Třinec – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | K. Vary – Litvínov 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Sparta Praha 2:4 (kon.)
Kladno – Hradec Králové 1:2 (po pr.) | Motor ČB – Liberec 1:8 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
Olomouc – Plzeň 7:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:4 (1:1, 0:3, 1:0)
HC Sparta Praha
cz Nedeľa 07.01.2024, 16:00 • Ostravar aréna, Ostrava • Tipsport extraliga (ČR) • 34. kolo

57:56
    Za bitku si odnáší Lakatoš i Hauser pět minut a mohou předčasně do sprch, domácí trest odpyká Peterek, hostující pak Vitouch.

54:05
    Sobotka putuje za katr za podrážení, domácí mají šanci snížit v početní převaze.

31:45
    Za podrážení odjíždí na trestnou lavici domácí Dej.

21:52
    Za vyhození puku mimo hrací plochu je potrestána hostující střídačka, trest odpyká Tomek.

18:30
    První přesilovku si až do konce první třetiny zahrají hosté, Chlán se provinil podrážením.

Monika Baloghová

Góly a asistencie: 7. Dej, 60. Fridrich (Raskob, Vondráček) – 10. Chlapík (O. Najman), 21. Kempný (Řepík, Chlapík), 33. Sobotka (Kempný), 40. Chlapík (Kempný)

HC Vítkovice Ridera: Machovský (41. Klimeš) – Percy, Raskob, Mikuš (A), Grman, Auvitu, L. Kovář, R. Jeřábek – Kalus, Chlán, Lakatoš (C) – Fridrich, Barinka, Peterek – Bukarts, Krieger, Dej (A) – Vondráček, Claireaux, Šoustal.
    Tréner: Jiří Veber

HC Sparta Praha: Kořenář (J. Kovář) – Krejčík, Mikliš, Kempný, T. Tomek, Pavlák, Irving – P. Kousal (A), Sobotka (A), Řepík (C) – O. Najman, Horák, Chlapík – Buchtele, Konečný, Sihvonen – Mužík, M. Vitouch, Hauser.
    Tréner: Pavel Gross

Rozhodca: R. Hradil, T. Mejzlík – J. Ondráček, J. Špůr

Diváci: 7 382