Třinec – Litvínov 2:3 (po pr.) | Kladno – Plzeň 2:4 (kon.) | Motor ČB – Mladá Boleslav 3:2 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Kometa Brno – Sparta Praha 2:1 (po pr.) | Pardubice – Liberec 2:3 (kon.)
K. Vary – Hradec Králové 3:4 (kon.)
koniec
Rytíři Kladno
2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
HC Škoda Plzeň
cz Nedeľa 19.11.2023, 16:15 • ČEZ stadion, Kladno • Tipsport extraliga (ČR) • 20. kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
   
  59:53
  Plzeň právě vstřelila branku! A Plzeň zpečetila svoje vítězství trefou do prázdné klece. TIM SÖDERLUND si připisuje druhou branku a Plzeň si domu veze všechny tři body. Asistence: Jan Schleiss, Jakub Lev.
   
  59:24
  Plzeň právě vstřelila branku! A Plzeň jde do vedení 36 sekund před koncem zápasu! Střelu Houdka nejdříve Brízgala vyrazil před sebe, kde stál příhodně TIM SÖDERLUND a dorazil kotouč do sítě. Asistence: Michal Houdek, Jakub Lev.
   
  39:35
  Kladno právě vstřelilo branku! A Kladenští 25 sekund před koncem druhé třetiny srovnávají. Po buly se k puku dostal Jake Dotchin, který krásnou přihrávkou poslal kotouč na JIŘÍHO TICHÁČKA, který se nemýlil. Asistence: Jacob Dotchin, Jakub Klepiš.
   
  23:41
  Kladno právě vstřelilo branku! Kladno snižuje na 1:2. Jakub Klepiš si podržel kotouč za brankou a přihrál zpoza ní MARTINU PROCHÁZKOVI do předbrankového prostoru. Ten puk zasunul šikovně mezi Pavlátovy betony. Asistence: Jakub Klepiš.
   
  17:50
  Plzeň právě vstřelila branku! Rozhodčí ale ještě celou situaci zkoumali na videu. Branka ale platí. Brízgala byl po zákroku vyjetý z branky, kotouč se odrazil od zadního mantinelu a hosté na několikátou dorážku puk poslali do odkryté klece. Gól vstřelil ALEKSI REKONEN. Bez asistence.
   
  02:38
  Plzeň právě vstřelila branku! Plzeň sice nevyužila přesilovou hru, ale přesto se prosazuje. JAKUB ŠILER zachytil kotouč v útočném pásmu a trefil se mezi betony Brízgaly. Asistence: Filip Jansa.

  Anna Ardonová

  Góly a asistencie: 24. M. Procházka (Klepiš), 40. Ticháček (Dotchin, Klepiš) – 3. Šiler (Jansa), 18. Rekonen, 60. Söderlund (Houdek, Lev), 60. Söderlund (Schleiss, Lev)


  Rytíři Kladno: Brízgala (Bow) – Dotchin (A), Hejda, Ticháček, Martenet, Veber, Slováček – M. Procházka, Klepiš, Tralmaks – Sideroff, Pytlík, Smoleňák (C) – Jarůšek, Melka, Frolík – Strnad (A), Babka, Bláha.
  Tréner: Otakar Vejvoda

  HC Škoda Plzeň: Pavlát (Hlavaj) – Malák, Zámorský, Piskáček (A), Jiříček, Houdek, Kvasnička, Dujsík – Söderlund, Lev (A), Holešinský – Schleiss (C), Indrák, Pour – Hrabík, Jansa, Rekonen – Matýs, M. Soukup, Šiler.
  Tréner: Petr Kořínek

  Rozhodca: Hribik, Úlehla – Brejcha, Frodl

  Diváci: 3914