Třinec – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | K. Vary – Litvínov 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Sparta Praha 2:4 (kon.)
Kladno – Hradec Králové 1:2 (po pr.) | Motor ČB – Liberec 1:8 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
Olomouc – Plzeň 7:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
cz Nedeľa 07.01.2024, 15:00 • Werk arena, Třinec • Tipsport extraliga (ČR) • 34. kolo

35:55
    Nestrašil měl puk u nohy, jak si toho všiml, nemohl jej zahrát, neboť Järvinen mu držel hůl. Rozhodčí si toho dlouho nevšimli, až se Nestrašil snažil vystřelit a nemohl. Mladoboleslavský hráč byl vyloučen na dvě minuty za držení hole.

30:32
    Voženílek se střetl u modré čáry s Lintuniemim, který byl u puku. Rozhodčí situaci posoudili jako podražení mladoboleslavského hráče a Voženílka vyloučili na dvě minuty.

28:11
    Marinčin zahákoval za třineckou brankou Maláta, rozhodčí celou situaci viděl a třineckého obránce vyloučil na dvě minuty. Mladá Boleslav si zahraje první přesilovou hru.

05:05
    A Třinec si zahraje druhou přesilovku. Na trestnou lavici usedl Pavlík, který podrazil Romana. Mladoboleslavský obránce obdržel dvouminutový trest.

01:15
    Bernad podrazil po mantinelu pronikajícího Pánika a čeká ho dvouminutový trest.

Igor Mainka

Góly a asistencie: 54. Čacho (Voženílek, J. Jeřábek), 61. Marinčin – 42. Malát (Fořt, Rohlík)

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Švančara) – Marinčin, Smith, Kundrátek, Nedomlel, Polášek, J. Jeřábek – M. Růžička (A), M. Roman, Voženílek – Nestrašil, Vrána (C), Pánik – Kurovský, Holinka, Hrehorčák – Haas, Čacho, Dravecký (A).
    Tréner: Moták.

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (F. Novotný) – Gewiese, Pyrochta (A), F. Pavlík, Bernad, Lintuniemi, Jánošík (C), Štibingr – Lantoši (A), Järvinen, Skalický – Rohlík, Fořt, Malát – Rohdin, O. Roman, Dvořáček – Závora, Pitule, Hradec.
    Tréner: Král.

Rozhodca: Šír, Cabák – Lederer, Blažek.