Columbus – Boston 1:4 (kon.) | NY Rangers – Carolina 1:6 (kon.) | Pittsburgh – Washington 3:4 (kon.)
Dallas – Montreal 3:4 (kon.) | Minnesota – Calgary 1:3 (kon.) | Nashville – Chicago 3:0 (kon.)
Winnipeg – Tampa Bay 4:2 (kon.) | Arizona – Florida 1:4 (kon.) | Colorado – NY Islanders 5:4 (po pr.)
Edmonton – Philadelphia 5:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 6:3 (kon.) | LA Kings – Toronto 0:3 (kon.)

3. Alex Kerfoot (ARI) 1+0 (05:54:26)

Florida zvítězila na ledě Arizony 4:1 a prodloužila svou vítěznou šňůru už na pět zápasů. Coyotes naopak po dvou výhrách nedokázali na své výkony navázat a na rozjeté Pantery recept nenašli. Ve 44. minutě sice Arizona vyrovnala na 1:1 po gólu Kerfoota, ale pak ve 48. a 49. minutě udeřili Reinhart s Tkachukem a tečku za zápasem přidal do prázdné branky Forsling v 58. minutě.

59:01
    Začala poslední minuta střetnutí.
    57:39 Gustav FORSLING - 1:4

57:39
    Florida právě vstřelila branku!
    GUSTAV FORSLING vystřelil z pravého rohu obranného pásma přes celé kluziště do prázdné klece Arizony. Definitivní tečka za tímto utkáním. Bez asistence.

57:15
    Arizona odvolala Vejmelku na střídačku!

56:58
    Komerční pauza.

56:27
    Hosté v plném počtu. Arizona ani jednou nevystřelila v této přesilovce na bránu.

55:20
    Arizona má velký problém s návratem do útočného pásma.

54:02
    Bude se vylučovat na straně Floridy. Domácí mají výhodu a puk ve vlastní třetině.

53:35
    Icing Floridy. Vhazovat se bude před Bobrovským.

52:25
    Rychlostně skvěle vybavený Cooley se dostal za obranu Floridy a pronikl až před branku Bobrovského. Ten jeho zakončení odvrací mimo tyče.

51:57

51:38
    Vejmelka zastavuje střelu Bennetta z pravého kruhu na svém břiše. Přerušuje hru.

50:43
    Po další střele hostujícího týmu se kotouč od zadního mantinelu odráží až do středního pásma. Florida musí vyklidit útočnou třetinu.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 44. Kerfoot (Crouse) – 11. Verhaeghe, 48. Reinhart (Barkov, Verhaeghe), 49. M. Tkachuk, 58. Forsling

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Durzi, Kesselring, Moser, Dumba, Välimäki, Stecher – Keller (A), Kerfoot, Schmaltz (A) – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – Carcone, McBain, Sanford – Zucker, L. Cooley, O'Brien.
    Tréner: André Tourigny

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Forsling, Ekblad (A), Mikkola, Montour, Ekman-Larsson, Kulikov – Rodrigues, Barkov (C), Reinhart – Verhaeghe, Bennett, M. Tkachuk (A) – Luostarinen, Lundell, Cousins – Lomberg, Stenlund, Lockwood.
    Tréner: Paul Maurice

Rozhodca: Brenk, Samuels-Thomas – Gawryletz, Apperson