Zahkna (EST) +6:07,0 (6)
- 47. Jakub Štvrtecký (CZE) +6:42,1 (8)
...
- 1. Sturla Holm Lægreid (NOR)
- 2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +5,0
- 3. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +20,0
- 4. Eric Perrot (FRA) +30,0
- 5. Sebastian Samuelsson (SWE) +37,0
- 6. Tarjei Bø (NOR) +38,0
- 7. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) +38,0
- 8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +41,0
- 9. Emilien Jacquelin (FRA) +55,0
- 10. Martin Ponsiluoma (SWE) +1:03,0
- 11. Campbell Wright (USA) +1:08,0
- 12. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:17,0
- 13. Benedikt Doll (GER) +1:41,0
- 14. Johannes Kühn (GER) +1:42,0
- 15. Tommaso Giacomel (ITA) +1:43,0
- 16. Philipp Nawrath (GER) +1:45,0
- 17. Adam Runnalls (CAN) +1:47,0
- 18. Lukas Hofer (ITA) +1:48,0
- 19. Michal Krčmář (CZE) +1:53,0
- 20. Endre Strømsheim (NOR) +1:54,0
- 21. Dmytro Pidručnyj (UKR) +2:05,0
- 22. Niklas Hartweg (SUI) +2:06,0
- 23. Jesper Nelin (SWE) +2:08,0
- 24. Viktor Brandt (SWE) +2:09,0
- 25. Philipp Horn (GER) +2:12,0
- 26. Fabien Claude (FRA) +2:14,0
- 27. Jakov Fak (SLO) +2:19,0
- 28. Didier Bionaz (ITA) +2:20,0
- 29. David Komatz (AUT) +2:25,0
- 30. Timofej Lapšin (KOR) +2:27,0
- 31. Tero Seppälä (FIN) +2:29,0
- 32. Florent Claude (BEL) +2:30,0
- 33. Tomáš Mikyska (CZE) +2:32,0
- 34. Lovro Planko (SLO) +2:49,0
- 35. Alexandr Muchin (KAZ) +2:51,0
- 36. Rene Zahkna (EST) +2:53,0
- 37. Pavel Magazejev (MDA) +2:56,0
- 38. Jake Brown (USA) +2:57,0
- 39. Anton Dudčenko (UKR) +3:00,0
- 40. Konrad Badacz (POL) +3:01,0
- 41. Jakub Štvrtecký (CZE) +3:04,0
- 42. Maxim Makarov (MDA) +3:07,0
- 43. Tomas Kaukenas (LTU) +3:08,0
- 44. Sean Doherty (USA) +3:10,0
- 45. Vladislav Kirejev (KAZ) +3:11,0
- 46. Jeremy Finello (SUI) +3:17,0
- 47. Anton Vidmar (SLO) +3:18,0
- 48. George Marian Coltea (ROU) +3:22,0
- 49. Felix Leitner (AUT) +3:24,0
- 50. Sebastian Stalder (SUI) +3:25,0
- 51. Raido Ränkel (EST) +3:27,0
- 52. Patrick Braunhofer (ITA) +3:28,0
- 53. Patrick Jakob (AUT) +3:29,0
- 54. Otto Invenius (FIN) +3:30,0
- 55. Heikki Laitinen (FIN) +3:31,0
- 56. Vytautas Strolia (LTU) +3:32,0
- 57. Joscha Burkhalter (SUI) +3:33,0
- 58. Jonáš Mareček (CZE) +3:35,0
- 59. Dmitrij Šamajev (ROU) +3:36,0
- 60. Artěm Pryma (UKR) +3:37,0
...
- 1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 311 b
- 2. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) 304 b
- 3. Endre Strømsheim (NOR) 254 b
- 4. Tarjei Bø (NOR) 230 b
- 5. Sturla Holm Lægreid (NOR) 228 b
- 6. Sebastian Samuelsson (SWE) 195 b
- 7. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 192 b
- 8. Martin Ponsiluoma (SWE) 188 b
- 9. Philipp Nawrath (GER) 161 b
- 10. Emilien Jacquelin (FRA) 154 b
- 28. Michal Krčmář (CZE) 51 b
- 51. Jakub Štvrtecký (CZE) 15 b
- 52. Jonáš Mareček (CZE) 15 b
- 60. Adam Václavík (CZE) 7 b
- 63. Mikuláš Karlík (CZE) 5 b
- 71. Vítězslav Hornig (CZE) 1 b
...
- 1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 806 b
- 2. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) 714 b
- 3. Tarjei Bø (NOR) 708 b
- 4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 582 b
- 5. Endre Strømsheim (NOR) 549 b
- 6. Sturla Holm Lægreid (NOR) 548 b
- 7. Martin Ponsiluoma (SWE) 476 b
- 8. Benedikt Doll (GER) 465 b
- 9. Johannes Kühn (GER) 444 b
- 10. Tommaso Giacomel (ITA) 431 b
- 28. Michal Krčmář (CZE) 174 b
- 58. Jakub Štvrtecký (CZE) 32 b
- 59. Jonáš Mareček (CZE) 28 b
- 67. Adam Václavík (CZE) 15 b
- 80. Mikuláš Karlík (CZE) 5 b
- 87. Vítězslav Hornig (CZE) 1 b
- 89. Tomáš Mikyska (CZE) 1 b
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka