Pikes – Trnava 5:4 (po pr.) | Topoľčany – Modré Krídla 4:1 (kon.) | Vlci Žilina – Žiar nad Hronom 4:3 (2:1 po s.n.)
Dubnica – Skalica 4:2 (kon.) | Rimavská Sobota – Pov. Bystrica 1:3 (kon.) | Prešov – Trebišov 5:2 (kon.)
AquaCity Pikes
5:4 (0:1, 2:2, 2:1 - 1:0)
HK Gladiators Trnava
Nedeľa 17.12.2023, 16:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 24. kolo

Domáci vyhrávajú dnešný zápas 5:4 po predĺžení. Sledovali sme dobrý zápas v ktorom padlo až 9 gólov. Ja sa lúčim a prajem pekný večer. (18:21:29)

60:31
    Tím Pikes práve strelil gól! Domáci rozhodujú dnešný zápas v predĺžení. Burzík peknou prihrávkou našiel voľného TOMÁŠA NAUŠA a ten presnou strelou prekonáva brankára hostí. Asistencie: J. Burzík.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Zápas sa nerozhodol v riadnom hracom čase. Následuje predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:50
    Tím Pikes práve strelil gól! Domáci vyrovnávajú tesne pred koncom stav zápasu! Tkáč našiel prihrávkou BORISA BRINCKA a ten presnou strelou prekonáva Hollého v bráne Trnavy! Asistencie: D. Tkáč, J. Burzík.

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:22
    Nespala pálil z tesnej blízkosti. Hollý jeho pokus schoval v lapačke.

56:48
    Trnava dala gól! Hostia idú do vedenia! Pekná akcia hostí slávila úspech. Galimov našiel presnou prihrávkou VLADIMÍRA ANTONOVA a ten pridáva svoj druhý gól v zápase. Asistencie: A. Galimov.

55:12
    Následuje reklamná prestávka.

54:04
    Antonov našiel prihrávkou pred bránou Juráka. Jeho strela konči mimo hracej plochy.

52:28
    Kocúr vyhodil puk cez všetky čiary. Píska sa icing hostí.

51:44
    Domáci sú lepším mužstvom v posledných minútach, ale strelecky sa nevedia presadiť.

50:03
    Petranova bomba od modrej čiary končí v Lapačke Hollého.

48:28
    Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

47:55
    Przygodski pálil z ľavého kruhu! Jeho strela však nebola presná.

47:03
    Domáci hrajú presilovku o dvoch hráčov. Pálil Valigura, ale jeho pokus schoval Hollý v lapačke.

46:28
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava:
    Adam Haščič – 2 min., nedovolené bránenie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Lissko

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 28. Nespala (Valigura), 34. Petran (Paločko), 42. Nespala, 60. Brincko (Tkáč, Burzík), 61. Nauš (Burzík) – 19. Antonov (Kukumberg, Ejem), 26. Alapuranen (Haščič), 29. Kupka, 57. Antonov (Galimov)

AquaCity Pikes: Valluš (Rabčan) – Gracák, Brincko, Nespala, Paločko, Valigura – Burzík, Petran, Przygodzki, Oško, Chlepčok – Nahalka, Lavička, Nauš, Bodnár, Tkáč – Novák. Dlugoš, Kylnar, Králik, Kraut
    Tréner: Dušan Brincko

HK Gladiators Trnava: Hollý (Nagy) – Škultéty, Kocúr, Antonov, Jurák, Galimov – Ejem, Marko, Miklík, Kukumberg, Múčka – Korím, Dúžek, Alapuranen, Kupka, Haščič
    Tréner: Martin Baran

Rozhodca: Kocúr, Smrek – Nosek, Hanko