Humenné – L. Mikuláš 4:1 (kon.) | Dolný Kubín – Prešov 0:3 (kon.) | Považská Bystrica – Slovan Bratislava U21 3:1 (kon.)
Púchov – Pohronie 0:4 (kon.) | Trebišov – Žilina B 2:2 (kon.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
0:3 (0:2)
FC Tatran Prešov
Sobota 28.10.2023, 14:30MONACObet liga • 14. kolo

Prešov si jednoznačne poradil s D. Kubínom, zdolal ho 3:0. (16:18:36)

90+1

90
    D. Kubín rýchlo stráca loptu po nepresnej prihrávke v strede poľa.

89
    Prešov dal gól!
    SAMUEL KOPÁSEK hneď po príchode na trávnik skóruje po tom, čo mu spoluhráč pätičkou priťukol loptu, Kopásek si ju potiahol na šestnástku, pozrel sa, kde je brankár a po zemi strelou k ľavej žrdi skóruje.

88
    Striedanie v tíme FC Tatran Prešov:
    z ihriska odchádza Gáll, prichádza Kopásek,
    z ihriska odchádza Dolný, prichádza Coulibaly.

85
    D. Kubín zahrával dva rohové kopy, ten druhý odvrátil Milunovič.

84
    Kolorédy odcentroval zo štandardky do ohňa, najvyššie vyskočil Baran.

83
    Striedanie v tíme MFK Dynamo Dolný Kubín:
    z ihriska odchádza Machaj, prichádza Ončák.

82
    Dolný strieľal po zemi, opečiatkoval pravú žrď Karajbičovej brány!

82
    Dolný (FC Tatran Prešov) nepremenil pokutový kop.

82
    Maslač nezmyselne odzadu fauloval v šestnástke Župu a my uvidíme druhý pokutový kop Prešova v zápase!

80
    Djiby Ba zblokoval ďalšiu strelu Prešovčanov.

79
    Výborná strela Župu pod brvno, Karajbič loptu vyrazil na roh.

78
    Machaj nepustil prihrávku na Keresteša, potom si nerozumel s A. Hanesom. Aut pre hostí.

76
    Karajbič si bránu postavil veľmi dobre, koncovku Nemtinova zastavila horná žrď! Už tretia v zápase.

76
    A. Hanes sa snažil vysunúť Kačeríka, ale lopta sa k nemu nedostala.

75
    Štandardka Prešova, lopta bola niekoľkokrát hlavičkovaná, ale domáci ju odvrátili.

73
    z ihriska odchádza Farský, prichádza Brnča.

73
    Rozohrávka nakrátko, strelu Kačeríka zablokoval Gáll.

72
    Farský vybojoval priamy kop, po ktorom pálil Kolorédy, pokus bol tečovaný na hornú sieť, nasleduje roh.

71
    z ihriska odchádza Diao, prichádza Nemtinov,
    z ihriska odchádza Bobrovský, prichádza Keresteš.

69
    Kolorédy zažehnal nebezpečenstvo a prihral Karajbičovi, ktorý vykopáva na útočnú polovicu.

68
    Štandardka Prešova nebola zahratá úplne ideálne, hostia ale zostávajú pri lopte.

67
    Žltá karta pre tím MFK Dynamo Dolný Kubín (Kolorédy).

66
    Dolný našiel Gálla, ten si zasekol P. Hanesa, jeho center vo vápne odvracia Djiby Ba.

65
    Luptákovi center z pravého krídla vôbec nevyšiel. Rozohráva Kuchynskyi.

63
    Dolný centroval od rohovej zástavky do ohňa, k lopte sa dostal Diao, oblúčikom však prehodil aj brvno,

60
    z ihriska odchádza Arevalo, prichádza A. Hanes,
    z ihriska odchádza Dabič, prichádza Lupták,
    z ihriska odchádza Bača, prichádza P. Hanes.

z ihriska odchádza Gladiš, prichádza Sokol.

58
    Strela Gladiša na bližšiu žrď, Karajbič ide na zem a kryje.

57
    Diao sa veľmi jednoducho zbaviv Dabiča, lopta mu ale ušla od kopačky a ďalší hráč mu ju odkopol.

53
    Djiby Ba nepríjemne dohral Gladiša, ten potrebuje ošetrenie.

52
    Kolorédy si zasekol protihráča a prihrával do strany, následný center bol nepresný.

51
    Faul Gálla v strede poľa, ktorý prerušil rýchly útok domácich.

49
    Dolný preniesol hru na Gladiša, ten krížnou strelou minul odkrytú bránu.

48
    Maslačov nákop dopredu nenašiel adresáta, loptu má Šimko.

47
    Hostia nezhrali roh ideálne, lopta sa dostala až ku Kuchynskyimu.

47
    Na zadnej žrdi znova odvracia Djiby Ba, ale Prešov získal roh.

46
    Prešov začal aj druhý polčas aktívne, loptu sa snaží dostať do pokutového územia.

46

Dolnokubínčania prehrávajú s Prešovom 0:2. Za hostí skórovali Dolný a Gáll.
    Druhý polčas sa začne o 15:32.

45+1

45
    BORIS GÁLL si spracoval loptu na hranici pokutového územia, zbavil sa Baču a jeho obaľovačka končí pri pravej žrdi.

44
    Kolorédy sa blížil k vápnu, zakončoval sám, ale trafil hráča pred sebou.

43
    Prešovčania sú pri chuti, v šestnástke zakončoval Diao, zblokoval Machaj.

41
    Pred Dolným v šestnástke odkopáva Djiby Ba.

39
    Straka zle dopadol na pravý členok a je ošetrovaný na hracej ploche.

38
    Dolný zakončil štandardku napriamo, ale mieril dva tri metre nad.

36
    Po rohu Gálla hlavičkoval na zadnej žrdi Šimko, ale pomohol si faulom.

35
    Diao už v pokutovom území, hľadal ešte Gladiša, no pred ním výborne zasiahol Djiby Ba.

34
    Po ďalšom rohu zakončoval spoza šestnástky Župa, Šimko loptu tečoval vedľa brány.

32
    Prešov získal štandardnú situáciu od ľavej postrannej čiary, lopta od Dolného smerovala do ohňa, Djiby Ba odvrátil na roh.

29
    Kačerík v súboji s Petkom, tomu prišiel na pomoc Milunovič a loptu iba bezhlavo odkopol čo najďalej.

27
    Prihrávka prešla cez celé pokutové územie na Gálla, ktorý úplne sám z približne siedmich metrov nepochopiteľne prekopol bránu.

26
    Bačov center Prešovčania odvrátili, čakajú, čo súper vymyslí. D. Kubín sa snaží rozhýbať súpera.

24
    Center do pokutového územia odvrátil Šimko a všetko vyriešil Kuchynskyi.

23
    Kolorédy vhodil aut, pred Arevalom zasiahol Župa a posiela loptu na súperovu polovicu.

21
    Gáll centroval z rohu na prednú žrď, Maslač nezakročil, Baran hlavičkoval vedľa.

19
    JOZEF DOLNÝ s prehľadom premenil pokutový kop, vymietol ľavý horný roh brány. Prešov ide v 19. minúte do vedenia.

18
    Žltá karta pre tím MFK Dynamo Dolný Kubín (Djiby Ba).

18
    Bobrovský si nabehol za obrannú líniu, dostal prihrávku, obišiel Karajbiča, chcel loptu zasúvať do prázdnej brány, ale Djiby Ba ho fauloval. Pokutový kop.

17
    Pískaný je faul na Šimka, z tohto rohu domáci nič nevyťažia.

16
    Kačerík si obhodil Gálla a vybojoval roh.

15
    Dolný prepustil loptu Gállovi, ten ju však netrafil, lopta odskočila na nerovnom teréne.

14
    Gladišov center do pokutového územia zastavil na zemi Machaj.

13
    Nepresný pokus Prešovčanov z diaľky, Karajbič rozohráva.

11
    Prešov poslal z rohu vysoký center, ktorý Karajbič stiahol zo vzduchu.

9
    Tentoraz strieľal Dolný z hranice šestnástky sám a opečiatkoval brvno!

9
    Dolný prihral Gladišovi, ktorý zakončoval zvnútra šestnástky a opečiatkoval bránkovú konštrukciu z vonkajšej strany.

7
    Arevalo dostal prihrávku pred bránu, trafil však iba Šimka, ktorý previedol výborný obranný zákrok!

6
    Kačerík si obhodil Petka a chcel prihrávať pred bránu, no lopta už medzitým prešla za bránkovú čiaru.

5
    D. Kubín na polovici súpera, kombinácia mu nevyšla, lopta končí za postrannou čiarou.

4
    Prešov s loptou na kopačkách, rozbehol sa Gáll, Dolný mu ale nedokázal prestrčiť loptu.

3
    Opäť lopta v šestnástke D. Kubína, domáci ju rýchlp odkopávajú.

1
    Center Dolného do pokutového územia, kde Diao netrafil loptu dobre, následne bol Dolný poslaný na trávnik, ale penalta sa nepíska.

1

MFK Dynamo Dolný Kubín: Karajbič – Djiby Ba, Maslač, Dabič, Kačerík, Machaj, Straka, Kolorédy (C), Farský, Arevalo, Bača
    Náhradníci: Bryndziar, Brnča, P. Hanes, Ončák, Lupták, A. Hanes, Lukáč

FC Tatran Prešov: Kuchynskyi – Šimko, Baran, Petko, Milunovič, Gladiš, Bobrovský, Gáll, Župa, Diao, Dolný (C)
    Náhradníci: Diurin, Sokol, Popovič, Keresteš, Rakyta, Jendrek, Kopásek, Nemtinov, Coulibaly

Rozhodca: Smolák – Štrbo, Jekkel.

Dnes sa hrá päť zápasov 14. kola II. futbalovej ligy. O 14:30 hostí Dolný Kubín Prešov.

Prešov je po trinástich odohraných zápasoch druhý so ziskom 27 bodov, na vedúce Komárno ich stráca rovných desať. Prešovčania vyhrali tri duely z posledných piatich, v minulom kole remizovali doma s Petržalkou 1:1. Jediný gól Prešovčanov zaznamenal v 53. minúte Dolný.

D. Kubín sa nachádza na 14. priečke, doposiaľ nazbieral 10 bodov. V minulom kole remizoval na domácej pôde s Liptovským Mikulášom 2:2, pričom vyrovnávajúci gól inkasoval až v 90. minúte z kopačky Bartoša. Dolnokubínčania sa gólovo presadili v prvom polčase, keď ich góly strieľali Farský a Káčerík.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:30.