West Ham – Bournemouth 1:1 (kon.) | Wolverhampton – Manchester United 3:4 (kon.)
West Ham United
1:1 (0:1)
AFC Bournemouth
cz Štvrtok 01.02.2024, 20:30 • London Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 22. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:11. (22:35:26)

Také druhá půle přinesla jeden gól, tentokrát se radoval domácí celek, který se po hodině hry vynutil pokutový kop, který posléze proměnil. Další šance, kterých nebylo mnoho, zůstaly nevyužity a duel končí spravedlivou remízou.

90+9

90+7
    Žlutá karta pro tým AFC Bournemouth (Romain Faivre).

90+6
    Střídání v týmu West Ham United:
    ze hřiště odchází Mohammed Kudus, přichází Maxwel Cornet.

90+6
    Míč získal do své moci domácí mančaft, ovšem jeho hráči pouze kombinují mezi sebou.

90+4
    Hosté drží míč na útočné polovině, do šance se ale dostat nedokážou. Polovina nastaveného času je za námi.

90+1
    Střídání v týmu AFC Bournemouth:
    ze hřiště odchází Marcus Tavernier, přichází Romain Faivre.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě dlouhých osm minut. Třebaže se nehrálo chvíli kvůli kontrole VAR, tak tolik minut se ve druhé půli rozhodně neztratilo.

88
    Mohammed Kudus nemohl pokračovat v útočení, neboť si míč zcela jasně zpracoval rukou, což pozornosti rozhodčího neušlo.

85
    Luis Sinisterra střílel velice nebezpečně už v pokutovém území, ovšem míč odvrátil jeden z bránících hráčů domácího celku.

83
    Žlutá karta pro tým AFC Bournemouth (Lewis Cook). Kartu vidí za faul na Ingse.

81
    Kombinace na jeden dotek West Hamu nevyšla, pro míč si vyběhl Neto.

79
    Hostující celek zastavuje zdvižený praporek pomezního arbitra. Rozehrává Alphonse Aréola.

78
    ze hřiště odchází Lloyd Kelly, přichází Miloš Kerkez.

77
    Hra je přerušena, na trávníku zůstává jeden z hráčů Bournemouthu.

75
    Tomáš Souček si zatančil s míčem v pokutovém území a zkusil střelu na vzdálenější tyč, která však byla zblokována obránci.

73
    Útočným faulem se provinil domácí tým, jenž tak musí balón odevzdat protivníkovi.

72
    Ryan Christie přihrával z pravé strany na střed malého vápna, domácí brankář míč tečoval pravou nohou do bezpečí.