Kladno – Vítkovice 2:3 (kon.)
Rytíři Kladno
2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
HC Vítkovice Ridera
cz Sobota 10.02.2024, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Tipsport extraliga (ČR) • 29. kolo

Nejlepší hráči utkání: Ondřej Bláha (KLA) a Lukáš Klimeš (VIT). (18:24:52)

I když Kladenští dvakrát v zápase vedli, postarali se o klubový rekord v počtu prohraných zápasů v řadě. Ve 43. minutě se trefil Eduards Tralmaks, ale na jeho gól dokázal odpověděl James Raskob a zanedlouho vítěznou trefu obstaral svojí druhou brankou v utkání Jakub Kotala. I když na konci třetiny ještě Kladenští odvolali gólmana a měli přesilovou hru, nedokázali svoji prohru zvrátit.

59:55
    Rozhodčí odpískali zakázané uvolnění, které ale nemělo být a vhazuje se ve středním pásmu.

59:50
    Kladenští přestali hrát, protože jeden z domácích hráčů dostal do obličeje a Rytíři se dožadovali trestu.

59:38
    Kladenská šance na srovnání přichází nejspíš příliš pozdě. Jen 22 vteřin před koncem.

59:38
    Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno.

59:38
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Lukáš Kovář – 2 min., sekání.

59:12
    Mitens chtěl rozehrát, ale puk došel jen do středního pásma.

59:06
    Kvůli hře vysokou holí je hra přerušena. Mitens se vrací do branky.

58:53
    Hosté vyhráli vhazování a poslali kotouč jen na zakázané uvolnění.

58:46
    A další puk je mezi diváky.

58:39
    Puk letěl vysoko nad ochrannou síť pryč z hřiště.

58:24
    Kladenská branka je prázdná.

58:00
    I když se skoro celou minu Kladno drželo v útočném pásmu, nezvládlo ani vystřelit.

56:44
    Kvůli přihrávce rukou je hra přerušená.

Dnešní utkání sleduje 2673 diváků.

55:14
    Klimeš za brankou nestihl rozehrát a byl obrán o puk. Obránci však kotouč dobře bránili a nedovolili Kladnu vystřelit. Jarůšek přihrál Ticháčkovi na modrou, ale nepřesně a Ticháčkova střela skončila jen na prvním vítkovickým hráči.

54:00
    Tralmaks pouze protečoval kotouč do útočného pásma, ale tam se ho ujali hosté.

Anna Ardonová

Góly a asistencie: 6. Bláha (Jarůšek), 43. Tralmaks (Ticháček, Klepiš) – 27. Kotala (Prčík, Šoustal), 48. Raskob (P. Zdráhal, Ro. Bukarts), 49. Kotala (Lakatoš, Chlán)

Rytíři Kladno: Mitens (Bow) – Ticháček, Hejda, Slováček, Nemčík, Martenet, Veber, Babka – Sideroff, Klepiš, Tralmaks – Smoleňák (C), Melka (A), M. Procházka – Frolík, Jarůšek, Bláha – Strnad, Vimmer, Jágr.
    Tréner: Otakar Vejvoda

HC Vítkovice Ridera: Klimeš (Machovský) – Percy, Raskob, Mikuš (A), L. Kovář, Auvitu, Grman, Prčík – Ri. Bukarts, Chlán, Lakatoš (C) – Fridrich, Barinka, P. Zdráhal – Ro. Bukarts, Krieger, Peterek – Kotala, Claireaux, Šoustal.
    Tréner: Pavel Trnka

Rozhodca: Hribik, Květoň – Svoboda, Hynek