Slavia – Pardubice B 1:4 (kon.) | Kolín – Zlín 8:4 (kon.) | Frýdek-M. – Znojmo 4:3 (kon.)
Litoměřice – Poruba 2011 5:6 (0:1 po s.n.) | Vsetín – Přerov 5:1 (kon.) | Prostějov – Jihlava 2:0 (kon.)
Třebíč – Sokolov 2:3 (1:2 po s.n.)
SC Marimex Kolín
8:4 (4:0, 3:2, 1:2)
Berani Zlín
cz Sobota 03.02.2024, 15:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Chance Liga (CZ) • 45. kolo

53:12
    Nebezpečný zákrok na mantinel podnikl Jakub Husa a po právu míří na dvě minuty.

43:05
    Po výměně názorů si bitku mezi sebou rozdali Matěj Chalupa a Michal Gago. Vyrovnaný souboj ovládl domácí útočník, který svého soka položil k zemi.

38:10
    Hned po buly se prezentoval podrážením Matěj Morong a jde si odpočinout na dvě minutky.

35:10
    Nebezpečnou vysokou holí zahrál Michal Gago a zcela po zásluze míří na dvě minuty.

32:50
    Za vyhození kotouče mimo hru míří na dvě minuty domácí obránce Petr Kolmann.

26:18
    Zcela zbytečné hákování podnikl na útočné modré Mikko Salmio a míří si odsedět dvě minuty.

19:54
    Vojtěch Riedl byl moc agresivní ve svém obranném pásmu a za krosček míří na dvě minuty. Kozlové si velkou část přesilovky odnesou do druhé periody.

10:40
    Zdeněk Čáp bude pykat za hákování, které předvedl proti Královi, jenž se mohl protlačit k zakončení.

Matyáš Kotlan

Góly a asistencie: 5. Chalupa (Kolmann, Sýkora), 12. J. Kloz (Ouřada, Mucha), 12. Kolmann (Chalupa, Skořepa), 17. P. Moravec (Ouřada), 28. J. Kloz (Mucha, Z. Král), 30. Vrhel (K. Lang), 32. Ouřada (P. Moravec), 45. P. Moravec (Ouřada, Piegl) – 30. M. Lang (Holík), 40. P. Sedláček (Kindl, Warg), 48. Novák (Werbik, Suhrada), 59. Novák (M. Lang)

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Š. Němec, Hampl, Kolmann (C), Sýkora, Naar, Piegl – Chalupa, Skořepa (A), Vrhel – Z. Král (A), J. Kloz, Mucha – Ouřada, P. Moravec, Síla – K. Lang, Morong, D. Šedivý – Pajer.
    Tréner: Jan Šťastný

Berani Zlín: Huf (21. Kořének) – Suhrada, Zbořil, Warg, Čáp, Riedl, M. Novotný, Husa – Paukku, Holík, M. Lang – Salmio, Werbik, Novák – Z. Sedlák, Kindl, Süss – Köhler (C), Gago, P. Sedláček (A).
    Tréner: Jan Srdínko

Rozhodca: Albrecht, Zeliska – Jindra, Maňák

Diváci: 1 195