Mladá Boleslav – BUTCHIS 17:2 (kon.) | Ostrava – Chodov 1:5 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 9:3 (kon.)
Liberec – Karlovy Vary 8:12 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
1:5 (0:2, 0:2, 1:1)
FAT PIPE Florbal Chodov
cz Piatok 29.12.2023, 18:00Livesport Superliga (CZ) • 17. kolo

Branky a nahrávky: 53. Bräuer (Pobořil) – 3. Matoušek (Skřivánek), 12. Vošta, 29. Komárek (Ondrušek), 31. Kafka (V. Petráň), 45. Eremiáš (V. Petráň) (19:46:59)

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne.

Je tu konec zápasu. Hosté potvrdili roli favorita a z Ostravy si odvezou všechny body. V každé třetině jsme viděli dvě branky. Ty první dvě části hry patřili spíš hostujícím hráčům, poslední třetina byla už z domácí strany lepší, ale ani zlepšený výkon nestačil na dobrý náskok Chodova.

Nejlepší hráči: Marek Matoušek a Marek Bräuer

59:21
    Hodík balonek na poslední chvíli odkopl do strany a nedal tak domácímu hráči možnost zakončit.

59:01
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava:
    Lukáš Herblich – 2 min., opakované přestupky.

58:56
    Chodov získal výhodu a bude hrát přesilovku. O vítězi je tak už téměř jistě rozhodnuto.

58:15
    Lukáš Pobořil zakončil od poloviny, zasahovat musel tělem brankář Hodík.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35
    Ostrava získala míček a Strakoš tak znovu upaluje na střídačku.

57:14
    Tom Ondrušek dostal přihrávku na levé straně do volného prostoru. Ani tentokrát se však střelecky neprosazuje!

56:47
    Chodov získal standardku na polovině domácích.

56:37
    Lukáš Pobořil měl znemožněno zakončit přímo na branku. Balonek byl sražen do rohu obráncem Chodova.

56:23
    Radim Slunečko tvrdě dorazil na protihráče za brankou. Ostrava bude rozehrávat z rohu hřiště.

55:51
    Branka Ostravy je znovu prázdná. Modří se vrací pro vyhozený míček.

54:52
    Tom Ondrušek se s míčkem ocitl sám před Strakošem. Měl velkou šanci ho obejít a vrátit pětibrankový náskok svému týmu. Strakoš však nedovolil protihráči se radovat z branky.

54:22
    Domácí to znovu zkoušejí bez golmana. První vyhození Chodova šlo kousíček od odkryté branky.

53:33
    Chodov měl možnost ohrozit branku po standardce kousek od Strakoše.

Matěj Šoba

Góly a asistencie: 53. Bräuer (Pobořil) – 3. Matoušek (Skřivánek), 12. Vošta, 29. Komárek (Ondrušek), 31. Kafka (V. Petráň), 45. Eremiáš (V. Petráň)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder (45. Strakoš) – Němec, Šulc, Jakubec (C), Šubert, Mikoláš, Košarišťan, Friedel, Pum – Pešat, L. Kučera, Herblich, Daniš, Pobořil, Bräuer, Chatrný.
    Tréner: Jakub Robenek

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Dittrich) – J. Bauer, Horký, Sýkora, Slunečko, Matoušek, Borek – Komárek, Ondrušek (C), Vávra, Vošta, Votava, V. Klápa, J. Dufek, Skřivánek, Kafka, V. Petráň, Jambor, Eremiáš.
    Tréner: David Podhráský

Rozhodca: Filip Drápal a Jakub Pospíšil