Ostrava – Black Angels 6:5 (kon.) | Pardubice – Chodov 4:6 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
6:5 (0:3, 4:1, 2:1)
Black Angels
cz Sobota 09.12.2023, 17:00 • ČPP Arena Ostrava • Livesport Superliga (CZ) • 15. kolo

Napínavý zápas je u konce. Ostrava dokázala i třetí třetinu vyhrát a bere tak všechny body. Nejlepší hráč hostů – Vilém Doležal, u domácích je nelepším hráčem – Šimon Kuczera. (18:59:18)

60:00

59:40
    Bílí střílí na branku, ale domácím se podařilo balonek odrazit.

58:51
    Sudí odebírá domácím míček za zdržování hry. Bílí mají asi minutu na to, aby se trefili.

58:18
    Hosté zakončili na branku Ostravy, Binder skvěle zasáhl.

57:34
    Hosté jsou bez brankáře. Všechno nebo nic, do konce zbývají asi dvě minuty a třicet sekund.
    56:30 Lukáš PEŠAT - 6:5

56:30
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ PEŠAT. Asistence: Šimon Kuczera. Kuczera dobře přihrál před branku. Na slepo tam nabíhal Pešat, jenž si míček našel a zakončil z voleje.

55:53
    Matiášek musel skvěle zasáhnout. Ostrava ale po chvíli znovu u míčku a zase dobývá branku.

55:52
    Tohle by mohlo být pro hosty velmi nepříjemné, kdyby dostali branku po trochu zbytečném vyloučení.

55:20
    Vyloučení v týmu Black Angels:
    Vilém Doležal – 2 min., Zdržování hry.

55:20
    Je tu coach challenge. Sudí jde znovu k počítači přezkoumat nějakou předešlou situaci.

55:20
    Nájezd nebude, sudí změnili svůj verdikt a pokračuje se dál za stavu 5:5.

55:05
    Sudí jde vše ještě přezkoumat na video.

55:05
    Uvidíme trestné střílení. Burian byl podražen Martinem Šulcem.

54:32
    Bleci se dobře vrátili a zamezili tak žlutým v pokračování akce.
    53:03 Tomáš ČÁSLAVA - 5:5

53:03
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ ČÁSLAVA. Čáslava si našel odražený míček a uklidil ho pod horní tyčku.

Matěj Šoba

Góly a asistencie: 21. Herblich (Pešat), 27. Chatrný (Bräuer), 31. L. Kučera (Herblich), 35. Šubert, 49. Pešat (L. Kučera), 57. Pešat (Kuczera) – 4. Ludvík (Renčín), 9. Fryš (Hromada), 10. Doležal (M. Burian), 34. Doležal (R. Hanák), 54. Čáslava

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Binder (Strakoš) – Němec, Šulc, Kuczera, Jakubec (C), Šubert, Mikoláš, Friedel, Košarišťan – Pešat, L. Kučera, Herblich, Daniš, Bräuer, Chatrný, Tomek, Pobořil.
    Tréner: Jakub Robenek

Black Angels: Matiášek (Netopilík) – Kozák, Fryš, Obuškevič, Štyler, V. Novotný, Bauman – Ludvík (C), Renčín, Hromada, R. Hanák, M. Burian, Doležal, M. Boček, Čáslava, Sirotek, Bačinský, Vinkler, Krahulec.
    Tréner: Tomáš Janeček

Rozhodca: Kamil Sojka, Tomáš Sojka