Třinec – Olomouc 5:0 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:1 (2:0 po s.n.) | Litvínov – Hradec Králové 0:2 (kon.)
Sparta Praha – Plzeň 5:3 (kon.) | Kladno – Liberec 3:6 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 0:2 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 5:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
cz Nedeľa 05.11.2023, 17:00 • Ostravar aréna, Ostrava • Tipsport extraliga (ČR) • 18. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Podruhé během tohoto víkendu se Vítkovice představí před svými fanoušky, v nedělním kole vyzvou lídra aktuální tabulky, Dynamo Pardubice.

Vítkovice se v posledním kole statečně rvaly v ocelářském derby o body, ale i když se jim dařilo na první tři góly Třince odpovídat, na poslední tři už odpověď nenašly a tak si tři body za výhru 6:3 odvezl zpět do Slezska soupeř. Domácí tak jsou stále na předposledním, 13. místě v neúplné tabulce, s bilancí 4-1-2-9 a pasivním skóre 41:55 mají na svém kontě 16 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrály Pardubice tři, v posledním kole si lehce poradily s Olomoucí, kterou přehrály 5:1. V tabulce jim patří 1. místo, s bilancí 12-1-3-1 a aktivním skóre 66:38 nasbíraly už 41 bodů a před druhým Litvínovem mají náskok čtyř bodů.

S patnácti kanadskými body jsou nejproduktivnějšími hráči Vítkovic útočník Dominik Lakatoš (7+8) a nejlepší z obránců Stuart Percy (3+12). Ten dostává na ledě nejvíce prostoru s průměrným časem 21:43 minut. Nejčastěji na branky soupeře střílí útočník Peter Mueller, který to zkusil už šedesátkrát. Bodování Radegast indexu vede s jednačtyřiceti body obránce Willie Raskob. Devatenáct trestných minut si vykoledoval útočník Dominik Lakatoš. Třikrát byli za nejlepší hráče zápasu zvolení útočník Marek Kalus a gólman Lukáš Klimeš. Z dvojice gólmanů má lepší statistiky Lukáš Klimeš s průměrem 2,99 a úspěšností 90,08 %.

Lídrem kanadského bodování Pardubic a celé Tipsport extraligy je útočník Lukáš Radil (12+9), nejlepším nahrávačem je se čtrnácti asistencemi útočník Robert Kousal (2+14). Nejlepším bekem je se třinácti body Peter Čerešňák (3+10), který je s časem 22:14 nejvytíženějším hráčem týmu. Nejčastěji střílejícím hráčem je útočník Lukáš Sedlák s pětačtyřiceti pokusy. Dvaapadesát bodů v bodování Radegast indexu má obránce Tomáš Dvořák. Nejtrestanějším hráčem je s patnácti trestnými minutami útočník Tomáš Zohorna. Hráčem zápasu se celkem pětkrát stal útočník Lukáš Radil. Z dvojice gólmanů má více odchytaných zápasů Roman Will, který vychytal jedno čisté konto a jehož průměr je 1,82 a úspěšnost 92,15 %.

Poslední vzájemné utkání se odehrálo na ledě Vítkovic, Pardubice si odvezly tři body za vysokou výhru 7:3. Domácí sice drželi se svým soupeřem krok, po první třetině byl stav 2:2, ve druhé části získaly pardubičtí jednogólový náskok, ve třetí třetině už vítkovičtí nebodovali a Dynamo si třemi dalšími góly pojistilo výhru. Pardubický Radil si v tomto utkání připsal čtyři body za tři góly a jednu asistenci.

Vítkovické problémy se sestavou pokračují, proto dnes do zápasu zasáhnou další tři hráči RT TORAX Poruba. Jde o vítkovickými fanoušky oblíbeného gólmana Daniela Dolejše a útočníky Tomáše Šoustala a Frenkse Razgalse.
    Přidá Dynamo další výhru?

HC Vítkovice Ridera: Klimeš (Dolejš) – Mikuš, Raskob, Prčík, Gewiese, L. Kovář, Zeleňák – Bukarts, Chlán, Mueller (A) – Kalus, Krieger, Lakatoš (C) – Fridrich, Šoustal, Razgals – Krejsa, Dej (A), Lednický.
    Trenér: Pavel Trnka

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Will) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, Kolář – Říčka, Sedlák (C), Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – Cienciala, A. Musil, Kaut – Mandát, Poulíček (A), Vondráček – Paulovič.
    Trenér: Václav Varaďa

Rozhodčí: D. Pražák, L. Květoň – V. Lederer, M. Zíka.

00:01

00:03
    Vítkovičtí mají puk pod kontrolou.

00:16
    Chlán se prodral do pásma, ale kotouč mu ujel k zadnímu mantinelu.

00:35
    Hosté poslali kotouč ke Klimešovi, ale domácí budou rozehrávat.

01:05
    Vítkovický útok zastavuje kotouč, který se tečí dostal mimo hrací plochu. Vhazuje se před útočnou modrou Vítkovic.

01:20
    Hosté na skok v pásmu, ale puk mají znova pod kontrolou domácí.

01:34
    Kalus se dostal až ke Kloučkově brance, ale poslal puk jen do gólmana.

02:07
    Kotouč končí v ochranné síti za hostující brankou, vhazuje se po pravici Kloučka.

02:17
    Vála nahazuje puk do středního pásma.

02:25
    Hra je přerušena, vhazuje se ve středovém kruhu.

02:39
    Dynamo dostalo puk do pásma, ale nemá jen zatím pod kontrolou.

02:57
    Hráči bojují o kotouč v rohu u Klimešovy klece.

03:12
    Vítkovičtí poslali puk do středního pásma, tam si pro něj sjel Čerešňák.

03:45
    Bude se vylučovat na straně Vítkovic, Klouček sprintuje na střídačku.

03:50
    Za podrážení bude pykat vítkovický Chlán.

04:12
    Hosté rozjeli rychlý přihrávkový kolotoč.

04:30
    Radil pálil z pozice klečícího střelce z kruhu, ale Klimeš byl na místě.

04:49
    Čereňák to zkusil středem, ale jeho dělovka se od Klimeše odráží mimo branku.

05:00
    Kaut pálil zleva, ale ani jeho střela v síti nekončí.

05:02
    Vítkovice vyhazují puk až k pardubické brance.

05:34
    Domácí se po několika pokusech svého soupeře zase dostávají k puku a posílají jej do bezpečí.

05:46
    Mueller ujel se Šoustalem, ale hosté se stačili vrátit včas, Klouček zasahovat nemusel.

05:50

06:15
    Pardubičtí se znovu usadili v pásmu, ale puky míří mimo vítkovickou klec.

06:28
    Dynamu ujíždí kotouč na zakázané uvolnění, vhazuje se u Kloučka.

06:38
    Nahozený puk projel až ke Klimešovi, Lakatoš si pro něj ujíždí.

06:58
    Spolupráce Kriegra s Kalusem nevyšla, hosté se přesunují do pásma.

07:39
    O puk se bojovalo v rohu u hostující branky, ale pardubičtí jej vyhráli a míří ke Klimešovi.

08:15
    První formace hostů vyzkoušela několika střelami Klimeše, ale ten odolává. Následuje komerční přestávka.

08:22
    Vítkovice postupují do pásma, nahození Zeleňáka tečoval do pásma Bukarts.

08:45
    Hosté rychle změnili směr hry, Radil pálil tvrdě do Klimeše.

09:11
    Krieger se protáhl do pásma, ale hosté jsou připraveni.

09:25
    Kalus číhal před brankou, ale Klouček byl na místě.

09:35
    Další pokus domácích, Klouček schovává puk v náručí, hra je přerušena.

09:44
    Pardubický útok zastavuje ofsajd.

10:05
    Dynamo se usadilo v pásmu jako při přesilovce a pálí ze všech stran.

10:13
    Vítkovičtí v nouzi vyhazují puk na zakázané uvolnění.

10:17
    Střela Dvořáka od kruhu se za Klimeše nedostala.

10:43
    Vítkovičtí se brání před pardubickou snahou o vstřelení prvního gólu.

11:22
    Domácí se dostali k puku, Dej bojuje v rohu u Kloučka.

11:42
    Vítkovice udržely pásmo, Krejsa je před brankou Pardubic přidržen.

11:52
    Kotouč končí v ochranné síti, vhazuje se u pardubické branky.

11:57
    Hned z první pálil od modré Gewiese, Klouček stihl zareagovat.

12:18
    Pardubičtí mají puk pod kontrolou a míří do pásma.

12:35
    Nepřesná přihrávka vítkovických končí na zakázaném uvolnění, vhazuje se u Klimeše.

12:53
    Dynamo se drží v pásmu, Klimeš neví, kam dříve skočit.

13:12
    Domácí vtrhli do pásma, Lakatoš se dostal až těsně před branku, puk měl ale Kalus, který se dostal k tyči, ale zblízka mířil jen do Kloučka.

13:40
    Ani další pokus vítkovickým nevyšel, Klouček má puk pod kontrolou. Následuje komerční přestávka.

13:45
    Po vhazování se k puku dostal Razgals, protáhl se těsně k brance, ale ani nadvakrát se mu nepodařilo umístit puk do branky.

14:08
    Pardubičtí sebrali puk pod svá křídla a vyrazili ke Klimešovi, ten neměl s pokusem Zohorny ze střední vzdálenosti větší problém.

14:35
    Čtvrtá formace Vítkovic vyrazila do pásma, Gewiese pálil z kruhu, k brance se dostával Lednický, ale k dorážce neměl příležitost.

14:59
    Vítkovická snaha končí u Kloučka, vhazuje se po jeho pravici.

15:18
    Hosté se snaží rozehrát ze svého obranného pásma, ale vítkovičtí jsou proti.

15:40
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté mohou slavit jako první, puk do pásma zavezl Hyka, nahrál volnějšímu ROBERTOVI ŘÍČKOVI, který poslal puk mezi Klimešovy betony – 0:1. Asistence: Tomáš Hyka, Ondřej Vála.

16:36
    Hraje se ve středním pásmu, domácí se snaží prosadit do útoku.

17:01
    Pro nahozený kotouč sprintoval Kolář, ale je pískáno zakázané uvolnění. Vhazuje se u Klimeše.

17:22
    Dynamo se drží v pásmu, ale jeho hra není příliš uspořádaná.

17:54
    Oba týmy střídají, puk mají pod kontrolou Vítkovice.

18:19
    Chlán se natlačil do pásma, ale pardubičtí vyhazují kotouč druhou stranou.

18:36
    Vítkovická snaha končí ofsajdem.

19:29
    Při střele jednoho z vítkovických beků od kruhu projížděl ve fantastickém načasování Lakatoš před Kloučkem, ale přesto hostující gólman instinktivně vyrazil puk zpět do hry.

19:38
    Pardubice přenášejí hru ke Klimešovi.

20:00

Další třetina začne přibližně v 17:53.

Střely na branku:
    1/3 – 10:8

Po první třetině mohou do šatny odejít spokojeněji hosté, kteří gólem Říčky vedou. Domácí si dokázali vypracovat několik slibných šancí, ale Klouček byl pozorný. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina.

20:01

20:12
    Domácí začali zostra, dobrou šanci měl u branky Bukarts, ale Klouček se stihl přesunout.

20:25
    Rychlý protiútok hostů ustál i Klimeš.

20:49
    Další šance pro vítkovické, před brankou tentokrát Mueller, ale skóre zůstává stejné.

21:41
    Hraje se v rychlém sledu od branky k brance, domácí zvýšili obrátky.

22:14
    Dej vybojoval kotouč v rohu u své branky, ale následný vítkovický útok končí ofsajdem.

22:49
    Hosté neudrželi pásmo, vítkovičtí se dostávají k puku.

23:12
    Hosté vtrhli do pásma, Sedlák z mezikruží přihrál krátce na Hyku, Klimeš byl ale přesně tam, kde měl být, rychle rozehrál a do pásma míří vítkovičtí.

23:35
    Domácí fanoušci si přejí gól, Klouček ale zastavuje pokus Chlána a bude se vhazovat u pardubické branky.

24:34
    Vítkovice vybojovaly puk za svou brankou, ale jejich zbrklá rozehrávka končí na zakázaném uvolnění.

24:42
    Další nepřesná rozehrávka, další vhazování u Klimešovy klece.

25:00
    Zašlápnutý puk v obranném pásmu Vítkovic nakonec vyhrávají domácí a míří ke Kloučkovi.

25:15
    Před brankou čekal na přihrávku Lakatoš, puk se k němu dostal, ale byl příliš blízko na střelu.

25:50
    Zakázané uvolnění pro vítkovický celek.

26:07
    Zakázané uvolnění pro hosty.

26:21
    Dej zachránil pásmo, domácí mohou pokračovat v ataku hostující klece.

26:40
    Dělovku vyslal z kruhu Kovář, ale puk se odráží od Kloučka.

26:45
    Vítkovická snaha u hostující branky se zvyšuje, domácí fanoušci jsou ve varu.

26:50
    Domácí souhru zastavuje ofsajd, následuje komerční přestávka.

27:03
    Puk je v útočném pásmu Vítkovic, ale ti o něj musí bojovat.

27:33
    Kousal s Radilem se dostávali do situace dva na dva, ale Kousalovu nahrávku vystihl Zeleňák.

28:17
    Hosté se dočkali druhé branky, ale domácí nejsou se situací před brankou spokojeni, bude se tedy přezkoumávat, zda nebylo Klimešovi nedovoleně bráněno v jeho práci.

28:17
    Trenérská výzva Vítkovic – rozhodčí se ujistí, že nebyla porušena pravidla o hře v brankovišti.

28:17
    Sudí mění své rozhodnutí a rozpažují, trenérské výzva domácím vyšla. Pardubický hráč před Klimešem opravdu nedovoleně bránil.

29:05
    Hosté za domácí brankou vybojovali puk, z mezikruží střílel Sedlák, ale nepřesně.

30:00
    Znovu se hraje v rychlém tempu od branky k brance, oba gólmani jsou ve střehu.

30:15
    Mueller dostal příliš prudkou přihrávku, puk míří do rohu.

30:44
    Vítkovičtí bojují u Kloučka, zpoza branky si vyjel Chlán, ale zakončil jen do gólmana.

30:54
    První přesilovka pro domácí, Adam Musil putuje za katr za držení.

31:15
    Po kolotoči v útočném pásmu vystřelil Mikuš, jeho střelu mohl umístit clonící Kalus, ale puk se do branky nedostává.

31:20
    Pardubičtí rychle vyhazují.

31:28
    Domácí znovu v pásmu, rozjíždějí další kolotoč.

32:07
    Klouček je v brance velmi pozorný, jeho spoluhráči teď trochu se štěstí vyhazují puk.

32:37
    Dynamo se dostalo k puku a Vondráček se spoluhráčem zamířili na zteč vítkovické branky, Vondráčkův pokus mizí v bleskově vystřelené lapačce Klimeše.

32:54

33:05
    Hosté v pásmu, Radilova střela jen těsně minula vzdálenější tyč vítkovické branky.

34:11
    Pardubičtí bojují v pásmu, od modré poslal puk k tyči Košťálek, u branky se jej snažil dostat za Klimeše jeden z pardubických hráčů, ale ani napotřetí neuspěl, domácím se nakonec přece jen podařilo dostat k puku a vyhodit jej z pásma.

35:12
    Perné chvíle pro domácího gólmana, hosté se tlačí do branky a ostřelují ze všech pozic, domácím se nedaří dostat k puku, ale nakonec je hra přerušena. Domácí si budou moci trochu oddechnout během komerční přestávky.

35:26
    Vítkovičtí se nahozením snaží dostat do pásma, ale hosté jsou proti.

35:43
    Mueller se rozjel v pásmu, ale byl vytlačen do rohu.

35:58
    Domácí v pásmu, ale přicházejí o puk.

36:15
    Kautovi sjel puk z hole, musel si objet vítkovickou klec, ale to už jsou všichni domácí na svých místech.

37:01
    Hra za pardubickou klecí, domácí bojují úspěšně.

37:20
    Fridrich se se Šoustalem dostal až těsně k pardubické kleci, ale puk za Kloučka nedokázali dostat. Hra je přerušena.

37:20
    Na základě pokynů videorozhodčího je tato situace přezkoumávána na videu. Pardubická branka se tak může v klidu upravit do původní polohy.

37:20
    Po prozkoumání videa puk nepřešel brankovou čáru, a tak si domácí fanoušci budou muset na vyrovnání ještě počkat.

37:49
    Vítkovice znovu zkoušejí Kloučkovu pozornost.

38:06
    Radil se Zohornou u domácí branky, ale Klimešova hůl zapracovala včas.

38:29
    Radil nahrával zpoza branky, ale Klimeš je na místě, další z pokusů hostujících hráčů končí v jeho lapačce, vhazuje se po jeho pravici.

38:37
    Po Kousalově nahrávce trefuje jeho spoluhráč zblízka jen tyč!

39:05
    Čerešňákova střela se zastavila o bránícího hráče.

39:26
    Košťálkův pokus od kruhu byl tečovaný do ochranné sítě.

39:35
    Lakatoš se dostal k nepřesné nahrávce a vyváží puk z pásma.

39:57
    Za hostující brankou jsou drženi u mantinelu domácí hráči, ale sudí už nebudou hru přerušovat.

40:00

Další třetina začne přibližně v 18:49.

1/3 – 10:8
    2/3 – 8:14

Ve druhé části se skóre nezměnilo, ale přesto bylo dvakrát v akci video. Poprvé se zkoumala situace před druhým gólem Pardubic a Vítkovicím vyšla trenérská výzva, protože opravdu došlo k porušení pravidel v brankovišti, podruhé se zkoumala situace u branky Kloučka, ale Fridrich se Šoustalem nedostali puk přes brankovou čáru, a tak je stav stále těsný. Zda bude třetí část ta poslední, to se teprve uvidí.

40:01

40:14
    Vítkovice se protáhly do pásma a bojují.

40:28
    Raskob ani Mueller nebyli úspěšní, puk si berou hosté.

40:41
    Tečovaný kotouč je v ochranné síti za domácí brankou.

40:49
    Vítkovice mířily do pásma, ale Krieger byl příliš rychlý, je pískán ofsajd.

41:05
    Kalus zkusil střelu z mezikruží, odražený puk stihl vyslat na branku Krieger, ale Klouček byl na místě.

41:54
    Pardubičtí v pásmu, ale nemají puk zcela pod kontrolou.

42:11
    Fridrich sprintoval do pásma, ale musel zbrzdit, Šoustal se mezitím dostal před branku, ale hostující gólman měl dobrý výhled.

42:35
    Menší závar před domácí brankou, ale hosté začali ostřelovat zadní mantinel.

43:02
    Mikušovo nahození od své branky zastavuje Chlán a dostává puk do pásma.

43:18
    Domácí se v něm ale neohřáli, puk si berou hosté.

43:34
    Vítkovičtí to teď budou mít hodně těžké, na trestnou lavici usedá Chlán, který se provinil držením.

43:40
    Domácí vyhazují kotouč ke Kloučkovi.

44:16
    Lednický s Gewiesem zdatně šetří vteřiny ve svém útočném pásmu.

44:35
    Hosté se usazují v pásmu, ale vítkovičtí bojují u své klece jako lvi.

44:52
    Vítkovice vyhazují kotouč do bezpečí.

45:20
    Kalus s Lakatošem v pásmu, ale u branky Kloučka se k puku dostali hosté včas.

45:34
    Domácí v plném počtu, Pardubicím tato přesilovka vůbec nevyšla.

46:32
    Vítkovičtí vystrkují růžky čím dál více, hosté posílají puk na zakázané uvolnění.

46:34
    Hned po vhazování se puk ocitá v náručí pozorného Kloučka. Následuje komerční přestávka

46:50
    Dynamo s potížemi dostává puk z pásma, ale je z toho zakázané uvolnění.

47:05
    Domácí v pásmu, ale hosté jim moc prostoru nenechávají.

47:41
    Dnešní utkání sleduje 5 325 diváků.

47:47
    Fridrich s Lakatošem a Šoustalem v pásmu, ale Klouček byl v pohotovosti.

48:19
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou. Bude se vhazovat před útočnou modrou Vítkovic.

48:40
    Nahozený vítkovický puk Klouček do branky nepustil, jak si přáli domácí fanoušci. Bude se vhazovat alespoň po jeho pravici.

48:49
    Vondráček se po rychlé nahrávce řítil do pásma, ale byl vytěsněn k levému mantinelu.

49:14
    Další vyloučení pro domácí, Prčík se provinil držením.

49:24
    Vítkovičtí vyslali puk až za pardubickou branku.

49:38
    Dynamo se usadilo v pásmu, rozjelo přihrávkový kolotoč.

49:50
    Kautovu střelu Klimeš na poslední chvíli neudržel, sudí už ale přerušili hru.

50:04
    Puk létá kolem Klimešovy klece, ten je v pohotovosti.

50:27
    Od modré tvrdě pálil Čerešňák, ale Klimeš drží.

50:50
    Po sérii nahrávek nastřelil Kaut velmi tvrdě Kováře, ten ale drží také.

51:01
    Několik rychlých a nebezpečných střel za sebou Klimeš chytá, hru přerušuje až po střele Říčky do jeho náruče.

51:14

52:09
    Lakatoš s Kriegrem v situaci dva na jednoho, Krieger ale po chvilce váhání zakončil jen do Kloučka.

52:30
    Hosté v pásmu, ale Klimeš už má puk pod kontrolou.

53:09
    Šoustal přišel za svou brankou o hůl, statečně bránil i bez ní, nakonec je hra přerušena. Následuje komerční přestávka.

53:25
    Radil zalehl v brance domácího gólmana a rozhodně nespěchal zpátky na nohy, jeden z vítkovických jej tahal pryč, ale hostujícímu hráči se příliš nechtělo. Stále se hrálo, až poté, co se Klimeš nedokázal postavit na nohy sudí přerušují hru.

53:39
    Vítkovičtí se v pásmu dlouho neudrželi, puk jim ale zůstal.

53:57
    Dynamo se ve dvou dostalo ke Klimešovi, ale ten si povyjel z branky a vytěsnil tak puk do rohu.

54:25
    Zdá se, že na ledě začíná trochu přituhovat, teď se klubko hráčů odtrhuje od pardubické branky.

54:44
    Vítkovice bojují v pásmu, hosté jim ale nic nedarují.

54:54
    Domácí mají šanci srovnat, za držení putuje za katr hostující Vála.

55:03
    Hosté posílají puk do pásma ke Klimešovi.

55:19
    Vítkovice zpět v pásmu.

55:35
    Kolář přidržel Muellera u mantinelu, domácí nakonec ale uk dokázali uhlídat.

56:09
    Pokus Lakatoše, ale ani Kriegra za Kloučkem nekončí.

56:31
    Kalus stále zdatně cloní hostujícímu gólmanovi výhled, ale jeho spoluhráči přestali střílet a nahrávají si.

56:54

57:21
    Vítkovičtí rozehrávají od své klece.

57:37
    Pardubičtí střeží střední pásmo, nemohou svého soupeře už pustiti do šance.

57:57
    Domácí v pásmu, najíždějící Mueller poslal puk jen pár centimetrů od tyče.

58:15
    Dynamo u domácí klece, ale vítkovičtí mají znovu puk.

58:24
    Vítkovičtí v pásmu, Klimeš pokukuje po střídačce.

58:56
    Hosté vyhazují puk za domácí branku a čekají ve středním pásmu.

59:06
    Klimeš je na střídačce!!

59:18
    Hosté se dostali ve středním pásmu k puku, Kaut nahrál na ADAMA MUSILA, který neměl problém trefit prázdnou vítkovickou klec – 0:2. Asistence: Martin Kaut.

59:18
    Klimeš je zpět ve své brance.

59:48
    Vítkovičtí to ještě zkoušejí, Klouček ale jejich pokus drží v náručí. Bude se ještě jednou vhazovat po jeho pravici.

HC Dynamo Pardubice – TOMÁŠ HYKA

Dnešní zápas už zná svého vítěze. Vítkovice momentálně nejlepšímu týmu soutěže vzdorovaly šestnáct minut, ale na pokus Říčky byl Klimeš krátký. Domácí ve druhé části vylepšili hru, ale nedařilo se jim vyzrát na Kloučka v hostující kleci. Pardubičtí ve druhé třetině navýšili skóre, ale po trenérské výzvě domácích o druhou branku přišli, stejně se vedlo o několik minut později domácím, kteří se sice nahrnuli k pardubické kleci, ale po přezkoumání videem jim nebyla branka přiznána. Ve třetí třetině zvýšili domácí obrátky, Ostravar aréna byla ve varu a vyrovnání doslova viselo ve vzduchu, ale přesto se skóre neměnilo. Domácí zkusili v závěru hru bez brankáře, ale hosté se dokázali dostat k puku a trefit prázdnou branku nebylo pro Adama Musila těžkým úkolem. Vítkovičtí tak stále na body čekají.
    Z Ostravy je to pro dnešek už opravdu vše, mějte příjemný zbytek neděle a já se budu těšit brzy zase na počtenou. (19:48:18)