Carolina – Minnesota 2:5 (kon.) | Detroit – Tampa Bay 2:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 3:2 (po pr.)
Anaheim – NY Rangers 2:5 (kon.) | Seattle – Toronto 1:3 (kon.)

Toronto právě vstřelilo branku!
    Hostující celek tento zápas vyhraje, přes celé hřiště poslal kotouč do prázdné branky JAKE MCCABE.

59:20
    Až nyní hrají domácí bez brankáře.

58:54
    Domácí to zkouší v šesti. Tak nakonec ne, brankář se vrátil zpět.

58:34
    David Kämpf šikovně držel kotouč v útočném pásmu, což hostům vyhovuje.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.

57:35
    Tomáš Tatar ani jeho kolega nedokázali nic vymyslet před brankou soupeře.

57:19
    Domácí vybojovali buly v útočném pásmu, mnoho času už jim na vyrovnání nezbývá.

56:58
    Oliver Bjorkstrand zakončoval z dobré pozice, ale jeho ránu viděl brankář.

56:33
    Domácí celek se sice usadil v útočném pásmu, ale má velké problémy s přesností střelby.

55:30
    Komerční přestávka.

55:17
    Jamie Oleksiak ani Will Borgen nedokázali své dobré střelecké pozice proměnit.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hosté mají stále těsné vedení.

54:40
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

54:20
    Ilja Samsonov kryje kotouč poté, co André Burakovsky neuspěl z dobré pozice před brankou.

53:48
    Domácí rozehrávají od své branky, pokouší se něco vymyslet ve středním pásmu, ale hosté hrají zodpovědně.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 35. Eberle (McCann, Tatar) – 8. Matthews (Marner, Knies), 23. N. Robertson (Domi, Bertuzzi), 60. McCabe

Seattle Kraken: Daccord (Driedger) – R. Evans, Larsson, Oleksiak, Borgen, Schultz, Dumoulin – Tatar, McCann, Eberle – Tolvanen, Wennberg, Bjorkstrand – Schwartz, Kartye, Burakovsky – Hayden, Shore, B. Tanev.
    Toronto Maple Leafs: Samsonov (Mar. Jones) – Rielly, Brodie, McCabe, Liljegren, Benoit, Timmins – Knies, Matthews, Marner – Bertuzzi, Tavares, W. Nylander – N. Robertson, Domi, Järnkrok – Holmberg, Kämpf, Gregor.

Diváci: 17 151