Hromadný štart mužov 15 km, Anterselva | Vítěz: V. S. Christiansen (NOR) (kon.) | | | Hromadný štart žien 12,5 km, Anterselva | Vítěz: J. Simonová (FRA) (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Jasná | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: K. Jakobsen (SWE) (kon.) |
Slalom žien, 2. kolo, Jasná | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužov, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: L. Strasser (GER) (kon.) |
Baltimore Ravens – Houston Texans | 34:10 (kon.) | | | San Francisco 49ers – Green Bay Packers | 24:21 (kon.) |
Detroit Lions – Tampa Bay Buccaneers | 31:23 (kon.) |
Muži HS140, Zakopane | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Slalom žien, 2. kolo, Jasná
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Michal Hromas
...
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 630 b
- 2. Petra Vlhová (SVK) 505 b
- 3. Lena Dürrová (GER) 402 b
- 4. Michelle Gisinová (SUI) 282 b
- 5. Sara Hectorová (SWE) 275 b
- 6. Katharina Liensbergerová (AUT) 216 b
- 7. Katharina Huberová (AUT) 197 b
- 8. Camille Rastová (SUI) 191 b
- 9. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 190 b
- 10. Leona Popovićová (CRO) 163 b
- 23. Martina Dubovská (CZE) 73 b
...
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1209 b
- 2. Petra Vlhová (SVK) 802 b
- 3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 789 b
- 4. Federica Brignoneová (ITA) 787 b
- 5. Sara Hectorová (SWE) 647 b
- 6. Sofia Goggiaová (ITA) 582 b
- 7. Michelle Gisinová (SUI) 530 b
- 8. Cornelia Hütterová (AUT) 435 b
- 9. Lena Dürrová (GER) 404 b
- 10. Valérie Grenierová (CAN) 369 b
- 56. Ester Ledecká (CZE) 76 b
- 57. Martina Dubovská (CZE) 73 b
- 104. Adriana Jelínková (CZE) 9 b
...
- 1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:48,21
- 2. Zrinka Ljutićová (CRO) +0,14
- 3. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,81
- 4. Camille Rastová (SUI) +0,90
- 5. Mélanie Meillardová (SUI) +1,39
- 6. Michelle Gisinová (SUI) +1,86
- 7. Lena Dürrová (GER) +1,97
- 8. Dženifera Ģērmaneová (LAT) +2,09
- 9. Sara Hectorová (SWE) +2,23
- 10. Neja Dvorniková (SLO) +2,82
- 11. Katharina Huberová (AUT) +2,86
- 12. Martina Peterliniová (ITA) +2,93
- 13. Ana Buciková (SLO) +3,06
- 14. Martina Dubovská (CZE) +3,08
- 15. Chiara Pogneauxová (FRA) +3,08
- 16. Katharina Truppeová (AUT) +3,13
- 17. Marie Lamureová (FRA) +3,32
- 18. Paula Moltzanová (USA) +3,39
- 19. Hanna Aronssonová Elfmanová (SWE) +4,12
- 20. Elena Stoffelová (SUI) +4,19
- 21. Lisa Hörhagerová (AUT) +4,32
- 22. Emma Aicherová (GER) +4,40
- 23. Katharina Liensbergerová (AUT) +4,73
- 24. Laurence St. Germainová (CAN) +4,73
- 25. Ali Nullmeyerová (CAN) +4,74
- 26. Clarisse Brecheová (FRA) +5,00
- 27. Lila Lapanjová (USA) +5,17
- A.J. Hurtová (USA) DNF
- Marta Rossettiová (ITA) DNF
- Lara Colturiová (ALB) DNF
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 630 b
2. Petra Vlhová (SVK) 505 b
3. Lena Dürrová (GER) 402 b
4. Michelle Gisinová (SUI) 282 b
5. Sara Hectorová (SWE) 275 b
6. Katharina Liensbergerová (AUT) 216 b
7. Katharina Huberová (AUT) 197 b
8. Camille Rastová (SUI) 191 b
9. Anna Swenn-Larssonová (SWE) 190 b
10. Leona Popovićová (CRO) 163 b
23. Martina Dubovská (CZE) 73 b (13:32:14)
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1209 b
2. Petra Vlhová (SVK) 802 b
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 789 b
4. Federica Brignoneová (ITA) 787 b
5. Sara Hectorová (SWE) 647 b
6. Sofia Goggiaová (ITA) 582 b
7. Michelle Gisinová (SUI) 530 b
8. Cornelia Hütterová (AUT) 435 b
9. Lena Dürrová (GER) 404 b
10. Valérie Grenierová (CAN) 369 b
56. Ester Ledecká (CZE) 76 b
57. Martina Dubovská (CZE) 73 b
104. Adriana Jelínková (CZE) 9 b
Třetí pozici obsadila po výborném výkonu Anna Swenn-Larssonová .
Hned za stupni vítězů končí švýcarské trio Rastová, Meillardová a Gisinová.
Zlepšený výkon ve druhém kole přinesl Martině Dubovské přinesl výsledné 14. místo. Adriana Jelínková bohužel vypadla už v prvním kole.
Toto je pro dnešek vše a já děkuji za pozornost.
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1:48,21
2. Zrinka Ljutićová (CRO) +0,14
3. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,81
4. Camille Rastová (SUI) +0,90
5. Mélanie Meillardová (SUI) +1,39
6. Michelle Gisinová (SUI) +1,86
7. Lena Dürrová (GER) +1,97
8. Dženifera Ģērmaneová (LAT) +2,09
9. Sara Hectorová (SWE) +2,23
10. Neja Dvorniková (SLO) +2,82
11. Katharina Huberová (AUT) +2,86
12. Martina Peterliniová (ITA) +2,93
13. Ana Buciková (SLO) +3,06
14. Martina Dubovská (CZE) +3,08
15. Chiara Pogneauxová (FRA) +3,08
16. Katharina Truppeová (AUT) +3,13
17. Marie Lamureová (FRA) +3,32
18. Paula Moltzanová (USA) +3,39
19. Hanna Aronssonová Elfmanová (SWE) +4,12
20. Elena Stoffelová (SUI) +4,19
21. Lisa Hörhagerová (AUT) +4,32
22. Emma Aicherová (GER) +4,40
23. Katharina Liensbergerová (AUT) +4,73
24. Laurence St. Germainová (CAN) +4,73
25. Ali Nullmeyerová (CAN) +4,74
26. Clarisse Brecheová (FRA) +5,00
27. Lila Lapanjová (USA) +5,17
A.J. Hurtová (USA) DNF
Marta Rossettiová (ITA) DNF
Lara Colturiová (ALB) DNF
Adriana Jelínková (CZE) DNF v 1. kole
Viděli jsme nejrychlejší jízdu druhého kola.
Martina Dubovská v pořadí stále stoupá, protože Truppeová je až devátá.
Ve druhém kole byla rychlejší jen Huberová.