Poprad – Zvolen 5:2 (kon.) | B. Bystrica – Lipt. Mikuláš 5:0 (kon.) | Nitra – HC Slovan 2:3 (0:2 po s.n.)
Trenčín – Nové Zámky 4:1 (kon.) | Košice – Humenné 4:6 (kon.) | Michalovce – Spišská N. Ves 3:4 (kon.)

53:01
    Kerbashian mohol zakončovať, ale hľadal lepšie postaveného spoluhráča, tomu sa do cesty postavil Škorvánek a dáva ľšte svojmu tímu nádej.

47:50
    Prečíslenie dva na jedna, na seba to vzal Björkung, Škorvánek vyráža mimo dosah hosťujúcich hráčov.

47:08
    Proti zakončeniu Burgessa zblízka sa vyznamenal Škorvánek.

45:42
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves:
    Björkung – 2 min., podrazenie.

45:07
    Vylúčenie v tíme HK DUKLA Ingema Michalovce:
    Cibák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

31:34
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Spišská Nová Ves znova vyhráva, po výbornej kombinácii v presilovej hre sa po Džuganovej prihrávke presadil MARTIN BAKOŠ.
    Asistencie: Kale Kerbashian, Róbert Džugan

30:01
    Bindulis – 2 min., podrazenie.

26:03
    V druhej tretine zatiaľ padajú góly iba v presilových hrách. Burgess prihral od modrej Archambaultovi, ten našiel krížnou prihrávkou na ľavom kruhu OLEKSIIHO MYKLUKHU, ktorý prestrelil bezmocného Škorvánka.
    Asistencie: Olivier Archambault, Todd Burgess

25:33
    Cibák – 2 min., hákovanie.

25:23
    Solenský prihral do jazdy Santosovi, toho lapačkou vychytal Surák.

24:13
    Džugan sa dostal k puku, hostia sa dostali aj k dorážkam, Škorvánek výborne vychytal Myklukhu!

21:47
    Dukla Michalovce dala gól!
    SENA ACOLATSE potrestal vylúčenie Spišiakov za príliš veľa hráčov na ľade poriadnou delovkou príklepom. Nabíjal mu Kaspars Daugavinš

21:13
    HL – príliš veľa hráčov na ľade.

20:20
    Tesne pred jej koncom sa Rysom podarilo využiť presilovku. Predviedli rýchly priamočiary útok, ktorý zastavil Škorvánek fantastickým zákrokom, no OLEKSII MYKLUKHA si našiel odrazený puk a už nemal problém skórovať do odkrytej bránky.
    Asistencie: Todd Burgess, Olivier Archambault

19:38
    Michalovce v prečíslení dva na jedna, Suja prihrával Daugavinšovi, prihrávku ale zblokoval Majdan, zo zakončenia nebolo nič.

18:37
    Puliš mohol skórovať vo vlastnom oslabení, domáci mali šťastie.

16:26
    Kabáč – 2+2, nebezpečná hra vysokou hokejkou.

15:12
    Stripai – 2 min., podrazenie.

14:38
    Z ničoho nič sa ale na druhej strane v gólovej príležitosti ocitol Kabáč, no Surák bol pripravený.

06:51
    Gól platí.

06:51
    Čiaroví rozhodcovia skúmajú na videu možný ofsajd, bude to tesné.

06:51
    Dukla otáča skóre! Cibák zaviezol puk do útočného pásma, prihral doľava Daugavinšovi, ktorý zadovkou našiel voľného MITCHELLA HEARDA. Ten predviedol pekné sólo, na ľad si položil brániaceho hráča, potom aj brankára a bekhendom po ľade zasunul puk do bránky.
    Asistencie: Kaspars Daugavinš, Jakub Cibák

00:49
    V úvodnej minúte padá hneď aj vyrovnávajúci gól Michaloviec! Domáci vyhrali buly v útočnom pásme, od mantinelu strieľal Zabusovs a MITCHELL HEARD v predbránkovom priestore tečoval puk za chrbát Suráka.
    Asistencie: Patriks Zabusovs, Jakub Cibák

00:38
    Spišiaci idú hneď v prvej minúte do vedenia! Zakončenie NERIJUSA ALIŠAUSKASA z prvej od modrej čiary prepadlo za Škorvánkov chrbát!
    Asistencie: Todd Burgess, Kale Kerbashian

Daniela Mesíková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 1. Heard (Zabusovs, Cibák), 7. Heard (Daugavinš, Cibák), 22. Acolatse (Daugavinš) – 1. Ališauskas (Burgess, Kerbashian), 21. Myklukha (Burgess, Archambault), 27. Myklukha (Archambault, Burgess), 32. Bakoš (Kerbashian, Džugan)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Glosár) – Michalčin, Bindulis, Jasečko, Cibák, Stripai, Acolatse, Macejko, Varga – Daugavinš, Buc, Santos – Puliš, Heard, Zabusovs – Valach, Suja, Bjalončík – Vašaš, Solenský, Kabáč
    HK Spišská Nová Ves: Surák (Varša) – Merezhko, Romaňák, Ališauskas, Žiak, Björkung, Malina, Zöld, Groch – Archambault, Nellis, Bakoš – Burgess, Kerbashian, Majdan – Vandas, Myklukha, Džugan – Drábek, Bortňák, Hamráček

Rozhodca: Štefik, Stano – Gegáň, Šoltés