Stal Rz. – Košice sk 0:0 (zruš.) | Příbram – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 1:0 (kon.)
Liberec – Cherno More 1:0 (kon.) | Žilina – L. Mikuláš 5:0 (kon.) | Niš – Karviná 0:2 (kon.)
MŠK Žilina
5:0 (3:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Streda 24.01.2024, 15:00 • Štadión MŠK Žilina • Prípravný zápas

85
    Žilina dala gól! PATRIK MYSLOVIČ sa na druhý pokus nemýlil. Za presný zásah musí poďakovať predovšetkým Barimu, ktorý celú akciu na ľavej strane vymyslel, zasekol si protihráča a ponúkol Myslovičovi trefu ako na zlatom podnose.

62
    Žilina dala gól! Po rozohrávke nakrátko a centri pred päťku sa už nikéligista teší, na 4:0 upravil hlavou stopér TOMÁŠ NEMČÍK.

42
    Žilina dala gól! Nádherne zahraná štandardka. Nacvičený signál na jednotku, DÁVID ĎURIŠ to celé zakončil milimetrovou strelou k pravej žrdi z hranice šestnástky!

30
    Žilina dala gól! A z ničoho nič tu máme druhý zásah! Center sprava sa nedočkal strely, ale prihrávka späť do druhej vlny už áno. DÁVID ĎURIŠ napriahol ľavačkou zo 14 metrov a vymietol šibenicu brány!

19
    Žilina dala gól! XAVIER ADANG otvára skóre krížnou prízemnou strelou! Brankár Liptákov sa síce naťahoval, ale bolo mu to málo platné.

Viktor Kalinács

Góly: 19. Adang, 30. Ďuriš, 42. Ďuriš, 62. Nemčík, 85. Myslovič

MŠK Žilina: 1. polčas: Belko – Mensah, Jaššo, Hubočan (C) – Ďatko, Sauer, Adang, Javorček – Essomba, Jambor, Ďuriš
    2. polčas: Belko – Mynář, Jaššo, Nemčík – Hranica, Myslovič, Gidi, Bari – Addo, Bile, Essomba

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Húska – (53. Capko) Štrba, Gerát (78. Lehotský), Voško, Diviš, J. Teplan, Laura (78. Kuchárik), Appiah, Macejko, Jendrišek, Bielák (66. Staš)