Columbus – Ottawa 4:2 (kon.) | NJ Devils – San Jose 3:6 (kon.) | Dallas – Tampa Bay 8:1 (kon.)
Winnipeg – Chicago 3:1 (kon.) | Nashville – NY Rangers 3:4 (kon.)
Nashville Predators
3:4 (2:0, 1:3, 0:1)
New York Rangers
cz Sobota 02.12.2023, 22:30 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

42:24
    Predators čeká další přesilovka, Will Cuylle (NYR) si nepohlídal svou hokejku a mizí na trestnou lavici s dvěma minutami za vysokou hůl.

33:42
    Predators se mohou vrátit do vedení, Ryan Lindgren (NYR) se vrací na trestnou lavici. Rozhodčí ho tam tentokrát poslal za vysokou hůl.

29:03
    Domácí si komplikují situaci dalším vyloučením, Juuso Pärssinen (NSH) jde ven za vražení na hrazení.

26:50
    Domácí hráče čekají náročné dvě minuty. Nashville špatně vystřídal a dostává trest za příliš mnoho hráčů, na trestnou lavici usedá Luke Evangelista.

22:42
    Nyquist se snažil dojet volnou pryž v útočném pásmu, přičemž Ryan Lindgren (NYR) zatáhl za záchrannou brzdu a zahákoval ho. Přesilovka pro Preds.

14:15
    Na trestnou lavici na dvě minuty mizí Barclay Goodrow (NYR), jenž byl vykázán za podrážení.

Vojtěch Martinek

Góly a asistencie: 7. O'Reilly (Foudy, Tomasino), 16. Josi (Nyquist, O'Reilly), 28. Sissons (Trenin) – 21. Trouba (Trocheck, Brodzinski), 29. Kreider (Trocheck, Fox), 30. Trocheck (Zibanejad, Fox), 46. R. Lindgren (Fox, Brodzinski)

Nashville Predators: Lankinen (Saros) – McDonagh (A), Josi (C), Lauzon, Fabbro, Stastney, L. Schenn – F. Forsberg, O'Reilly (A), Nyquist – Sherwood, Pärssinen, Evangelista – Trenin, Sissons, Foudy – Co. Smith, McCarron, Tomasino.
    Tréner: Andrew Brunette.

New York Rangers: Šestorkin (Quick) – R. Lindgren, Fox (A), K. Miller, Trouba (C), E. Gustafsson, Schneider – Kreider (A), Zibanejad, Wheeler – Panarin, Trocheck, Lafrenière – Cuylle, Bonino, Brodzinski – Vesey, Goodrow, Pitlick.
    Tréner: Peter Laviolette.

Rozhodca: Dwyer, Luxmore – Fournier, Nansen.

Diváci: 17 341