Šaľa – Zlín 33:27 (kon.) | Hodonín – Kynžvart 18:37 (kon.) | Olomouc – Michalovce 27:27 (kon.)
Slavia – Písek 29:32 (kon.) | Most – DHC Plzeň 38:31 (kon.)
DHK Zora Olomouc
27:27 (12:15)
Iuventa Michalovce
cz Sobota 10.02.2024, 17:30 • Hala DHK ZORA Olomouc • MOL liga žien • 17. kolo

DHK Zora Olomouc – Iuventa Michalovce 27:27 (12:15)
    Nejvíce branek: Malinová 5/4, Možíšová 4, Roupcová 3 – Klučková 9, Popovcová 6, Habánková 4. Rozhodčí: Petr Kirchner – Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 5/4 – 1/0. Vyloučení: 1:1. (19:03:04)

Zápas je u konce. Zora povětšinou dotahovala, ale hrála skvěle. Dostala se i do vedení, které však dlouho neudržela. Přesto se dokázala držet v těsném závěsu za Iuventou, a nakonec ji obrala o bod. Michalovce přitom ztratily body teprve podruhé v sezóně, poprvé od září 2023.

Konec zápasu. (27:27)
    60
    Tak tohle bylo fantastické drama při fantastickém závěru zápasu. Tomu nyní Adéla Protivánková určitla střelou pět sekund před koncem remízový konec! (27:27)

60
    Poslední oddechový čas si vyžádal Peter Kostka. (26:27)
    59
    Michaela Daňková se prosadila střelou o zem mezi nohy gólmanky po samostatném úniku. Přitom se ještě parádně vyhnula jedné z obránkyň. (26:27)

59
    Lucie Fabíková si bere poslední oddechový čas. (25:27)
    58
    Veronika Habánková dvě a půl minuty před koncem posílá Michalovce do dvoubrankového vedení střelou do odkryté branky. (25:27)
    56
    Lívia Klučková opět poslala Iuventu do vedení, teď už jen necelých pět minut před koncem. Je to už její devátá branka. (25:26)
    55
    Iva Malinová srovnala ze sedmimetrového hodu. Brutálním švihem poslala míč k levé tyči. (25:25)
    55
    Veronika Habánková se dostala na pravé straně do volné pozice, inkasovala přihrávku a poslala míč přímo do levého vinglu. (24:25)
    54
    Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Marianna Paľová). (24:24)
    53
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tereza Vasiljeva). (24:23)
    53
    Pět dlouhých minut jsme čekali na další branku. Tu si nyní připsala Eliška Krejzlíková, pro níž to je druhá branka v utkání. (23:23)
    48
    Iryna Kompanijecová sebrala míč, který se odrazil od Habermannové, která si předtím připsala úspěšný zákrok. Už kolem nebyla obrana, takže to byla vcelku jednoduchá branka. (22:23)
    48
    Simona Horáková se prosadila už potřetí v utkání. Mladá křídelnice se znovu prosadila z levé strany, tentokrát ale střelou pod víko. (22:22)
    47
    Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Lívia Klučková). (21:22)
    46
    Anna Možíšová proměnila samostatný únik. Běžela po pravé straně, vyskočila si a překonala gólmanku. (21:21)