Vsetín – Slavia 3:2 (kon.) | Přerov – Znojmo 3:5 (kon.) | Jihlava – Frýdek-M. 4:1 (kon.)
Sokolov – Zlín 2:4 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 3:5 (kon.) | Poruba 2011 – Kolín 1:2 (1:2 po s.n.)
Pardubice B – Třebíč 3:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
3:5 (0:2, 1:2, 2:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Streda 06.12.2023, 18:00 • Zimní stadion Chrudim (Chrudim) • Chance Liga (CZ) • 28. kolo

U dalšího kola Chance Ligy se budu těšit, hezký zbytek večera. (20:24:57)

Horácká Slavia to nakonec ubránila. Závěrečná třetina přinesla dvojité snížení z pohledu domácích, ale ani hra v 6 vyrovnání nepřinesla. Třebíč ukázala svou herní vyspělost, v závěru pouze puky vyhazovala tak, aby to nebylo zakázané uvolnění. Mičán v poslední minutě zachránil tři body a pátou výhru v řadě pro hosty. Žálčík pálil do prázdné klece, ale Mičán se parádně přesunul. Oba gólmani dnes předvedli dobré výkony.

59:40
    Teď už se pouze dohrává.
    59:11 David MICHÁLEK - 3:5

59:11
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DAVID MICHÁLEK. Asistence: Martin Dočekal a Michal Furch.

Vyhrané obranné buly. Dočekal puk podržel předal Michálkovi a ten zpoza červené čáry trefil odkrytou klec.

59:00
    Třebíč měla hůl na holi a mohla vyhodit, ale Kaut to sehrál s Rákosem. Na konci byl ale Žálčík a odkrytá klec, ale Mičán se parádním přesunem ukázal a zachránil Třebíč.

58:55
    Kaut pálil z první! Chyběl kousíček.

58:50
    Vomáčka zamířil na střídačku a Dynamo v pásmu.

58:20
    Třebíč nepouští Dynamo do svého pásma.

58:05
    Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice B. Trenér Jirků připravuje závěrečný tlak.

58:00
    Poslední dvě minuty základní hrací doby a postavení mimo hru domácího celku.

57:20
    Horácká Slavie pouze tahá čas. Ukázková defenziva. Rychle odebraný puk a buď vyvezení či lob do středního pásma.

57:00
    Dynamo v pásmu hostů. Dynamo zřejmě půjde do 6.

56:20
    Tvrdík musel rychle zpátky po lobu Štebiha.

56:00
    Kaplan rychle rozjel protiútok, ale finální střela nebyla nepřesná.

55:00
    Domácí na nic nečekají a snaží se usadit před Mičánem, špatné rozhodnutí Rohlíka, který nahazoval velmi brzy. Icing.

54:20
    Vysošané pouze odstřelují puky pryč. Z toho by mohli mít problémy.

54:10
    Hosté pouze vyhazují puky. Další icing.

Karel Geba

Góly a asistencie: 31. Herčík (Tvrdík), 49. Nedbal (J. Mikyska, Švec), 52. Rákos (Pochobradský, Žálčík) – 13. Dočekal (Bittner, Psota), 17. Malý (Matě. Svoboda, Michalčuk), 27. Kučera (Maty. Svoboda, Štebih), 38. Poizl (Maty. Svoboda, Kučera), 60. Michálek (Dočekal, Furch)

HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Honzík) – Chabada, Zdráhal, Švec, Nedbal, Voženílek, Tvrdík, Kaštánek – Herčík, Rákos (A), Žálčík (A) – Urban, J. Mikyska, Hrníčko – Pochobradský, Kaut (C), Rohlík – Kaplan, Rouha, Lichtag.
    Tréner: Tomáš Jirků

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Jekel) – Vodička, Bořuta, Vodný, Štebih, Furch, Poizl, Svoboda – Psota, Bittner (C), Dočekal (A) – Ferda (A), Michálek, Ondráček – Frömel, Kučera, Maty. Svoboda – Michalčuk, Malý, Matě. Svoboda.
    Tréner: Kamil Pokorný

Rozhodca: Zubzanda, Čáp – Belko, Pěkný