Lens – Sevilla 2:1 (kon.) | Eindhoven – Arsenal 1:1 (kon.) | Kodaň – Galatasaray 1:0 (kon.)
Inter – Sociedad 0:0 (kon.) | Manchester United – Bayern 0:1 (kon.) | Neapol – Braga 2:0 (kon.)
Salzburg – Benfica 1:3 (kon.) | Union Berlín – Real Madrid 2:3 (kon.)
Inter Miláno
0:0 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
cz Utorok 12.12.2023, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán • Liga majstrov • Skupina D

Na prvním místě tabulky je s dvanácti body Real, druhý je Inter se stejným počtem bodů. (22:55:50)

Čtyři střely na branku nabídl tento zápas, brankáři ani jednou neinkasovali, a proto tento duel končí bezbrankovou remízou.

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:0. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 9:21.

90+7

90+5
    Domácí celek si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale Lautaro Martínez nedokázal z dobré pozice trefit branku.

90+4
    Matteo Darmian rozehrává od své branky, sledujeme klidnou pasáž hry. Pokud ani jeden celek neudělá chybu, tak utkání skončí bezbrankovou remízou.

90+3
    Marko Arnautović se dostal k hlavičce, která nebyla povedená. Následně bude vykopávat brankář.

90+2
    Inter rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Yann Sommer rozehrává od své branky.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

88
    Sledujeme nepříliš atraktivní fotbal, je to velká taktická bitva, ani jeden celek nechce chybovat.

86
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian:
    ze hřiště odchází Aihen Muñoz, přichází Kieran Tierney,
    ze hřiště odchází Takefusa Kubo, přichází Carlos Fernández.

86
    A podle všeho bude střídat hostující celek.

85
    Zdá se, že brzy uvidíme další střídání.

85
    Žlutá karta pro tým Real Sociedad San Sebastian (Aritz Elustondo).

83
    Juan Cuadrado rozehrává od své branky, komplikovanou situaci za pomoci spoluhráčů zvládl.

82
    Střídání v týmu Inter Milán:
    ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Kristjan Asllani.

80
    Dostáváme se do posledních deseti mnut v tomto zápase, více ze hry mají dál hosté. Na první branku stále čekáme.