Vigo – Cadiz 1:1 (kon.)
Celta Vigo
1:1 (0:1)
Cadiz CF
cz Pondelok 04.12.2023, 21:00 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španielska LaLiga • 15. kolo

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 10:1. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:18. (23:04:58)

Hodinovou přesilovku využila Celta Vigo navzdory drtivé převaze pouze jednou a série obou dnešních soupeřů bez vítězství se tak natahuje na 11 zápasů. Domácí zůstávají na sestupové příčce, když inkasovali jako první v 16. minutě z hlavy Christophera Ramose. Od 33. minuty hráli po vyloučení Chusta v početní převaze a 12 minut po přestávce vyrovnal zblízka Jørgen Strand Larsen. Několik dalších vyložených šancí zneškodnil David Gil a udržel tak Cádiz v důležitém zápase o šest bodů těsně nad sestupovými vodami.

90+7

90+7
    Hostům se daří v dávno přesčasové minutě vyvézt míč a Hernández vybojoval přímý kop nedaleko rohového praporku.

90+6
    Aspasův trestný kop z pravé strany obrana Cádizu odvrací za postranní čáru.

90+5
    Střídání v týmu Cádiz CF:
    ze hřiště odchází Rubén Alcaraz, přichází Moussa Diakité.

90+3
    Carlos Dotor (Celta Vigo) je za účast ve stejné šarvátce prvním potrestaným hráčem v domácím mužstvu.

90+3
    Rubén Alcaraz (Cádiz) dostává v rozvášněné strkanici opepřené několika teatrálními pády žlutou kartu.

90+3
    Aspas narážel zpět Minguezovi nepřesně, hosté však dlouho získaný míč neudrželi.

90+3
    Výtečný centr poslal před bránu Mingueza a Bambovu prudkou hlavičku vyškrabuje zpod břevna hrdina večera Gil.

90+2
    Aspasův centr od rohového praporku vystihl Hernández, ale aut nevybojoval. Míč musí odevzdat, vhazují domácí.

90+2
    Střídání v týmu Celta de Vigo:
    ze hřiště odchází Luca de la Torre, přichází Carlos Dotor,
    ze hřiště odchází Jørgen Strand Larsen, přichází Tasos Douvikas.

90+1
    Bambův centr byl sražen na roh. Ještě před jeho rozehráním se ale chystá dvojí střídání.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Teď to vzal Jonathan Bamba po další sražené střelce Carlese Péreze na sebe, křížnou střelou však o několik metrů minul vzdálenější šibenici.

88
    Bamba znovu servíroval Pérezovi, který z pokutového oblouku neprostřelil hradbu těl. Převaha Celty Vigo je naprosto zdrcující.