Chodov – Česká Lípa 7:6 (po pr.)
FAT PIPE Florbal Chodov
7:6 (1:1, 2:4, 3:1 - 1:0)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
cz Piatok 01.12.2023, 19:00 • SH Jižní Město • Livesport Superliga (CZ) • 14. kolo

FAT PIPE Florbal Chodov – FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:6
    Branky a nahrávky: 15. V. Klápa (Ondrušek), 32. Kovářík (Skřivánek), 37. Petráň (Slunečko), 46. Kovářík (Petráň), 49. Vávra (Ondrušek), 50. Vávra (Ondrušek), 65. Komárek (Vávra) – 11. Vavruška (Štěrba), 22. Pekárek (Křenek), 28. Krajcigr (Seibert), 29. Pšenička (Trčka), 36. Vavruška (Pšenička), 60. Slaný (Štěrba). Rozhodčí: Čížek, Laštovička. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváci: 105. Zásahy brankářů: 18:28. Po třetinách: 1:1, 2:4, 3:1 – 1:0. (21:00:04)

Nejlepší hráči:
    Chodov: Filip Kovářík
    Česká Lípa: Jan Dvořák

Vítězem dnešního utkání se nakonec stává domácí Chodov. Česká Lípa si domů veze bod. Já Vám děkuji za pozornost a někdy zase u florbalu napočtenou.

64:03 Mikuláš KOMÁREK - 7:6

64:03
    Chodov právě vstřelil branku!
    V prodloužení jsme dlouho čekali na pořádnou šanci, tu si po rychlém založení útoku vypracovali domácí a vítězný gól si připisuje MIKULÁŠ KOMÁREK, který ranou z první překonal Dvořáka – 7:6! Asistence: Marek Vávra.

63:40
    Vavruška to zkusil z otočky, trefuje ale pouze domácí blok.

63:00
    S míčkem stále hosté v modrých dresech.

62:30
    Českolipští fanoušci zahanbili v dnešním utkání fanoušky domácích. Smekáme, neúnavně fandí od první minuty.

61:42
    Na balónku opět Lípa. Žádný z týmů nechce udělat chybu.

61:00
    Křenek zakončil českolipské snažení. Těsně ale minul bránu a poprvé tak hrají domácí.

60:35
    Hosté zatím v klidu kombinují.

60:04
    Buly pro Lípu.

60:01

Dnešní utkání je určitě jedním z těch nejlepších, které můžeme v české superlize vídat. Chodov třemi góly otočil vývoj utkání. V samotném závěru ale Lípa vyrovnala a o vítězi tak rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.

60:00

59:58
    V úplném závěru to ještě zkoušel Ondrušek, svou ranou ale neuspěl.

59:40
    Lípa na míčku, hosté budou s případnou remízou určitě spokojenější než domácí.

59:16
    Oddechový čas pro tým FAT PIPE Florbal Chodov.

Jan Koudelka

Góly a asistencie: 15. V. Klápa (Ondrušek), 32. Kovářík (Skřivánek), 37. V. Petráň (Slunečko), 46. Kovářík (V. Petráň), 49. Vávra (Ondrušek), 50. Vávra (Ondrušek), 65. Komárek (Vávra) – 11. Vavruška (Štěrba), 22. Pekárek (Křenek), 28. Krajcigr (Seibert), 29. Pšenička (Trčka), 36. Vavruška (Pšenička), 60. Slaný (Štěrba)

Využitie: 0:0. Zásahy brankárov: 18:28.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Dittrich (Fridrich) – J. Bauer, Horký, Sýkora, M. Šmíd, Slunečko, Matoušek – Komárek, Votava, Vávra, Vošta, Ondrušek (C), V. Klápa, Skřivánek, Netrefa, Eremiáš, J. Dufek, Kovářík, V. Petráň.
    Tréner: Podhráský

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Jukl) – Seibert, Křenek, Slaný, F. Šedivý, Stárek, Mlejnek – Štěrba, Kopič, Pekárek, Krajcigr (C), Vavruška, Pšenička, Trčka, Jirsa, Kouba, Dzierža.
    Tréner: Trčka

Rozhodca: Čížek, Laštovička