Ostrava – Oboloň 3:1 (kon.) | Olomouc B – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Písek – Dukla Praha 1:1 (kon.)
Táborsko – Příbram 3:2 (kon.) | ETO Györ – Petržalka sk 1:3 (kon.) | Skalica – Púchov 6:1 (kon.)
Brno – Hodonín 5:0 (kon.) | Prešov – Dolný Kubín 3:0 (kon.) | Líšeň – Myjava 3:2 (kon.)
Trnava – Hartberg sk 0:0 (kon.) | Shkupi – Karviná 0:1 (kon.) | War. Poznaň – Liberec 1:1 (kon.)
Žilina – Podbeskidzie sk 5:0 (kon.) | Budapešť – B. Bystrica sk 3:2 (kon.) | Kazincbarcikai SC – Košice sk 1:2 (kon.)
Niš – Slovácko 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Oboloň 2:0 (kon.) | Ljubljana – Ostrava 2:3 (kon.)
Mladá Boleslav – LNZ Čerkasy 5:1 (kon.)
KF Shkupi
0:1 (0:0)
MFK Karviná
cz Sobota 27.01.2024, 13:00Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1

45

První poločas tohoto přípravného přátelského utkání je za námi. Branku jsme zatím neviděli. Snad bude druhý poločas, co se branek týče, úrodnější.

46

78
    Karviná právě vstřelila branku! Slezané se dostávají do vedení! LUKÁŠ BUDÍNSKÝ proměnil pokutový kop a dal Karviné vedení 1:0.

90

Zápas je u konce. Karviná dokázala porazit soupeře ze Severní Makedonie 1:0 po úspěšně proměněném pokutovém kopu, kterého se ujal Lukáš Budínský. (15:47:25)