BUTCHIS – Karlovy Vary 3:4 (0:2 po s.n.) | Vítkovice – Bohemians 5:6 (kon.) | Black Angels – Tatran 7:13 (kon.)
po s.n. (0:2)
BUTCHIS
3:4 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)
FB Hurrican Karlovy Vary
cz Nedeľa 14.01.2024, 14:00 • SH Štěrboholy • Livesport Superliga (CZ) • 20. kolo

To je ode mě vše a budu se na vás těšit už v 17:00 při zápasu Vítkovic s Bohemians. (16:03:28)

Je konec! Nakonec velmi opatrný souboj vyhrávají na nájezdy hostující Karlovy Vary! BUTCHIS sice dnes hrál dobře, ale stačilo to jen na jeden bod, který jim toho v tuto chvíli moc neřeší. Karlovy Vary se dvěma body dotáhnou na jedenácté BLACK ANGELS.

BUTCHIS – FB Hurrican Karlovy Vary 3:4
    Branky a nahrávky: 8. Kalina, 41. J. Černý (Kalina), 53. Drastich (Kalina) – 19. Korbel (Svatek), 28. Strachota (TS), 49. Lebeda (Strachota), rozh. náj. Strachota. Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Diváci: 98. Zásahy brankářů: 15:20. Po třetinách: 1:1, 0:1, 2:1 – 0:0.

65:00 Michal STRACHOTA - 3:4

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým FB Hurrican Karlovy Vary.
    Rozhodující nájezd vstřelil MICHAL STRACHOTA, který nachytal brankáře domácích a zakončil bekhendem do horní části branky!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení nikdo nevstřelil rozhodující branku a budou tak rozhodovat nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:42
    Domácí kontrolují balónek u mantinelu a vypadá to, že se dočkáme samostatných nájezdů.

64:01
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:36
    Karlovy Vary kombinují v blízkosti branky Eduarda Vladaře, vzápětí Kalina dokázal zablokovat střelu ze středu hřiště.

63:00
    Petráň se ocitl ve velké příležitosti, ale nedokázal přesně zamířit a minul branku!

62:34
    Velmi ostrý souboj na hranici velkého brankoviště, nakonec z toho nic nebude a hraje se dál.

61:49
    Waldhauser se dostal do skvělé pozice, ale ve velké rychlosti zakončil pouze po zemi do hostujícího brankáře!

61:23
    Je vidět, že nikdo nechce udělat chybu a je dost možné, že se podíváme na nájezdy.

60:59
    První zákrok Draslara, který musel čelit střele Vondrušky, což se mu povedlo a rozehrává na své beky.

60:28
    Domácí zatím drží balóne na své polovině a nikam se neženou.

60:01
    Úvodní buly vyhráli BUTCHIS.

60:01

Máme za sebou třetí třetinu, která přinesla tři branky, BUTCHIS se dokázali vrátit do zápasu a bude nyní následovat prodloužení 3 na 3, pět minut, pokud nepadne gól o vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.

60:00

59:30
    Obrovská šance pro domácí, kdy ze středu hřiště střílel Vondruška, ale nedokázal přesněji zamířit!

59:06
    Oddechový čas pro tým BUTCHIS.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:21
    Vodruška našel Drasticha na středu hřiště, jenže nedokázal přesněji zamířit do branky! Velká škoda pro BUTCHIS!

57:50
    Pomalu se nám blíží konec třetí třetiny a vypadá to, že dnes uvidíme prodloužení.

57:18
    Pícha mohl nahrát před branku, kde byl volný Strachota, ale Václavík skvěle zasáhl svou holí, aby přihrávka neprošla.

56:41
    V posledních vteřinách jsou na míčku spíše domácí, kteří by se rádi dostali do vedení.

56:23
    Tentokrát míček nevydržel tlak od florbalek, bude následovat buly za brankou domácího celku.

56:00
    Nedovolené bránění za brankou Karlových Varů, rozehrávat bude právě hostující tým.

55:27
    Obrovská šance pro domácí, kdy míček poskakoval nad hlavou Adama Draslara, který nakonec vše zvládl!

54:59
    Domácí kombinují na své polovině, od vyrovnávacího gólu nevidíme moc atraktivní florbal.

54:33
    Na zemi zůstává ležet Štěpán Novák, který se těžce zvedá z hrací plochy,. doufejme, že bude v pořádku.

54:02
    Zablokovaná střela Nováka z levé strany, vzápětí si míček bere Svatek a uklidňuje hru na své polovině.

53:32
    Domácí Čejka se dostal za branku Karlových Varů, vzápětí míček odevzdal zpět na své beky.

52:54
    Vyrovnaný stav máme opět na světelné tabuli a oba týmy opět hrají velmi opatrně, následující gól by už mohl být rozhodující.
    52:18 Adam DRASTICH - 3:3

52:18
    Tým BUTCHIS právě vstřelil branku!
    Máme opět srovnáno! Matyáš Kalina přihrál na ADAMA DRASTICHA, který běžel podél pravé strany hřiště, poté přihrával před branku, jenže tak šikovně, že dokázal dostat míček do branky Adama Draslara! Asistence: Matyáš Kalina.

52:00
    Dnešní utkání sleduje 98 diváků.

51:22
    Výborná střela z levé strany od Veleby, který přihrávku vzduchem skvěle zakončil na branku, ale napálil jen dobře postaveného Adama Draslara!

50:39
    Dobrá střela Matěje Korbela, který z levé strany zamířil pouze do skvěle postaveného domácího gólmana, který drží svůj tým.

50:19
    Eduard Vladaře skvěle přečetl záměr Lebedy a své nohy vystrčil tak, aby nemohl zakončit.

50:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny.

49:35
    BUTCHIS opět musí dotahovat ztrátu jedné branky, ale ve florbale je to opravdu nic.
    48:55 Jiří LEBEDA - 2:3

48:55
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovy Vary jdou do vedení! Michal Strachota dokázal ze středu hřiště v běhu přihrát přesně na pravou stranu, kde nabíhal JIŘÍ LEBEDA, který zamířil přesně do protipohybu Eduarda Vladaře! Asistence: Michal Strachota.

48:37
    Miloš Tyl v souboji s Regnerem za brankou předvedli ostrý souboj, který rozhodčí ponechali bez povšimnutí.

48:15
    Hosté se nyní sportovně přiznali, že balónek šel od nich a BUTCHIS tak budou rozehrávat ze své poloviny.

47:57
    V posledních vteřinách je aktivnější hostující celek, který by rád šel opět do vedení o jednu branku.

47:25
    Velmi dobrá střela z levé strany od Víta Hrbáčka, ale nakonec nedokázal zamířit mezi tři tyče a domácí gólman nemusel zasahovat.

47:08
    Pícha natáhl k dalekonosné střele, která těsně minula branku Eduarda Vladaře!

46:30
    Další přerušení hry, Veleba napadal rozehrávku Karlových Varů, míček skončil mimo hřiště. Rozehrávat budou ale opět hosté.

45:49
    Stále je to velmi opatrná hra z obou stran, nedivil bych se, kdyby dnešní souboj došel do prodloužení.

45:08
    Petráň teď neměl komu nahrát a přihrávka na Velebu byla natolik nepřesná, že rozehrávat budou Karlovy Vary z poloviny hřiště.

44:39
    Dobrá zablokovaná střela od Vondrušky, který tak pomohl svému brankáři, aby nemusel zasahovat.

44:14
    Fanoušci podporují domácí tým, aby se dostal znovu do vedení, což se jim moc nedaří a musí se bránit.

43:47
    Jakub Černý zkusil střelu z velké dálky, ale těsně vedle minul branku hostujícího gólmana!

43:09
    Velmi ostrý souboj v rohu hřiště za brankou Vladaře, nakonec se faul na Adama Zahraje obešel bez dvouminutového trestu.

42:41
    Oba týmy střídají, na hřiště se opět dostávají první formace, ani jeden z týmů teď nebude moc riskovat.

42:03
    Další velmi rychlý útok BUTCJISU, který ale nakonec končí opět na polovině domácích.

41:34
    Domácí konečně stav vyrovnali a chtějí ještě více! Karlovy Vary vůbec nezachytily začátek třetiny.
    40:50 Jakub ČERNÝ - 2:2

40:50
    Máme znovu vyrovnáno! Matyáš Kalina nahrál na JAKUBA ČERNÉHO, který si vyjel k pravému mantinelu a zamířil přesně pod nohy Eduarda Vladaře, který nestihl na tuto střelu zareagovat! Asistence: Matyáš Kalina.

40:32
    Opět Karlovy Vary začaly aktivně na balónku, ovšem to zatím k další brance nevedlo.

40:01
    Úvodní buly vyhráli i do třetice hosté.

40:01

Další třetina začne přibližně v 15:18.

Je za námi druhá třetina, která přinesla pouze jednu branku! Stále je to velmi vyrovnané z obou stran a ani jeden týmů nechce udělat chybu. Jediný střelec třetiny se stal Michal Strachota, který z trestného střílení dokázal překonat Eduarda Vladaře. Stav je tedy po 40 minutách 1:2.

40:00

39:25
    Hurikáni drží balónek na své polovině a vypadá to, že se už nic ve třetině nestane.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:22
    Kalina udělal velkou chybu a Michal Strachota i rozpohyboval brankáře, jenže z velkého úhlu nedokázal trefit branku!

37:49
    Nepovedená přihrávka Veleby, která skončila na brankové konstrukci, domácí nakonec celou akci kontrolují a střídají.

37:17
    Štěpán Čejka se dostal kličkou do středu hřiště, ale míček se mu zakutálel pod nohy a nedokázal tak zakončit ve slibné pozici.

36:45
    Hostující celek opět bez větších problémů kontroluje hru, vzápětí bude mít k dispozici rozehrávku z útočného rohu.

36:05
    Kalina mohl jít dopředu, ale pevně nedržel hůl a záhy o míček přišel, což se mu vůbec nelíbí.

35:39
    Karlovy Vary přežily první oslabení v zápase a dost přesvědčivě, BUTCHIS se tak budou muset dál snažit co nejdříve stav utkání vyrovnat.

35:10
    Hosté hrají v plném počtu.

34:46
    Sekání na Kalinu na polovině hrací plochy, rozhodčím to neuniklo a pískají nedovolený faul.

34:09
    Hosté stihli vyhodit míček a jdou rychle střídat. BUTCHIS sbírají míček a chtějí se co nejrychleji dostat opět před branku Draslara.

33:49
    Domácí stále drží čtyřku Varů pod zámkem, zatím se jim ovšem nepodařilo vystřelit přesně do sítě.

33:22
    Skvělá střela Kaliny, ale ještě hezčí zákrok hostujícího brankáře!

33:10
    Vyloučení v týmu FB Hurrican Karlovy Vary:
    Matěj Korbel – 2 min., Sekání.

32:55
    Pozor! Domácí budou mít k dispozici přesilovou hru!

32:29
    Dlouho hosté kombinovali před brankou Vladaře, ale vzápětí z toho byla jen nepřesná střela mimo branku.

31:56
    Karlovy Vary opět uklidňují hru na své polovině, vědí, že teď je velmi důležité nedostat branku na 2:2.

31:31
    Petráň byl faulován v zajímavé pozici, ale vzápětí střelu nadvakrát dokázal Draslar zneškodnit a vyhazuje míček na své spoluhráče.

30:58
    Domácí se snaží co nejrychleji dostat opět do stavu vyrovnaného, ale zatím se jim to vůbec nedaří.

30:26
    Skvělý zákrok Eduarda Vladaře, který kryl v sedě tvrdou střele Matěje Svatka! Velká smůla pro Karlovy Vary.

30:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny dnešního zápasu!

29:15
    Karlovy Vary teď těžce hledají skulinku v obraně domácích, vzápětí z toho byla pouze nepřesná přihrávka na polovině hřiště.

28:42
    Štěpán Čejka se možná zranil při špatném pohybu a ležel na hrací ploše, nyní už se zvedl a odchází po svých na střídačku.

28:25
    Nedovolené bránění u střídačky BUTCHISU, rozehrávat budou celou situaci hostující hráči.

27:59
    Karlovy Vary jsou nyní týmem, který nikam nemusí spěchat a bude moct těžit z rychlých protiútoků, které určitě přijdou.
    27:21 Michal STRACHOTA - 1:2

27:21
    Karlovy Vary se dostávají do vedení! Velmi jednoduše MICHAL STRACHOTA naznačil střelu, tím rozpohyboval Eduarda Vladaře, který na přesnou střelu nedokázal zareagovat! Bez asistence.

27:21
    Pozor! Bude následovat po přezkoumání videa trestné střílení pro Karlovy Vary! Zahrávat ho bude Michal Strachota.

27:08
    Adam Draslar se připomněl, že je ve hře a připisuje si dobrý zákrok proti střele z levé strany.

26:45
    Čejka s Václavíkem nakonec míček vybojovali a uklidňují hru opět na své polovině.

26:18
    Dlouhý výhoz Eduarda Vladaře, ale nedokázal přesně najít své spoluhráče u druhé branky.

25:42
    Michal Strachota vyzkoušel vystřeli z výběhu, ale domácí si vše pohlídali a pomohli svému brankáři, aby nemusel nic řešit.

25:20
    Miloš Tyl si počínal v souboji na polovině hřiště nedovoleně. Rozehrávat budou domácí od pravého mantinelu.

24:54
    Karlovy Vary bez Michal Klápy nejsou tak nebezpeční, přece jen je vidět, že nejlepší střelec hostů chybí.

24:29
    Kalina dobrou přihrávkou hledal Drasticha, nakonec si vše karlovarská obrana pohlídala.

23:57
    Diváci dnes v hale jsou zatím dost potichu, možná se v průběhu třetiny ještě probudí.

23:28
    Druhá třetina je zatím totožná jako ta první, dlouhé rozehrávky a čekání na soupeřovu chybu.

23:02
    Velmi rychlá kombinace BUTCHISU, Wald měl sice dobrou střelu, ale byl zablokovaný na poslední chvíli.

22:25
    Matěj Korbel měl skvělou příležitost na vedoucí branku, ale trestuhodně minul odkrytou branku Vladaře!

21:41
    Rychlý protiútok hostů, který vedl Jiří Lebeda byl velmi rychle zastaven u mantinelu, míček ale hosté dokázali vybojovat zpět.

21:15
    Nepřesná rozehrávka BUTCHIS a hosté se tak jednoduše dostaly k balónku, zatím ale s ním nic moc nevymyslely.

20:58
    Nyní už je to opět dost opatrně, oba týmy střídají a nikam nespěchají.

20:28
    Karlovy Vary začaly velmi aktivně, je na nich vidět, že nechtějí se svým soupeřem hrát dlouho vyrovnaně.

20:01
    Úvodní buly vyhráli opět hosté.

20:01

Další třetina začne přibližně ve 14:41.

Je za námi první třetina, která přinesla dvě branky. Zatím sledujeme velmi opatrné utkání, ve kterém se jako první prosadili domácí. Matyáš Kalina z velké dálky dokázal prostřelit vše co mu stálo v cestě! To samé zopakoval i hostující Matěj korbel, ale z levé strany! Stav je tedy po první třetině 1:1.

20:00

19:40
    Domácí ještě střídají a pokusí se ještě zahrozit před brankou Adama Draslara.

19:27
    Domácí tým drží balónek na své polovině, vypadá to, že se už nic nestane.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:39
    Máme srovnáno a oba týmy opět hrají velmi opatrně, stejně jako na začátku utkání.
    18:08 Matěj KORBEL - 1:1

18:08
    Hosté vyrovnávají stav utkání! Matěj Svatek přihrál na levý mantinel, odkud vystřelil přesně MATĚJ KORBEL a zamířil přesně do pravého horního rohu branky Eduarda Vladaře! Asistence: Matěj Svatek.

17:41
    Drastich výborně našel Černého, ten poslal míček na Nováka, který střílel z první, ale Adam Draslar si připsal další výborný zákrok!

17:05
    Další střela, tentokrát od Tomáše Smolky ze středu hřiště, ale opět z toho byla jen zablokovaná střela soupeřem.

16:21
    Domácí hráči stále snaží blokovat střely, tentokrát se to povedlo Vonduškovi na levé straně hřiště.

15:55
    Čejka si dobře sběhl až na svou polovinu, ale měl pouze jednu možnost a to míček vrátit zpět na své beky.

15:21
    Karlovy Vary kontrolují míček na své polovině, ani jeden z týmů nechce obdržet branku těsně před sirénou.

14:37
    Matěj Svatek skvěle vybojoval míček na polovině domácích, ale nakonec je z toho pouze zisk balónku a následné vystřídání.

14:06
    Pomalu se nám blíží konec první třetiny, Karlovy Vary zatím měli dvě šance na vyrovnání, BUTCHIS v posledních chvílích moc neútočí.

13:32
    Domácí drží balónek na své polovině, zatím čekají jestli se jim neotevře prostor středem hřiště.

12:59
    Dobrá šance Šťovíčka, který přihrál na Hrbáčka, ale ten trefil pouze dobře postaveného Vladaře!

12:12
    Domácí se nyní dobře zorientovali, respektive Maňour, který dokázal střelu hostů zablokovat mimo svou svatyni.

11:34
    Zatím sledujeme velmi opatrný florbal z obou stran, každopádně Michal Klápa má už na ruce obvaz a dnes do zápasu už nezasáhne.

11:05
    Lebedova dobrá střela z pravé strany, ale ránu na bližší tyč si pohlídal Eduard Vladař a připsal si tak úspěšný zákrok.

10:51
    Domácí se přiznali, že balónek byl tečovaný od nich a hosté tak mohou rozehrávat z útočné poloviny.

10:18
    Oba týmy si nyní dojdou v klidu vystřídat a na balónku budou poté Karlovy Vary, které se zatím nikam neženou.

10:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

9:35
    Vít Hrbáček sekl brankáře domácích do prstů, rozhodčí pískají faul a domácí budou rozehrávat.

9:02
    Velmi ostrý souboj u mantinelu, kde jeden z hostujících přepadl přes domácího hráče jako v hokeji, nakonec se nic nepíská a hraje se dál.

8:36
    Domácí začínají přebírat kontrolu nad utkáním, vzápětí střela Václavíka mířila pouze do prvního blokujícího hráče.

8:04
    Karlovy Vary se snažily ohrozit Eduarda Vladaře, ale vzápětí se domácí ujali míčku a mohou podniknout rychlý protiútok.
    7:16 Matyáš KALINA - 1:0

7:16
    Domácí tým se dostává do vedení! MATYÁŠ KALINA se dostal ke střele ze středu hřiště, a bylo to tedy z velké dálky, což mu vůbec nevadilo v tom zamířit přesně do sítě Adama Draslara! Bez asistence.

7:00
    Nedovolený faul na Drasticha, rozehrávat budou BUTCHIS z útočného rohu hřiště.

6:38
    Matyáš Kalina vystřelil z velké dálky, ale nakonec si brankář Karlových Varů vše pohlídal a rozehrává.

6:04
    Matěj Korbel z levé strany střílel z první, ale Václavík vložil svou hůl do střely a zablokoval ji.

5:28
    Utkání se nám už trochu rozjelo a oba týmy chodí do rychlých protiútoků, což se samozřejmě divákům musí líbit.

4:59
    Na druhé straně se snaží zahrozit druhá formace Karlových Varů, i Eduard Vladař si připisuje dobrý zákrok.

4:34
    Velmi dobrá střela od domácího Daniela Veleby, který zamířil do horní části výstroje Draslara!

4:22
    UŽ to trvá nějakou chvíli a hráči běhají na hrací ploše, aby se udrželi v provozní teplotě, kapitán Karlových Varů se vzápětí zvedá a odchází na střídačku.

4:22
    Michal Klápa má nejspíše vyhozené rameno a není to vůbec hezký pohled, doufejme, že realizační tým vše dá do pořádku. Stále ovšem kapitán sedá na hrací ploše.

4:12
    První dobrá šance i na druhé straně, ale přihrávka před branku nakonec neprošla, vzápětí na hrací ploše leží Michal Klápa, který má problém s ramenem

3:35
    Do hry se opět vrací první lajny, na míčku jsou opět na své polovině hostující hráči.

3:09
    Štěpán Čejka se dostal k první střele na Adama Draslara, který špičkou své nohy dokázal zasáhnout!

2:40
    Diváci v hale zatím pouze pozorují co se odehrává, doufejme, že se v průběhu probudí a povzbudí své hráče.

2:08
    Karlovy Vary opět čekají s balónkem na své polovině, dnes bude tento obrázek velmi častý, ani jeden z týmů nebude chtít udělat chybu.

1:36
    Dobrá šance pro Strachotu, který mohl střílet z levé strany, ale domácí obrana dokázala pomoct svému brankáři a zablokovat střelu.

1:06
    Oba týmy už vystřídaly a BUTCHIS se poprvé v zápase mohou pokusit o ohrožení branky Adama Draslara.

0:57
    Zatím sledujeme velmi opatrný vstup z obou stran, hosté kontrolují hru a nikam zatím nepospíchají.

0:28
    Karlovy Vary se postupným útokem snaží dostat před branku Eduarda Vladaře, ovšem se jim to zatím nedaří.

0:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

00:01

Zdravím všechny florbalové příznivce! Dnes se podíváme na zápas mezi nováčkem soutěže BUTCHIS, kteří obléknou černé dresy a Karlovými Vary, které si dnes zvolily bílé dresy. Uvidíme rozhodně velmi atraktivní a vyrovnané utkání. Přeji všem příjemnou zábavu.

Úvodní sestavy

BUTCHIS: Vladař (Hlinák) – Drastich, Regner, Štrobach, Šubrt, Václavík, Wald – M. Petráň, Čejka, Vondruška (C), Veleba, Kalina, Maňour, P. Novotný, Waldhauser, Papež, Novák, J. Černý.
    Trenér: Jan Zahalka

Karlovy Vary: Draslar (Váradi) – Korbel, Kún, Rosa, Pícha, Svatek, Šťovíček, Lejba – Hozman, Lebeda, T. Smolka, Zahraj, L. Macháček, Péc, Hrbáček, M. Klápa (C), Šmajda, Strachota, Staněk.
    Trenér: Miroslav Závora

Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.

Kdo je favorit ?

Kdo je favorit v dnešním utkání je velmi těžké určit, budou rozhodovat individuální chyby a hlavně výkon obou brankářů, protože ti budou hrát hlavní roli, mírně se dá brát za favorita tým z Karlových Varů.

Poslední vzájemný zápas nabídl velmi dlouho vyrovnanou bitvu, dá se říci až do konce utkání, rozhodla až 53. minuta kdy padly dva slepené góly od BUTCHIS, kteří nakonec si své vedení uhlídali a vyhráli těsně 7:6.

BUTCHIS

Nováček nejvyšší soutěže zatím neukazuje, že by mohl být černý kůň soutěže. Je na třináctém místě tabulky s pouhými 10 body za 19 odehraných utkání. V posledním zápase svěřenci trenéra Jana Zahalky hráli na půdě Tatranu Střešovice, kde se jim povedla pouze třetí třetina z pohledu vstřelených branek, nakonec prohráli 11:5 a už od 13. kola čekají na nějaký bodový zisk do tabulky! Nejproduktivnější hráči kádru jsou Jakub Černý s 33 kanadskými body, za ním jsou Matyáš Kalina, který má na kontě 26 kanadských bodů a na třetí pozici je Štěpán Novák se 17 kanadskými body. Uvidíme, jestli se někdo z nich dnes prosadí proti hratelnému soupeři.

Karlovy Vary na tom nejsou o moc lépe, jsou na dvanácté pozici v soutěži a náskok právě na BUTCHIS mají jen dva body. Sice se jim podařilo odlepit ode dna, ale stále to není to co by chtěli svěřenci trenéra Miroslava Závory hrát. V posledním kole Karlovy Vary zamířily do České L9py, kde jako obvykle panovala skvělá atmosféra, která pomohla domácímu celku k zápisu tří bodů po výhře 9:5. Nejproduktivnější hráči kádru jsou Michal Klápa s 34 kanadskými body, za ním jsou Daniel Péc s 22 kanadskými body a na třetí pozici je Michal Strachota s 20 kanadskými body.

Vítáme vás u on-line přenosu z 20. kola Livesport Superligy. Dnes se proti sobě postaví týmy BUTCHIS a FB Hurrican Karlovy Vary. Utkání začíná v 14:00.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 8. Kalina, 41. J. Černý (Kalina), 53. Drastich (Kalina) – 19. Korbel (Svatek), 28. Strachota (t.s.), 49. Lebeda (Strachota), rozh. náj. Strachota