Granada – Atlético Madrid 0:1 (kon.)
Granada CF
0:1 (0:0)
Atlético Madrid
cz Pondelok 22.01.2024, 21:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španielska LaLiga • 21. kolo

Utkání je u konce a hosté si odváží všechny body. Druhý poločas už byl rozhodně fotbalovější, přibylo šancí a také padl jeden regulérní gól. O ten se v 54. minutě po Griezmannově centru postaral Álvaro Morata, ovšem z úspěchu se mohl radovat až po dlouhém zkoumání u videa, zda se nejednalo o ofsajd. Hlavou pak o pár minut později skóroval i Saúl, ten už ovšem zakončoval z nedovoleného postavení. V závěru se Granada snažila o srovnání, tlak ovšem ovoce nepřinesl a nevyšla ani reklamace, že hrál Giménez v pokutovém území rukou. Zápas tak skončil výsledkem 0:1, Granada je po této porážce na 19. místě s 11 body, Atlético je čtvrté se 41 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:47:21)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 9:4. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 11:16.

90+8

90+8
    Na standardku si naběhl i gólman Batalla, k ohrožení Oblakovy branky však nepřispěl a už se musí bleskově vracet zpátky.

90+7
    Zákrok na Méndeze v šestnáctce na penaltu dle sudího nebyl, Granada má rohový kop.

90+6
    Žlutou kartu obdržel i domácí trenér Alexander Medina.

90+5
    Ještě jedna žlutá karta na straně domácích, za řeči si ji prohlédl Augusto Batalla.

90+4
    Correův jasný ofsajd, jeho následná přihrávka na Griezmanna a střela do prázdné branky, to vše tak bylo zbytečné.

90+3
    Hlasité protesty domácí lavičky odnesl jeden z členů rovnou červenou kartou a musí do útrob stadionu.

90+3
    Granada finišuje s tlakem a reklamovala Giménezovu ruku v šestnáctce. Míč mu zřejmě opravdu škrtl o prsty, penalta se ale nepískala.

90+2
    Do vápna Atlétika přilétl centr, hlavičkoval Arezo, Oblak zasahovat nemusel, neboť míč letěl kus vedle jeho pravé tyče.

90+1
    Hostující Lino mohl být rád, že za bránění v rozehrávce přímého kopu, kdy dokonce vzal míč, nedostal žlutou kartu.

90
    Bude se přidávat šest minut.

89
    Centr končí u Oblaka, ten míč zalehl a s rozehrávkou nebude rozhodně pospíchat.

88
    Granada pospíchá kupředu, už je v tom ale dost křeč.

87
    Šance hostů na navýšení náskoku! Nejprve Griezmann trefil levou Batallovu tyč a Correa pak z dorážky trefil právě gólmana Granady!