Carolina – Buffalo 3:2 (po pr.) | Montreal – Tampa Bay 3:5 (kon.) | NY Islanders – Minnesota 2:4 (kon.)
NY Rangers – Detroit 5:3 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:5 (kon.) | Arizona – Seattle 4:3 (1:0 po s.n.)
Calgary – Nashville 4:2 (kon.) | Anaheim – Pittsburgh 0:2 (kon.) | Colorado – NJ Devils 6:3 (kon.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    A máme definitivně rozhodnuto! O gól do prázdné brány se postaral ostrostřelec MIKKO RANTANEN. Bez asistence.

57:01
    New Jersey to zkusí bez brankáře!

51:00
    A mohlo to být už o tří góly! Rantanen poslal průnikovou přihrávku na Devona Toewse, který byl již před Vaněčkem. Český brankář si ale na šikovného beka počíhal.

49:45
    A máme tady další gól v podání Colorada! Rantanen bleskurychle pronikl do útočného pásma, poslal přesnou přihrávku na NATHANA MACKINNONA, který bez problémů prostřelil brankáře New Jersey. Asistence: Mikko Rantanen, Cale Makar.

47:37
    Domácí si berou jednobrankové vedení zpět! U mantinelu probíhal souboj o puk a následně nejspíše hráč hostů poslal puk do prostoru před brankou, kde byl jako první RYAN JOHANSEN, který rozjásal publikum v Ball Aréně. Bez asistence.

43:20
    Palát ztratil kotouč a směrem k bráně vyrazil Nathan MacKinnon. Vzal celou situaci na sebe a rozezvonil tyčku!

38:55
    Mela v brankovišti Devils! Puk je stále ve hře, brankář hostů bez hokejky!

38:22
    A přesilovka pro domácí! Oběť předešlého ataku Hughes jde na trestnou lavici za hákování.

35:37
    Valerij Ničuškin (Colorado) se dostal do brejku a trefil tyčku!

35:04
    New Jersey právě vstřelilo branku!
    A už je skóre opět nerozhodné. Toffoli poslal puk na modrou čáru, kde měl nabito DOUGIE HAMILTON, jehož střela prošla až za záda Georgijeva. Asistence: Tyler Toffoli, Ondřej Palát.

32:31
    S tresty se ve druhé třetině roztrhl pytel. Dvě minuty za nedovolené bránění si bude muset odpykat Alexander Holtz (New Jersey).

31:45
    A už opět vedou domácí! Bývalý hráč Devils MILES WOOD se dostal do samostatného úniku a prudkou střelou propálil českého gólmana. Asistence: Valerij Ničuškin, Cale Makar.

31:04
    A máme vyrovnáno! Bratt poslal puk pod sebe na TIMO MEIERA, který střelou na vzdálenější tyč překvapil Georgijeva. Asistence: Jesper Bratt, Dougie Hamilton.

30:44
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
    Ross Colton – 2 min., naražení zezadu + 10 min. osobní trest, krosček.

29:59
    Chyba Colorada! Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Pavel.

28:53
    Přesilovka pět na tři pro Avs! Bahl jde na trestnou lavici za nedovolené bránění.

27:27
    Colorado si zahraje v početní výhodě. Za brankou hostů se strhla mela a Hamilton si odnáší dvouminutový trest za hrubost.

27:15
    Palát operoval za brankou a vymyslel skvělou přihrávku na Meiera, který pálil z jedničky. Georgijev připraven!

24:24
    Wood se dostal v oslabení do trháku, ale střelu si příliš dlouho připravoval, což jednoznačně vyhovovalo brankáři, který si tak na střelce počíhal.

22:43
    První přesilovou hru si zahrají i Devils. Rantanen jde na trestnou lavici za hákování.

22:25
    Z rychlého brejku domácí skórují! Pokus Wooda vyrazil Vaněček před sebe, ale jako první byl u kotouče ROSS COLTON, který přesnou ranou překonal českého brankáře. Asistence: Miles Wood.

22:16
    Georgijev přišel o hůl a z levé strany střílel Max Willman. Brankář Avs se ale stihl přemístit a i bez hokejky si připsal úspěšný zákrok.

19:15
    Z rychlého brejku teď hrozil Valerij Ničuškin, ale brankář Vaněček se blýskl pohotovým zákrokem.

18:33
    Dawson Mercer si šikovně najel až před brankáře Georgijeva, kterého si položil. Kanadský centr ale nedokázal kotouč zvednout nad beton.

15:50
    A máme vyrovnáno! Colorado využívá přesilovou hru! Makar poslal střílenou přihrávku na MIKKA RANTANENA, který jemným dotykem poslal puk za brankovou čáru. Asistence: Cale Makar, Nathan MacKinnon.

14:41
    Další trest pro New Jersey. Dvě minuty za hákování si půjde odpykat Timo Meier.

10:34
    Nepředvídatelná přihrávka šla na pravý kruh, kde už byl připraven Rantanen. Do jeho střely si skvěle lehl jeden z bránících hokejistů New Jersey.

08:38
    Máme tady první vyloučení! Dvě minuty za hákování si odsedí Curtis Lazar (New Jersey).

05:59
    Logan O'Connor dostal přesnou přihrávku mezi kruhy a nikdo z bránících hráčů Devils u něj nebyl. Útočník Lavin rychle střílel do pravého horního růžku, ale brankář Vaněček měl odkrytý výhled, a tak puk úspěšně lapil.

03:43
    Devils otevírají skóre dnešního utkání! Marino skvěle viděl volného TYLERA TOFFOLIHO na levé straně a ten to z ostrého úhlu trefil přesně. Asistence: John Marino.

Pavel Kovanda

Góly a asistencie: 16. Rantanen (Makar, MacKinnon), 23. Colton (Wood), 32. Wood (Ničuškin, Makar), 48. R. Johansen, 50. MacKinnon (Rantanen, Makar), 59. Rantanen – 4. Toffoli (Marino), 32. Meier (Bratt, Hamilton), 36. Hamilton (Toffoli, Palát)

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Toews, Makar, Byram, Girard, J. Johnson, Manson – Drouin, MacKinnon, Rantanen – Lehkonen, R. Johansen, Ničuškin – Wood, Colton, L. O'Connor – Cogliano, Pavel, Tatar.
    Tréner: Jared Bednar

New Jersey Devils: Vaněček (Schmid) – Siegenthaler, Hamilton, Bahl, Marino, B. Smith, L. Hughes – Toffoli, M. McLeod, Bratt – Palát, Mercer, Meier – Willman, Haula, Lazar – Holtz, Tierney, Bastian.
    Tréner: Lindy Ruff

Rozhodca: L'Ecuyer, Skilliter – Murchison, Murray