Alavés – Villarreal 1:1 (kon.) | Sociedad – Osasuna 0:1 (kon.) | Real Madrid – Girona 4:0 (kon.)
Las Palmas – Valencia 2:0 (kon.)
Deportivo Alavés
1:1 (1:1)
Villarreal CF
cz Sobota 10.02.2024, 14:00 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) • Španielska LaLiga • 24. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 10:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:11. (16:55:12)

Zápas mezi Deportivem Alavés a Villarrealem skončil nerozhodně remízou 1:1. Góly jsme viděli pouze v prvním poločase, nejprve se prosadil Samu Omorodion ve 25. minutě z voleje na zadní tyč a poté dokázal ve 42. minutě hlavou po rohu srovnat stoper Villarrealu Cuenca. Ve druhém poločase jsme mnoho šancí neviděli, ovšem jednalo se o velice ofenzivní utkání, které bavilo. S pohledem na statistiky se s vámi loučím a zase někdy u přenosu ze španělské ligy na počtenou!