Královské Vinohrady – Karlovy Vary 2:9 (kon.) | Vítkovice – Sparta 5:10 (kon.) | BUTCHIS – Bohemians 3:14 (kon.)
BUTCHIS
3:14 (0:5, 1:3, 2:6)
FbŠ Bohemians
cz Nedeľa 10.12.2023, 19:00 • UNYP ARENA • Livesport Superliga (CZ) • 15. kolo

BUTCHIS – FbŠ Bohemians 3:14
    Branky a nahrávky: 31. Kalina (J. Černý), 46. Maňour (Šubrt), 57. Novák (J. Černý) – 2. K. Petrák (Kvasnica), 7. J. Petrák (Buršík), 7. Kawulok (Kvasnica), 13. Dobisík (T. Trnka), 20. J. Petrák (P. Šebek), 26. Řehoř (Virga), 29. K. Petrák (P. Šebek), 31. Buršík, 47. Buršík (Malič), 50. K. Petrák (Malič), 51. Kvasnica (Kawulok), 53. K. Petrák (Kawulok), 56. J. Petrák (Malič), 58. Kvasnica (Buršík). Rozhodčí: Filip Drápal – Jakub Pospíšil. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:3. Diváci: 102. Zásahy brankářů: 9:23. Po třetinách: 0:5, 1:3, 2:6. (21:02:42)

Bohemians vyhráli dnešní zápas stylem start-cíl. Už v 7. minutě vedli 3:0, náskok dále navyšovali. Jediné problémy měli v oslabení, kde inkasovali první branku, ale to je nemuselo trápit. Celkem jich dali 14, zatímco jejich soupeř BUTCHIS dal jen 3, domácím nepomohlo ani střídání brankářů. Na konci zápasu hosté zkoušeli hrát více na krásu, ale ani to jim nazabránilo přidávat další branky. Trenéři BUTCHIS tedy rozhodně nemohou být spokojeni a pokusí se zlepšit formu do dalšího zápasu s Královskými Vinohrady.

59:28
    Gajdoš hledal v přečíslení svého spoluhráče zadovkou, ale prokázalo se, že nemá oči vzadu, takže přihrávka jeho hokejku nenašla.

58:46
    I v posledních dvou minutách BUTCHIS napadají, ale čtvrtou branku to nepřineslo.
    57:46 Tomáš KVASNICA - 3:14

57:46
    Bohemians právě vstřelili branku!
    TOMÁŠ KVASNICA se v přesilovce dostal k míčku a neváhal, vystřelil od mantinelu na zadní tyč a Hlinák loví míček ze své sítě pošesté.

57:17
    Vyloučení v týmu BUTCHIS:
    Jan Wald – 2 min., Zdržování hry.
    56:52 Štěpán NOVÁK - 3:13

56:52
    Tým BUTCHIS právě vstřelil branku!
    Pěkná krosová přihrávka od Černého na ŠTĚPÁNA NOVÁKA, který trochu se štěstím prostřelil Hyršla, tomu míček propadl mezi rukou a tělem.

56:13
    Přesilovka pro domácí je možností dát další čestnou branku.

55:59
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians:
    Jan Řehoř – 2 min., Nesportovní chování.
    55:39 Jaroslav PETRÁK - 2:13

55:39
    Další branka ze strandartní situace, kdy Malič ťuknul míček JAROSLAVU PETRÁKOVI, který si jej potáhnul, oběhnul blok a překonal Hlináka.

55:18
    BUTCHIS zápas nevypouští, ale dnes jim prostě chybí kvalita.

53:58
    Jeden z hráčů Bohemians hledal svého spoluhráče zadovkou, ale ta nebyla přesná.
    52:55 Karel PETRÁK - 2:12

52:55
    KAREL PETRÁK dostal dostatek prostoru, takže vyslal střelu tahem přímo do rožku, na kterou Hlinák nedokázal zareagovat.

51:55
    Bohemians hraje už spíše na krásu, hráči zkoušejí různé efektní kličky a jiné finesy.

Marek Valkovič

Góly a asistencie: 31. Kalina (J. Černý), 46. Maňour (Šubrt), 57. Novák (J. Černý) – 2. K. Petrák (Kvasnica), 7. J. Petrák (Buršík), 7. Kawulok (Kvasnica), 13. Dobisík (T. Trnka), 20. J. Petrák (P. Šebek), 26. Řehoř (Virga), 29. K. Petrák (P. Šebek), 31. Buršík, 47. Buršík (Malič), 50. K. Petrák (Malič), 51. Kvasnica (Kawulok), 53. K. Petrák (Kawulok), 56. J. Petrák (Malič), 58. Kvasnica (Buršík)

Využitie: 2:3. Zásahy brankárov: 9:23.
    BUTCHIS: Vladař (41. Hlinák) – Drastich, Šubrt, Wald, Václavík, Svoboda – Vondruška (C), Novák, J. Černý, Kalina, Waldhauser, Veleba, Papež, J. Novotný, Pavlíček, P. Novotný, Čejka, M. Petráň, Maňour.
    Tréner: Jan Zahalka

FbŠ Bohemians: Hyršl (Mück) – Malič, Kawulok, Zezulka (C) – Gajdoš, J. Petrák, Buršík, P. Šebek, Bílek, K. Petrák, Kvasnica, Krebner, T. Trnka, Batkovič, Dobisík, Virga, Řehoř, Grézl, L. Trnka.
    Tréner: Jozef Grega

Rozhodca: Filip Drápal – Jakub Pospíšil