Buffalo – Columbus 3:2 (po pr.) | Boston – NJ Devils 5:2 (kon.) | Florida – Montreal 4:1 (kon.)
Pittsburgh – St. Louis 4:2 (kon.) | Tampa Bay – NY Rangers 1:5 (kon.) | Toronto – Carolina 2:3 (kon.)
Washington – Nashville 2:3 (0:2 po s.n.) | LA Kings – Edmonton 2:3 (2:3 po s.n.) | Minnesota – Winnipeg 2:3 (kon.)
Detroit – Boston 3:5 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
St. Louis Blues
cz Nedeľa 31.12.2023, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Domácí hokejisté díky povedené třetí třetině dokázali tento zápas vyhrát a získávají do tabulky další dva body. (03:49:44)

Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Domácí celek tento zápas vyhraje, do prázdné branky poslal kotouč SIDNEY CROSBY. Asistence: Jake Guentzel a Erik Karlsson.

57:17
    Torey Krug se propracoval do zakončení, ale minul branku, následně byla hra přerušení a bude se vhazovat.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty ve třetí třetině, hosté už mnoho času nemají.

56:08
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, domácí celek drží náskok.

54:29
    Noel Acciari výborně tečoval kotouč před brankou, ale jeho projektil končí těsně vedle branky.

53:23
    Z dobré pozice pálil domácí obránce Erik Karlsson. Jeho rána nebyla příliš velkou komplikací pro brakáře Blues.

51:30
    Tristan Jarry dobře viděl na střelu soupeře, nyní zakončoval dobře hrající Oskar Sundqvist.

51:19
    Hra je nyní poněkud klidnější, nicméně hostující hráči cítí příležitost utkání vyrovnat.
    50:30 Kasperi KAPANEN - 3:2

50:30
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Krátce po polovině třetí třetiny je sníženo na rozdíl jediné branky, nyní se prosazuje dobře hrající KASPERI KAPANEN.

50:03
    Joel Hofer byl připravený a jeho beton si poradil se zakončením Ellera.

49:25
    Pavel Bučněvič z dobré střelecké pozice minul branku. Zakončení mu nevyšlo podle představ.

48:27
    Komerční přestávka.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 16. D. O'Connor (Malkin), 27. Malkin (Guentzel, Rakell), 45. Carter (Harkins), 59. Crosby (Guentzel, E. Karlsson) – 22. Thomas (Kyrou, Krug), 51. Kapanen

Pittsburgh Penguins: Jarry (Nedeljkovic) – M. Pettersson, Letang, Graves, E. Karlsson, Ludvig, Ruhwedel – Guentzel, Crosby, Rakell – R. Smith, Malkin, D. O'Connor – Zohorna, Eller, Puustinen – Harkins, Acciari, Carter.
    St. Louis Blues: Hofer (Binnington) – Leddy, Parayko, Krug, Scandella, Perunovich, Kessel – Bučnevič, Thomas, Kyrou – Saad, B. Schenn, Neighbours – Toropčenko, Hayes, Kapanen – MacEachern, Sundqvist, Blais.

Rozhodca: StLaurent, Rank – McNamara, Shewchyk

Diváci: 18 321