Stíhačka mužov 12,5 km, Hochfilzen | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Stíhačka žien 10 km, Hochfilzen | Vítěz: E. Öbergová (SWE) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 1. kolo, Val d'Isere | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) | | | Zjazd žien, St. Moritz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Val d'Isere | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) |
Muži HS140, Klingenthal | Vítěz: K. Geiger (GER) (kon.) |
Ondřej Raška - Michal Kotalík | Vítěz: Raška (kon.) | | | Matěj Peňáz - Ole Magnor | Víťaz: Peňáz (kon.) |
Vladimír Lengál - Samuel Bark | Víťaz: Bark (kon.) | | | Ronald Paradeiser - Ivan Buchinger | Víťaz: Paradeiser (kon.) |
Losene Keita - Niko Samsonidse | Víťaz: Keita (kon.) |
koniec udalosti
SP - Obrovský slalom mužov, 1. kolo, Val d'Isere
Vítěz: M. Odermatt (SUI)
Milan Huppert
...
- 1. Marco Odermatt (SUI) 1:10,17
- 2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,65
- 3. Loïc Meillard (SUI) +0,75
- 4. Marco Schwarz (AUT) +1,23
- 5. Joan Verdu (AND) +1,26
- 6. Žan Kranjec (SLO) +1,53
- 7. Filip Zubčić (CRO) +1,62
- 8. Alexis Pinturault (FRA) +1,76
- 9. Alexander Schmid (GER) +1,95
- 10. River Radamus (USA) +2,26
- 11. Alexander Steen Olsen (NOR) +2,43
- 12. Manuel Feller (AUT) +3,22
- 13. Luca De Aliprandini (ITA) +3,25
- 14. Atle Lie McGrath (NOR) +3,26
- 15. Giovanni Borsotti (ITA) +3,50
- 16. Erik Read (CAN) +3,63
- 17. Filippo Della Vite (ITA) +3,79
- 18. Thomas Tumler (SUI) +3,80
- 19. Patrick Feurstein (AUT) +4,11
- 20. Thibaut Favrot (FRA) +4,22
- 21. Fadri Janutin (SUI) +4,45
- 22. Léo Anguenot (FRA) +4,51
- 23. Noel Zwischenbrugger (AUT) +4,53
- 24. Justin Murisier (SUI) +4,68
- 25. Anton Grammel (GER) +4,73
- 25. Alex Vinatzer (ITA) +4,73
- 27. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +4,74
- 28. Rasmus Windingstad (NOR) +4,84
- 29. Fredrik Møller (NOR) +4,93
- 30. Sandro Zurbrügg (SUI) +5,15
- 35. Adam Žampa (SVK) +5,51
- Andreas Žampa (SVK) DNF
- David Kubeš (CZE) DNF
...
- 1. Loïc Meillard (SUI)
- 2. Henrik Kristoffersen (NOR)
- 3. Marco Odermatt (SUI)
- 4. Gino Caviezel (SUI)
- 5. Marco Schwarz (AUT)
- 6. Alexis Pinturault (FRA)
- 7. Žan Kranjec (SLO)
- 8. Raphael Haaser (AUT)
- 9. Manuel Feller (AUT)
- 10. Rasmus Windingstad (NOR)
- 11. Alexander Schmid (GER)
- 12. Filip Zubčić (CRO)
- 13. Luca De Aliprandini (ITA)
- 14. Filippo Della Vite (ITA)
- 15. Stefan Brennsteiner (AUT)
- 16. River Radamus (USA)
- 17. Thomas Tumler (SUI)
- 18. Atle Lie McGrath (NOR)
- 19. Joan Verdu (AND)
- 20. Erik Read (CAN)
- 21. Alexander Steen Olsen (NOR)
- 22. Giovanni Borsotti (ITA)
- 23. Tommy Ford (USA)
- 24. Patrick Feurstein (AUT)
- 25. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
- 26. Sam Maes (BEL)
- 27. Hannes Zingerle (ITA)
- 28. Mathieu Faivre (FRA)
- 29. Justin Murisier (SUI)
- 30. Thibaut Favrot (FRA)
- 31. Stefan Hadalin (SLO)
- 32. Livio Simonet (SUI)
- 33. George Steffey (USA)
- 34. Fredrik Møller (NOR)
- 35. Marco Fischbacher (SUI)
- 36. Josua Mettler (SUI)
- 37. Fabian Gratz (GER)
- 38. Isaiah Nelson (USA)
- 39. William Hansson (SWE)
- 40. Brian McLaughlin (USA)
- 41. Asher Jordan (CAN)
- 42. Alex Vinatzer (ITA)
- 43. Andrej Drukarov (LTU)
- 44. Andreas Žampa (SVK)
- 45. Kaspar Kindem (NOR)
- 46. Christian Borgnäs (DEN)
- 47. Louis Muhlen-Schulte (AUS)
- 48. Adam Žampa (SVK)
- 49. Simon Maurberger (ITA)
- 50. Liam Wallace (CAN)
- 51. Semyel Bissig (SUI)
- 52. Fadri Janutin (SUI)
- 53. Seigo Kato (JPN)
- 54. Roland Leitinger (AUT)
- 55. Jonas Stockinger (GER)
- 56. Patrick Kenney (USA)
- 57. Noel Zwischenbrugger (AUT)
- 58. Mattias Rönngren (SWE)
- 59. Charlie Raposo (GBR)
- 60. Léo Anguenot (FRA)
- 61. Eduard Hallberg (FIN)
- 62. Tobias Kastlunger (ITA)
- 63. Flavio Vitale (FRA)
- 64. Anton Grammel (GER)
- 65. Diego Orecchioni (FRA)
- 66. Salomo Sirvio (FIN)
- 67. David Kubeš (CZE)
- 68. Albert Ortega (ESP)
- 69. Sandro Zurbrügg (SUI)
- 70. Riley Seger (CAN)
- 71. Fabio Gstrein (AUT)
...
- 1. Manuel Feller (AUT) 100 b
- 2. Marco Schwarz (AUT) 80 b
- 3. Michael Matt (AUT) 60 b
- 4. Dave Ryding (GBR) 50 b
- 5. Daniel Yule (SUI) 45 b
- 6. Timon Haugan (NOR) 40 b
- 7. Henrik Kristoffersen (NOR) 36 b
- 8. Fabio Gstrein (AUT) 32 b
- 9. Linus Strasser (GER) 29 b
- 10. Albert Popov (BUL) 26 b
1. Marco Odermatt (SUI) 1:10,17
2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,65
3. Loïc Meillard (SUI) +0,75
4. Marco Schwarz (AUT) +1,23
5. Joan Verdu (AND) +1,26
6. Žan Kranjec (SLO) +1,53
7. Filip Zubčić (CRO) +1,62
8. Alexis Pinturault (FRA) +1,76
9. Alexander Schmid (GER) +1,95
10. River Radamus (USA) +2,26
11. Alexander Steen Olsen (NOR) +2,43
12. Manuel Feller (AUT) +3,22
13. Luca De Aliprandini (ITA) +3,25
14. Atle Lie McGrath (NOR) +3,26
15. Giovanni Borsotti (ITA) +3,50
16. Erik Read (CAN) +3,63
17. Filippo Della Vite (ITA) +3,79
18. Thomas Tumler (SUI) +3,80
19. Patrick Feurstein (AUT) +4,11
20. Thibaut Favrot (FRA) +4,22
21. Fadri Janutin (SUI) +4,45
22. Léo Anguenot (FRA) +4,51
23. Noel Zwischenbrugger (AUT) +4,53
24. Justin Murisier (SUI) +4,68
25. Alex Vinatzer (ITA) +4,73
26. Anton Grammel (GER) +4,73
27. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +4,74
28. Rasmus Windingstad (NOR) +4,84
29. Fredrik Møller (NOR) +4,93
30. Sandro Zurbrügg (SUI) +5,15
------------------------------------------------
35. Adam Žampa (SVK) +5,51
Andreas Žampa (SVK) DNF
David Kubeš (CZE) DNF
Velká náročnost trati se podepsala i na rozestupech, které stačily na postup do druhého kola. Jako poslední třicátý postoupil s vysokým startovním číslem 69 debutant Sandro Zurbrügg s velkou ztrátou +5,15. Mezi elitní třicítku nepronikli bratři Žampové, Adam skončil pátý pod čarou a Andreas nedokončil. O překvapení se nepostaral ani Čech David Kubeš, ten při prvním startu ve Světovém poháru skončil na zemi a doputoval až do ochranných sítí.